Носите ли боди зимата, или предпочитате отделно потник?

  • 11 211
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте,
имам едно дантелено боди, от тия сега дето висят по витрините.  Peace
Подариха ми го, определено не е от нещата, които бих си купила.

Нося го, удобно е, не се разпасвам, но предпочитам гащи и запасан потник.  Crossing Arms

От колежките ми никоя не ходи с запасана с потник.  Blush
Ама аз от дете съм си свикнала, майка ми винаги вържеше да имам на кръста.

На вас кое ви е по-удобно?

# 1
  • Мнения: 3 153
Не ходя нито с боди, нито с потник!

# 2
  • Мнения: 8 470
боди,по-удобно е и по-топло
мразя да ми е студено

Последна редакция: чт, 03 ное 2005, 08:54 от Е-Миа

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Ами аз нося и двете, но понякога с бодито ми е много трудно ( закопчаваш...,абе).
А с поник( корсажче) определено ми е по-топло.
Въпрос на избор

# 4
  • Мнения: 505
Допреди няколко години не носех нито потник, нито боди. След като родих изведнъж станах много зиморничава и пред варианта да съм все хремава започнах да се обличам повече.
Определено бодито ми е по удобно, прилепва като втора кожа по тялото, пази ми кръста, а и не ми се налага да мисля за издайнически излязла презрамка на потника Wink. Имам четири-пет модела бодита, като всички са памучни и гладки, различават се единствено в цвета и леко в кройката на деколтето.  Разбира се и аз имам като подарък луксозно  дантелено боди в убийствен ярко червен цвят. Не го нося (освен при специален повод), материята е изкуствена и прекалено натруфена с дантели, а да не говоря за банелите и подплънките, които хем ме стягат като в менгеме, хем ме карат да чувствам като Чочолина.

# 5
  • Мнения: 1 708
Аз нося и двете обаче наблягам повече на бодитата.Много по-топло и удобно ми е.Е има и недостатъци особенно като трябва да идаш до едното място smile3503

# 6
  • Мнения: 730
Нито боди,нито потник ooooh!

# 7
  • Мнения: 36 034
Нито боди,нито потник ooooh!

и аз така

# 8
  • Мнения: 2 255
Преди ходех доста "разгологъзена" както викаше баба ми  Wink, ама от няколко години определено предпочитам да съм загащена - дали боди или корсаж няма значение, просто кат ми е гол кръста и се едно не съм облечена, брррр Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 9 531
Преди ходех доста "разгологъзена" както викаше баба ми Wink, ама от няколко години определено предпочитам да съм загащена - дали боди или корсаж няма значение, просто кат ми е гол кръста и се едно не съм облечена, брррр Rolling Eyes
Ох, и аз съм същата! Grinning

# 10
  • Мнения: 7 186
Обикновено нищо не нося, само сутиен. Чат- пат нося боди или потник ама не от тия дето топлят ами разни сексапилни такива. Flutter

# 11
  • Мнения: 377
Определено съм за боди. По-удобно е, а и в повечето случаи дори да се показва от някъде е по-скоро ефектно  Simple Smile

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Аз съм ужасно зиморничава, досега си ходех с потници, но от тази година ходя с бодита ,при по-топло с тюлени ,а сега вече - памук и ликра.
По-топло ми е определено, а и е по-подходящо за панталони с ниска  талия

# 13
  • София
  • Мнения: 39 816
И аз все още не нося нито потници, нито бодита. Но имам бодита и определено съм за тях. от време на време навличам  и потничета (безшевни), но те са къси, не топлят на кръста.
Мама преди винаги ми се караше ... "ау пак си без чорапогащник", "пак ти е гол кръста" и т.н. "а деца как ще раждаш?"
Добе, че сега не е тук да ме гледа как се обличам Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 611
Обичам да ми е топло на кръста и на краката (иначе ми е студено навсякъде) и зимата си нося бодита. На потниците не съм фенка, щото трябва да ги запаша в прашките, зa да не ми е гол кръста, а някак не върви...  Crazy

# 15
  • Мнения: 2 161
Аз съм голям фен на бодито.Носа го под яке,под сако,абе изобщо си го нося нон стоп.Но нямам бельо боди,защото по принцип зимата си ходя само със сутиен,потник не признавам.

# 16
  • Мнения: 5 140
Аз също обичам да ми е топло на кръстчето,иначе започва да ме боли.
До сега носих потници-памучни,но сега смятам да наблегна на бодитата.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
Нося предимно летните си тениски под блузите през зимата. Потници имам само няколко тип мъжки (мразя камизолки и прочие потничета с тънки презрамки). Никога не ги запасвам в гащите, а и няма как ....... плитки прашки или бикини ..... обикновено ги пъхам направо в дънките или чорапогащника. Бодита нося рядко и то предимно с плитки панталони или дънки щот няма нищо по-гротесктно като седнеш да ти се вижда на кръста чорапогащника с натъпкан в него потник/тениска и загадъчно да надничат отделни части от долното ти бельо. Далеч по-симпатично е да се вижда боди, ако си по-екстравагантна може да е в контрастни цветове, дантели и дъра бъра ... аз нося едноцветни памук-ликра.

