Носите ли боди зимата, или предпочитате отделно потник?

  • 11 196
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Аз съм голям фен на бодито.Носа го под яке,под сако,абе изобщо си го нося нон стоп.Но нямам бельо боди,защото по принцип зимата си ходя само със сутиен,потник не признавам.

# 16
  • Мнения: 5 140
Аз също обичам да ми е топло на кръстчето,иначе започва да ме боли.
До сега носих потници-памучни,но сега смятам да наблегна на бодитата.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Нося предимно летните си тениски под блузите през зимата. Потници имам само няколко тип мъжки (мразя камизолки и прочие потничета с тънки презрамки). Никога не ги запасвам в гащите, а и няма как ....... плитки прашки или бикини ..... обикновено ги пъхам направо в дънките или чорапогащника. Бодита нося рядко и то предимно с плитки панталони или дънки щот няма нищо по-гротесктно като седнеш да ти се вижда на кръста чорапогащника с натъпкан в него потник/тениска и загадъчно да надничат отделни части от долното ти бельо. Далеч по-симпатично е да се вижда боди, ако си по-екстравагантна може да е в контрастни цветове, дантели и дъра бъра ... аз нося едноцветни памук-ликра.

# 18
  • Мнения: 750
Обличам си бодитата през октомври и ги прибирам обратно в кутийте им някъде през май.

От много години имам проблеми с гръбнака и ако не ми е покрит кръста се виждам в приключения. А думичката "цистит" не ми се и споменава!

Миналия месец открих едни страхотни бодита с вграден сутиен и боксер - нов модел на Перфект (българска фирма). И вече имам две - черно и тъмно кафяво. Сега видях, че са пуснали червено и бежово и мисля да ги добавя към колекцията. Супер са - елегантни, секси, качествени! До сега май не си бях купувала нещо от тази фирма, но вече съм им фен!

Порових в нета, с надеждата да намеря модела, но открих ето това и официалния им сайт

# 19
  • Мнения: 231
О, задължителния ми аксесоар зимата е бодито. Пробвала съм и с потници - шевни и безшевни, ама те много ми се вдигат нагоре и ефект никакъв, а особено, ако съм с по-плитки дънки / панталон. А, ако не са прекалено къси и не се вдигат пък не ми харесва как стоят запасани в чорапогащника например Grinning Така, че си нося бодита, ама проблема ми е дали да са с прашка или с бикини. Имах преди две години едно боди с прашка, ама то беше някакъв кошмар - убиваше, шкуреше, супер неудобно и го изхвърлих. От тогава много внимавам какво си купувам и май предпочитам да са с бикини, въпреки че малко грозно стои, ако са се очертали под панталона hahaha
Имам едно, много приятна материя и е с нещо между много изрязани боксерки, бикини и прашка - нищо не разбрахте нали? Joy bowuu

# 20
  • Мнения: 5 140
Ф-ма Перфект имат страшни неща.На Произведено в Б-я имаха щанд(миналата година) и си взех разни неща от тях.Ако ги има пак ще ги посетя на драго сърце.

Спаска мерси за сайта им.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 625
определено съм за бодито.......на мен ми е много по удобно и ми е постояно закрито кръстчето Wink

# 22
  • Мнения: 4 473
В ученическите си години носех, но сега вече не Thinking
Ще взема да се замисля и аз по въпроса Thinking

# 23
  • Мнения: 1 205
Определено с бодита. Имам като бельо, но повечето са ми памучни като блуза и без боди не излизам от къщи  Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами доскоро нищо не носех,но откакто имам проблеми със здравето-нося и от двете-зависи къде ще ходя,но определено предпочитам потник(корсаж)

# 25
  • Мнения: 5 622
Аз съм ужасно зиморничава, досега си ходех с потници, но от тази година ходя с бодита ,при по-топло с тюлени ,а сега вече - памук и ликра.
По-топло ми е определено, а и е по-подходящо за панталони с ниска  талия

Флави,Флавиии,колко е пораснал Бобко само!(То и Габ е пораснал,но по-трудно улавям разликата..нали съм всеки ден с него Wink )

Иначе по темата-аз не мога да ходя с гол кръст.Не е никак здравословно най-малкото...Зимата задължително нося корсажче.Имам и бодита,които мъжа ми обожава,но на мен никак не са ми удобни.То кат тръгнеш да пикаеш е цяла процедура братче  Crazy

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Нося боди, ако си намеря моя размер Wink

Ако нямам подходящ цвят, за някой блуза, предпочитам да си ходя гола от долу (със сутиен естествено), но не и с потник или корсаж.

# 27
  • Мнения: 4 202
От както открих бодито колко е удобно захвърлих всички потници

# 28
  • Мнения: 1 558
Само едно дефектче имат бодитата.............създават понякога трудности при закопчаването, особено ако трябва бързо да излезнеш от WC-то в службата. Embarassed

# 29
  • Мнения: 5 622
Обличам си бодитата през октомври и ги прибирам обратно в кутийте им някъде през май.

От много години имам проблеми с гръбнака и ако не ми е покрит кръста се виждам в приключения. А думичката "цистит" не ми се и споменава!

Миналия месец открих едни страхотни бодита с вграден сутиен и боксер - нов модел на Перфект (българска фирма). И вече имам две - черно и тъмно кафяво. Сега видях, че са пуснали червено и бежово и мисля да ги добавя към колекцията. Супер са - елегантни, секси, качествени! До сега май не си бях купувала нещо от тази фирма, но вече съм им фен!

Порових в нета, с надеждата да намеря модела, но открих ето това и официалния им сайт

Знам я тази фирма.Варненска е.Помещават се съвсем близо до нас.Срещу Пикадили-център Wink

Аз си харесах ето това:



Като същото го има и в сайта на кафе Амур www.cafeamur.com

Общи условия

Активация на акаунт