# 18
  • Мнения: 750
Обличам си бодитата през октомври и ги прибирам обратно в кутийте им някъде през май.

От много години имам проблеми с гръбнака и ако не ми е покрит кръста се виждам в приключения. А думичката "цистит" не ми се и споменава!

Миналия месец открих едни страхотни бодита с вграден сутиен и боксер - нов модел на Перфект (българска фирма). И вече имам две - черно и тъмно кафяво. Сега видях, че са пуснали червено и бежово и мисля да ги добавя към колекцията. Супер са - елегантни, секси, качествени! До сега май не си бях купувала нещо от тази фирма, но вече съм им фен!

Порових в нета, с надеждата да намеря модела, но открих ето това и официалния им сайт

# 19
  • Мнения: 231
О, задължителния ми аксесоар зимата е бодито. Пробвала съм и с потници - шевни и безшевни, ама те много ми се вдигат нагоре и ефект никакъв, а особено, ако съм с по-плитки дънки / панталон. А, ако не са прекалено къси и не се вдигат пък не ми харесва как стоят запасани в чорапогащника например Grinning Така, че си нося бодита, ама проблема ми е дали да са с прашка или с бикини. Имах преди две години едно боди с прашка, ама то беше някакъв кошмар - убиваше, шкуреше, супер неудобно и го изхвърлих. От тогава много внимавам какво си купувам и май предпочитам да са с бикини, въпреки че малко грозно стои, ако са се очертали под панталона hahaha
Имам едно, много приятна материя и е с нещо между много изрязани боксерки, бикини и прашка - нищо не разбрахте нали? Joy bowuu

# 20
  • Мнения: 5 140
Ф-ма Перфект имат страшни неща.На Произведено в Б-я имаха щанд(миналата година) и си взех разни неща от тях.Ако ги има пак ще ги посетя на драго сърце.

Спаска мерси за сайта им.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 625
определено съм за бодито.......на мен ми е много по удобно и ми е постояно закрито кръстчето Wink

# 22
  • Мнения: 4 473
В ученическите си години носех, но сега вече не Thinking
Ще взема да се замисля и аз по въпроса Thinking

# 23
  • Мнения: 1 205
Определено с бодита. Имам като бельо, но повечето са ми памучни като блуза и без боди не излизам от къщи  Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами доскоро нищо не носех,но откакто имам проблеми със здравето-нося и от двете-зависи къде ще ходя,но определено предпочитам потник(корсаж)

# 25
  • Мнения: 5 622
Аз съм ужасно зиморничава, досега си ходех с потници, но от тази година ходя с бодита ,при по-топло с тюлени ,а сега вече - памук и ликра.
По-топло ми е определено, а и е по-подходящо за панталони с ниска  талия

Флави,Флавиии,колко е пораснал Бобко само!(То и Габ е пораснал,но по-трудно улавям разликата..нали съм всеки ден с него Wink )

Иначе по темата-аз не мога да ходя с гол кръст.Не е никак здравословно най-малкото...Зимата задължително нося корсажче.Имам и бодита,които мъжа ми обожава,но на мен никак не са ми удобни.То кат тръгнеш да пикаеш е цяла процедура братче  Crazy

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Нося боди, ако си намеря моя размер Wink

Ако нямам подходящ цвят, за някой блуза, предпочитам да си ходя гола от долу (със сутиен естествено), но не и с потник или корсаж.

# 27
  • Мнения: 4 202
От както открих бодито колко е удобно захвърлих всички потници

# 28
  • Мнения: 1 560
Само едно дефектче имат бодитата.............създават понякога трудности при закопчаването, особено ако трябва бързо да излезнеш от WC-то в службата. Embarassed

# 29
  • Мнения: 5 622
Обличам си бодитата през октомври и ги прибирам обратно в кутийте им някъде през май.

От много години имам проблеми с гръбнака и ако не ми е покрит кръста се виждам в приключения. А думичката "цистит" не ми се и споменава!

Миналия месец открих едни страхотни бодита с вграден сутиен и боксер - нов модел на Перфект (българска фирма). И вече имам две - черно и тъмно кафяво. Сега видях, че са пуснали червено и бежово и мисля да ги добавя към колекцията. Супер са - елегантни, секси, качествени! До сега май не си бях купувала нещо от тази фирма, но вече съм им фен!

Порових в нета, с надеждата да намеря модела, но открих ето това и официалния им сайт

Знам я тази фирма.Варненска е.Помещават се съвсем близо до нас.Срещу Пикадили-център Wink

Аз си харесах ето това:



Като същото го има и в сайта на кафе Амур www.cafeamur.com

# 30
  • Варна
  • Мнения: 956
Още си ходя без нищо (само по сутиен), но вече стана доста студено и ще трябва да обличам бодитата.
Лошото е, че по-хубавите модели са с прашка, а аз такова нещо не мога да облека Naughty

# 31
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Зимата и аз обличам бодита, но памучни, никога дантелени Peace

# 32
  • Мнения: 2 596
Абе имам бодита, но не знам защо все с потници си ходя.

# 33
  • Мнения: 6 155
Нито едно от двете  Confused

# 34
  • Мнения: 8 505
Само сутиен.Колкото и да съм зиморничава,не трая много дрехи върху себе си-най-много тениска и суитчер (или някоя фанела).

# 35
  • Мнения: 5 539
През зимата много рядко ходя без бельо, т.е. само по сутиен. Едно че ми е студено, друго че много от блузите ми боцкат. Не мога да си представя да съм само по сутиен и отгоре да облека някой вълнен пуловер - че аз ще умра от гъдел само докато стигна до ъгъла Shocked
Имам бодита, но предпочитам да нося изчистени камизолки с тънки презрамки в различни цветове. За мен удобството стои над всичко.
Не ми харесва да виждам мацки с голи кореми посред зима, дразни ме тази показност тип "от студ умри - гъзар бъди". Но... балкански нрави, кво да правиш Laughing

# 36
  • Мнения: 2 759
Определено съм за боди. По-удобно е, а и в повечето случаи дори да се показва от някъде е по-скоро ефектно  Simple Smile

   Боди, разбира се! Моите са все неккви секси-дантелени с голи гърбове, но от две седмици се каня да си взема и от "топличките". Обаче трудно ще харесам, че държа на материята, на изгледа и особено на закопчаването. МечоПух да не е вчерашен! Никога няма да взема от ония с тик-так копченцата на половин час да ми се разкопчава! Секси, секси, ама чак пък толкоз!!!

# 37
  • Мнения: 2 759
   Ама да си кажа честно има и неудобства: винаги ходя с еднодневка, пък с бодито все нещо не мога да я сложа както трябва и виждам зор с прането - сутиена не си го пера на всяко обличане..

# 38
  • София
  • Мнения: 5 828
Откакто имам проблеми с кръста нося задължително, зависи от случая и настроението - кое от двете ще облека в момента.

# 39
  • Мнения: 2 567
дали боди или корсаж няма значение, просто кат ми е гол кръста и се едно не съм облечена, брррр Rolling Eyes
И аз така  Crazy

# 40
  • Мнения: 3 861
Преди ходех доста "разгологъзена" както викаше баба ми  Wink, ама от няколко години определено предпочитам да съм загащена - дали боди или корсаж няма значение, просто кат ми е гол кръста и се едно не съм облечена, брррр Rolling Eyes

 hahaha hahaha hahahaВсе едно за себе си чета Joy

# 41
  • Мнения: 750
Знам я тази фирма.Варненска е.Помещават се съвсем близо до нас.Срещу Пикадили-център Wink

Аз си харесах ето това ...

Да, определено имат много добри неща! За съжаление "моето" боди го няма в сайта им, вероятно защото моделът е съвсем нов. Както и да е, ще продължа да си купувам техни неща. ДО сега предимно New Silhouette i VS намазваха от месечния ми бюджет за бельо, но сега ...  Wink

# 42
  • Мнения: 10 758
Нося и боди, и потник.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Флави,Флавиии,колко е пораснал Бобко само!(То и Габ е пораснал,но по-трудно улавям разликата..нали съм всеки ден с него Wink )

Такъв е живота, Бубе  Simple Smile  - те растат, ние хубавеем .... Wink Sunglasses

Тази фирма "Перфект" има някои впечатляващи неща. Отивам да им издирвам магазините в Търново,които са дали на сайта си

# 44
  • Мнения: 1 381
от както излезнах панталоните с по-ниска талия и ми правиха операция на киста ('98г) винаги ходя с боди. Обаче си купувам от тези дето не са прашка ,а нормални и са или от безшевното трико или пък памик и ликра или пък ликра, Такива ТИнтелени и гъзобейки - не. Много съм довона, но по-трудно се намират все прашки ги правят.

# 45
  • Мнения: 5 622

Цитат

Такъв е живота, Бубе  Simple Smile  - те растат,ние хубавеем Wink Sunglasses

Цитат

Е,това ми хареса!  Whistling

# 46
  • Мнения: 3 478
Нито едното нито другото, но просто защото тук не ми се налага. Иначе навремето носих потник по младежките години, ако съм си в БГ с лютата зима пак ще нося. Боди много рядко съм слагала, само защото от неудобството всеки път до тоалетната.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Аз защо досега не съм знаела, че съществуват дамски бодита-бельо?  Rolling Eyes

Има ли такива дето да топлят, а не разни дантелени?

И как се закопчават отдолу?

А как избирате размера?

Сякаш от луната съм паднала, честно....

Иначе отдолу нося зимата блузки с къс ръкав по тялото, , ама това с бодито наистина е интересно...

# 48
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не нося, обаче имам серизони проблеми с кръстаи май ще тябва да се позамисля леко.

# 49
С боди ми е по-удобно ипо-топло  Mr. Green

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Нося само памучни бодита зимата и чат-пат потници.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Наскоро открих бодитата и съм страшно доволна! Смятам изцяло да премина към носене на боди през зимата. Не ми е проблем откопчаването, а е много по-естетично от потниче. Досега носех потничета с чорапогащник, и откакто почнах да нося и дънки с паднала талия сериозно се бях притеснила как ще я карам Simple Smile постояно придърпвайки блузата си  Laughing

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
а пък за прането (дето някой се тревожеше че не си пере сутиена всеки ден) аз бодито не го нося точно като най-долно бельо, а върху прашки и дори в/у чорапогащника. По този начин изягвам и протриването от което се оплакват някой и  ......... всъщност аз обаче не нося дантелки, а памучни и сигурно само за тях това е подходящо решение.

# 53
  • Мнения: 4 371
   Ама да си кажа честно има и неудобства: винаги ходя с еднодневка, пък с бодито все нещо не мога да я сложа както трябва и виждам зор с прането - сутиена не си го пера на всяко обличане..

Ъ newsm78
Аз бодито го слагам върху бельото си-сутиена и прашките(бикините). Нося боди прашка, памучно.

# 54
  • Мнения: 7 430
Аз нямам бодита и за това не нося...ама като се замисля тук каква зима е newsm78 може и да си купя, само дето не съм виждала памучни.

Иначе си нося потници или тениски, но такива които са за пред хора, т.е. летните Wink

# 55
  • Мнения: 429
 Аз бодита нося , памучни . Онзи ден се сдобих с новичко , памучничко .
Потниците съм ги намразила от детските години . Все ме навличаха с тези потници , че и тениски ....

# 56
  • Мнения: 5 622
Аз защо досега не съм знаела, че съществуват дамски бодита-бельо?  Rolling Eyes

Има ли такива дето да топлят, а не разни дантелени?

И как се закопчават отдолу?

А как избирате размера?

Сякаш от луната съм паднала, честно....

Иначе отдолу нося зимата блузки с къс ръкав по тялото, , ама това с бодито наистина е интересно...

Има и памучни изчистени бодита.Има един магазин,на производителите май беше,който се намира в Спортна зала,като влезеш от входа,завиваш в дясно и магазинчето за бельо е пак в дясната част.Там са памучни,но много красиви-цветни разни.ИМа каво потниче нагоре,с презрамки,има с къс и с дълъг ръкав.Всякакви.Иди и виж.
 Размера-взимаш едно боди и си го налагаш на тялото,като го разпъваш по себе си да прецениш дали няма да ти е късо,едва ли ще сбъркаш размера,споко....

Отдолу се закопчават или с тик-так копчета,или с тези мъжко и женско дето им викаме,кукичките,които а не харесвам,щото докато улуча кое къде влиза и излиза и........съм се напикала

# 57
  • Мнения: 3 537
С потник ми е опредилено по удобно Wink

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Аз защо досега не съм знаела, че съществуват дамски бодита-бельо?  Rolling Eyes

Има ли такива дето да топлят, а не разни дантелени?

И как се закопчават отдолу?

А как избирате размера?

Сякаш от луната съм паднала, честно....

Иначе отдолу нося зимата блузки с къс ръкав по тялото, , ама това с бодито наистина е интересно...

Има и памучни изчистени бодита.Има един магазин,на производителите май беше,който се намира в Спортна зала,като влезеш от входа,завиваш в дясно и магазинчето за бельо е пак в дясната част.Там са памучни,но много красиви-цветни разни.ИМа каво потниче нагоре,с презрамки,има с къс и с дълъг ръкав.Всякакви.Иди и виж.
 Размера-взимаш едно боди и си го налагаш на тялото,като го разпъваш по себе си да прецениш дали няма да ти е късо,едва ли ще сбъркаш размера,споко....

Отдолу се закопчават или с тик-так копчета,или с тези мъжко и женско дето им викаме,кукичките,които а не харесвам,щото докато улуча кое къде влиза и излиза и........съм се напикала

Ъъъъ....там в Спортна зала не е ли много скъпо? newsm78

# 59
  • Мнения: 2 849
Да живее бодито  Wink!Много са удобни ,само да не чакаш до последно като ти се ходи до тоалетна  Joy .Предпочитам памучните ,ама трябва да си купя за тази зима по-големички ,че не мога да се закопчея с тоя тумбак Heart Eyes

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А как избирате размера?


Размера-взимаш едно боди и си го налагаш на тялото,като го разпъваш по себе си да прецениш дали няма да ти е късо,едва ли ще сбъркаш размера,споко....

Размера, обикновенно отговаря на блузките, които са по тялото.
В повечето магазини, позволяват да се пробват бодита, поне на мен не са ми отказвали.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Има и памучни изчистени бодита.Има един магазин,на производителите май беше,който се намира в Спортна зала,като влезеш от входа,завиваш в дясно и магазинчето за бельо е пак в дясната част.Там са памучни,но много красиви-цветни разни.ИМа каво потниче нагоре,с презрамки,има с къс и с дълъг ръкав.Всякакви.Иди и виж.

Ъъъъ....там в Спортна зала не е ли много скъпо? newsm78
Според мен въобще не е скъпо. Аз по-миналата седмица на изложнието "Кожа и текстил" си взех едно памучно черно боди с дълъг ръкав за 10 лева. Питах дали имат и други магазини и ми казаха, че единия е в Спортна зала - вдясно от входа, а другия от Винса към Черно море като се отива отляво - има една малка будка на един ъгъл. Фирмата се казва "Дива". Не знам дали бяха намалени за изложението нещата, но всичките има бодита бяха по десет лева и имаше много красиви и всякакви както казва и Буба (май говорим за една и съща фирма) - с дълъг, къс ръкав, с тънки и дебели презрамки, всякакви цветове, с поло и какво ли още не.

# 62
  • Мнения: 5 622
Да,този ъгъл е на улица Македония!Не са скъпи,наистина,но не се бях сетила за това магазинче,или пък не знаех,че и там нещата са същите.........

# 63
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Тази година за пръв път си купих боди. Безшевно от микрофибър и се родих просто. Само със закопчаването се изнервям лекинко,но ще свикна. Иначе потници слагам,но рядко.
Гол ли ми е кръста,все едно цялата съм гола...

# 64
  • Мнения: 2 407
Мразя да се навличам.Със сутиен и блузка ми е най- добре!

# 65
  • БГ
  • Мнения: 735
аз носих, но съм напълняла и преставам:( пък и като нося прашки бодито вече ми пречи нещо

# 66
  • Мнения: 1 215
Твърдо боди Mr. Green

# 67
  • Мнения: 464
Нито едното нито другото. Само сутиен.

# 68
  • Мнения: 2 028
момичета, а как ходите до туйлета с боди... иначе и на мен ми се струва по-практично, но лично на мен ми е неудобно...аз ходя с потници, сатененки, дори и се покажат изодзаде, че са ми плитки панталоните, няма лошо... Wink

# 69
  • Мнения: 614
Ооо нося, нося даже днес си купих още едно Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 798
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.

Ти уби всичко детско в мен  Shocked...как да дам толкоз пари за едно боди?

Дали по тези магазинчета с тайландско бельо няма да има по-евтинки? Rolling Eyes

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.
  ами ..... има и от 7 (потник с тънки презрамки) до 10 с дълъг ръкав. който търси намира  Wink

# 73
  • Мнения: 1 999
Бодита не нося, защото не са ми удобни. Crossing Arms Освен сутиен понякога слагам и потник, но не от тези дето топлят! Whistling

# 74
  • София
  • Мнения: 9 531
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.
Ти уби всичко детско в мен Shocked...как да дам толкоз пари за едно боди?

Дали по тези магазинчета с тайландско бельо няма да има по-евтинки? Rolling Eyes
Бъди спокойна! Има ги и по 5 лв.  Mr. Green
И точно в магазинчетата за тайландското бельо! Peace Grinning

# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.
Ти уби всичко детско в мен Shocked...как да дам толкоз пари за едно боди?

Дали по тези магазинчета с тайландско бельо няма да има по-евтинки? Rolling Eyes
Бъди спокойна! Има ги и по 5 лв.  Mr. Green
И точно в магазинчетата за тайландското бельо! Peace Grinning

Знаех си!  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 798
Ама кажете какви са тия магазинчета Shocked за тайландско бельо?От вас чувам! Flutter

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Ама кажете какви са тия магазинчета Shocked за тайландско бельо?От вас чувам! Flutter

Имаше цяла тема за това - потърси я!  Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 1 626
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.
Ти уби всичко детско в мен Shocked...как да дам толкоз пари за едно боди?

Дали по тези магазинчета с тайландско бельо няма да има по-евтинки? Rolling Eyes
Бъди спокойна! Има ги и по 5 лв. Mr. Green
И точно в магазинчетата за тайландското бельо! Peace Grinning

Копче, в магазина на Окръжна болница дали ги има!
Че и аз се запалих!
Онзи ден си мислех да видя има ли нещо новичко!
Иначе си ходя върху сутиена с безшевен потник, ама не от тия с тънките презрамки дето нямат размер и се вдигат нагоре и все едно си без него.
Взимам си на Стреп с дебели презрамки, ама си имат номерация и си е друго нещо. Харесват ми защото са по тялото и лесно се загащва човек.

# 79
  • Мнения: 4 916
Кажете и на мен, моля  baby_neutral

Много съм любопитна къде е това магазинче на Окръжна болница

 baby_neutral baby_neutral

# 80
  • София
  • Мнения: 1 626
Това е на спирката посока Младост. На редицата има магазин за бельо, цветарски магазин, аптека и други някакви. Минава се от задната страна фактически на тези магазини. Ох ама обяснявам страшно! На улицата успоредна на Цариградското шосе.
Ох дано някой друг също да обясни!

Супер са нещата, прашките дето си ги взех от там лятото си мислех че ще се скъсат за нула време, ама още си ги нося. А са и красиви на всичко отгора, за по 2 лева. Сутиените също бяха красиви ама аз с моите размери оня ден едвам със сутиен на Христи се уредих. И то го бях поръчала предварително.

Хайде Копченце, кажи че има там и бодита и ще имаш от мен голяма   love001

# 81
  • Мнения: 4 916
Мисля, че разбрах - будките между Цариградско и локалното платно. И аз за там предполагах, че става дума, обаче знам ли - може да е някъде опо-към болницата?... И реших да питам за всеки случай.
Благодаря ти, Мацата
10х

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 1 798
Прегледах темата за тайландското  бельо-и аз съм си купувала ,ама бодита не видях. Cry

# 83
  • София
  • Мнения: 9 531
Копче, в магазина на Окръжна болница дали ги има!
Е, точно там ги мернах, де! Party
 Peace Simple Smile
Ама не съм разглеждала с подробности и нямам инфо за материи и модели. На място трябва да се види, мери и пр. Wink

# 84
  • Мнения: 6 315
Карам по сутиен и зиме и лете. Рядко нося потници...

# 85
  • на село
  • Мнения: 3 965
От както минах на панталони с неска талия съм с боди през зимата.
Виж като бях студентка и аз карах само по сутиен пък сега / от годините ще да е/ нещо ми застудя  Simple Smile.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 626
Копче, в магазина на Окръжна болница дали ги има!
Е, точно там ги мернах, де! Party
 Peace Simple Smile
Ама не съм разглеждала с подробности и нямам инфо за материи и модели. На място трябва да се види, мери и пр. Wink


Благодарско  newsm51
В понеделник отивам да видя!

# 87
  • Мнения: 1 798
Бодита по 5лв само при Окръжна ли има,че там ми е много далечко,в Надежда живея. Sad

# 88
  • Мнения: 1 612
Сигурно ще ме помислите за луда, но аз нося и двете.
Слагам сутиен, корсав и отгоре боди.
Много съм болниява и хич не дарга на студ.

# 89
  • Мнения: 2 498
Освен сутиен друго немога да търпя под блузата си....имам блузки-бодита, но те са си външни-не са бельо.....

# 90
  • Мнения: 208
Не нося нищо друго освен сутиен.Мразя да съм навлечена Peace

# 91
  • Мнения: 202
Опитвам се да не се навличам, но настивам и предпочитам бодито.

# 92
  • Мнения: 516
Кръста ми е слабо място и лесно настивам,
затова зимата задължително съм с боди/имам поне 4 бр/

# 93
  • Мнения: 5 317
Предпо4итам боди пред потник.

# 94
  • Мнения: 1 854
Нося и ми е много топло с тях, когато е студено ми пазят крьста.Не си представям да изляза без боди, особено когато имам ходене пеша....бррр.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Нося бодита, защото мразя кръста да ми се разголва.

# 96
  • Мнения: 2 922
Преди ходех доста "разгологъзена" както викаше баба ми  Wink, ама от няколко години определено предпочитам да съм загащена

хе хе хе и аз така.
Предпочитам потник.

# 97
  • В офиса
  • Мнения: 4 028

Миналия месец открих едни страхотни бодита с вграден сутиен и боксер - нов модел на Перфект (българска фирма). И вече имам две - черно и тъмно кафяво. Сега видях, че са пуснали червено и бежово и мисля да ги добавя към колекцията. Супер са - елегантни, секси, качествени! До сега май не си бях купувала нещо от тази фирма, но вече съм им фен!

Порових в нета, с надеждата да намеря модела, но открих ето това и официалния им сайт

Спасич, добре че даде линковете. Преди няколко месеца си купих ето това, останах много доволна, но изобщо не обърнах внимание кой го е произвел. Сега вече знам на коя фирма съм фен и ще си търся и други неща:)
По темата - не нося нито едно от двете, ама напоследък усещам, че ще ми дойдат добре... Какво да се прави - старост-нерадост:)

# 98
# 99
  • Мнения: 4 916
ДОКЛАДВАМ:
Ходих до магазина срещу Окръжна болница (отидох пеш и успях да се изгубя в едно дере  Rolling Eyes) и си купих боди - българско, черно, с тънки презрамки - 8 лв. Някой беше дал линк, където за цена от производителя беше май 7, 50 лв. Купих си и черни гащички с едно много готино наборче по края - тайландски за 2 лв.
И двете покупки бяха одобрени от мъжа ми.
Вчера си изпрах бодито и днес бях с него и ми беше много топло на кръста и най-вече на бъбреците ми. Чудя се как съм изкарала досега без боди, а все ходех с гол кръст  ooooh!

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 19:39 от argun

# 100
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз ходих, ама вчера! Нямах време и не обърнах внимание на бодитата, защото без да меря не смея да си взема нещо, което минава покрай бюста. Ама какво да се прави съдба!
Но си накупих прашки, че даже и на сестра ми взех! Е много са готини, и не можах да се въздържа!!!

# 101
  • Мнения: 6 916
Не ходя нито с боди нито с потник, но се замислям дали да не си взема някое боди тази зима...не че ми е кой знае колко студено, но пък и потник няма да сложа.

# 102
  • София
  • Мнения: 10 825
Не нося нито боди нито потник, тъй като през зимата изкарвам много малко време навън. Може би, зараде разходките на бебето тази зима ще ми се наложи все пак да престоявам навън повечко Thinking - в такъв случай определено ще предпочета бодито

# 103
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Аз като се замислих, ако си взема боди, то долу ще е оформено като обикновени бикини (е, има и боди-прашки, ама ще са от разголено-дантелените, а те няма да ме стоплят Simple Smile), а пък няма да е добре да се очертават на панталоните, все едно съм с гащи, щото нося прашки.

Станя тя една... newsm78

# 104
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Аз като се замислих, ако си взема боди, то долу ще е оформено като обикновени бикини (е, има и боди-прашки, ама ще са от разголено-дантелените, а те няма да ме стоплят Simple Smile), а пък няма да е добре да се очертават на панталоните, все едно съм с гащи, щото нося прашки.

Станя тя една... newsm78

Мнее,моите бодита-прашки не са с дантели и не се очертават. Naughty

# 105
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз като се замислих, ако си взема боди, то долу ще е оформено като обикновени бикини (е, има и боди-прашки, ама ще са от разголено-дантелените, а те няма да ме стоплят Simple Smile), а пък няма да е добре да се очертават на панталоните, все едно съм с гащи, щото нося прашки.

Станя тя една... newsm78

Тези бодита за които стана въпрос в магазина Окръжна болница са нещо като памучно трико и са тип прашка. Има и като обикновени бикини пак от същата материя.

# 106
  • Мнения: 2 759
...Чудя се как съм изкарала досега без боди, а все ходех с гол кръст...

   Ако някой не вземе да заключи темата скоро, гардеробът ми почне да се цепи по шевовете скоро от бодита: миналата седмица взех 2, днес не се стърпях и купих още едно, за петък съм харесала друго!!!... Ама че ме  зарибихте!!! От 15 годишна нося дантелени бодита, а сега се влюбих в "топличките" (естествено прашки, и естествено нищо не се очертава).. Незнам дали любимия ги одобрява, защото напоследък си "татуирам" тялото с разни тигри, доста впечатляващи, но пък аз определено си ги оцених подходящо. Също за 8 лв, 12.50 и едно за 18, ама то е наистина невероятно и си заслужава.. ОБИЧАМ бодита!

# 107
  • Мнения: 4 916
И аз си харесах едно от 12,50 в подлеза на Плиска, ако някой има път натам може да го види - има такова изложено на витрината. Май и аз ще стана като МечоПух, дето си купува по две на седмица.
 Blush

# 108
  • Мнения: 781
О зимата задължително съм с потник-корсаж, бодитата не са ми много удобни , но и тях слагам , че с тази ниска талия да ти се вижда потника чорапогащника  е естетика голяма Mr. Green

# 109
  • София
  • Мнения: 9 531
Мен сега друго ме загложд newsm78и.
Добре, де ами то бикини, боди и чорапогащник.. ами като се замисля, пак май не е много красива комбинация. Ама пък топличко. Thinking

Иначе да докладвам за наблюденията ми в магазинчето за тайландско бельо на Окръжна Peace.
Така, по 5 лв. са най- евтините и най- афиф ми се видяха. Много тантелени едни такива. Парлама работа ми се струват. Я изкарат, я не 2-3 пранета.
(Ама, пък, то и за бикинте от 2 лв. така си мислех в началото, пък те взеха, че надживяха тези по-скъпите, уж. newsm78 Та знае ли човек вече, какво да мисли.)
То не виждам това какво ще топли. По- ми вдъхнаха вяра тези от 9 и10 лв Grinning. Имаше в тъмно кафяво и черно. Съответно материи тюлено едно такова и микрофибър.
Е, добре, ама тоз микрофибър (тип безшевно бельо) не спарва ли много? newsm78

# 110
  • Мнения: 2 759
И аз си харесах едно от 12,50 в подлеза на Плиска, ако някой има път натам може да го види - има такова изложено на витрината. Май и аз ще стана като МечоПух, дето си купува по две на седмица. Blush

   Argun, ама и аз от подлеза на Плиска.. 4 вече! Ще трябва да си наложа да притичвам отгоре вече, че почва да не се трае Wink

# 111
  • Мнения: 4 916
И аз си харесах едно от 12,50 в подлеза на Плиска, ако някой има път натам може да го види - има такова изложено на витрината. Май и аз ще стана като МечоПух, дето си купува по две на седмица. Blush

   Argun, ама и аз от подлеза на Плиска.. 4 вече! Ще трябва да си наложа да притичвам отгоре вече, че почва да не се трае Wink

Работата е ясна - и аз ще си купя!!!  Embarassed да видим само кога ще имам време...

# 112
  • Мнения: 40
Не само,че ги нося постоянно, но и на бебката упувам!
 Joy Joy Joy

# 113
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Преди не носих и зимата кръста ми беше винаги гол, но от миналата зима взех да слагам бодита и ми е супер.

# 114
  • Мнения: 218
От двете предпочитам потник, но определено нищо не нося отдолу! newsm03

# 115
  • Мнения: 1 259
Няма ли потник,все едно съм без гащи Mr. Green

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
Мен сега друго ме загложд newsm78и.
Добре, де ами то бикини, боди и чорапогащник.. ами като се замисля, пак май не е много красива комбинация. Ама пък топличко. Thinking

Иначе да докладвам за наблюденията ми в магазинчето за тайландско бельо на Окръжна Peace.
Така, по 5 лв. са най- евтините и най- афиф ми се видяха. Много тантелени едни такива. Парлама работа ми се струват. Я изкарат, я не 2-3 пранета.

Копче, моите бодита са потник ликра с памук и са 7 лв (български). С къс и дълъг ръкав са с два - три лева по-скъпи. А за естетиката аз слагам бодито в/у чорапогащника. Изглежда като тениска в дънките, която обаче никога няма да се "разгащи"

# 117
  • София
  • Мнения: 9 531
Копче, моите бодита са потник ликра с памук и са 7 лв (български). С къс и дълъг ръкав са с два - три лева по-скъпи. А за естетиката аз слагам бодито в/у чорапогащника. Изглежда като тениска в дънките, която обаче никога няма да се "разгащи"
Цитат
Да, тези бодита също са с тънки презрамки и не са хич лоши, много са ефектни за цената си, дори Laughing.
Просто ми се вижда, че са по-летни, не виждам какво могат да топлят на кръста и пр. С тях и без тях- все тая. Толкова прозрачни и тънки са, че... newsm78
Иначе твоето ноу-хау ми хареса. Ще го пробвам непременно.  Peace Simple Smile
Мерси! Laughing

# 118
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
"Вече ми е топло, чувствам се добре....", откакто открих какво е да си с боди.

Последна редакция: чт, 10 ное 2005, 12:02 от Леля Ог

# 119
  • Мнения: 4 371
Момичета, на Илиенци има памучни български бодита по 5 лв. Вътре в Мол-а. Фирмата е Бина. Аз си взех едно кафяво, а от вън на сергиите има шарени, пак памучни по 7. И такова си взех, но тигрово Laughing И двете са прашка.

# 120
  • Мнения: 165
мразя потници Closeзатова зимата задължително бодита Wink

# 121
  • Мнения: 1 234
до миналата година не носех нито потник,нито боди.И резултата е че като ми доиде умирам от болка в яйчниците Outta Jointзатова сега не излизам без боди и мисля че е адски удобно Laughing

# 122
  • Мнения: 1 858
един сутиен и т'ва е...
е с блуза

# 123
  • Мнения: 487
И аз съм за бодитата,че като чуя Цистит и настръхвам!

# 124
  • Мнения: 3 211
Аз досега не съм си купувала боди, че каквато съм пикла през 15мин. съм в тоалета и като си представя всеки път откопчавай/закопчавай и  Stop
Ама като ви чета се навих и аз.
Хайде сега някой от Варна да се  включи и да каже къде има евтини, не ми се дават 20лв., искам нещо по-евтиничко.

# 125
  • Мнения: 4 916
Аз досега не съм си купувала боди, че каквато съм пикла през 15мин. съм в тоалета и като си представя всеки път откопчавай/закопчавай и  Stop
Ама като ви чета се навих и аз.
Хайде сега някой от Варна да се  включи и да каже къде има евтини, не ми се дават 20лв., искам нещо по-евтиничко.

Според мен на Колхозния, в момента не се сещам за друго място. А също и в уличките зад Градска болница.

Общи условия

Активация на акаунт