Раждане в МБ "Вита" - тема 3

  • 64 373
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 60
Супер, явно вече има и интернет. Simple Smile Преди време нямаше.

# 241
  • Мнения: 109
Към майките с планирано секцио, родили във Вита: кога - в деня на операцията или няколко дни преди това - ви направиха нужните изследвания (среща с кардиолог, анестезиолог и т.н.)? И въобще, през какви предварителни изследвания преминахте?

# 242
  • Мнения: 213
запис и тук Simple Smile

# 243
  • Мнения: 60
Към майките с планирано секцио, родили във Вита: кога - в деня на операцията или няколко дни преди това - ви направиха нужните изследвания (среща с кардиолог, анестезиолог и т.н.)? И въобще, през какви предварителни изследвания преминахте?

Аз не съм имала срещи с кардиолог, анестезиолог и други такива неща. Но моето секцио беше планирано от днес за утре, така че не знам в другите случаи как се процедира.

# 244
  • Мнения: 326
В деня на операцията ми направиха ЕКГ, за упойки не съм чула да имат практика да изследват. Питат те за алергии и толкова. Това беше преди година, но вероятно все още е така.
 Simple Smile

# 245
  • Мнения: 386
аз също бях с планирано секцио и не ми правиха предварителни изследвания, а и не съм питала, защото смятам, че лекаря знаеше дали има нужда или не.

# 246
  • Мнения: 0
А какви са битовите условия за раждане във "Вита", какво трябва да се носи за престоя там? Извинете ме ако дублирам питането ако го има някъде във темата обяснено ще съм благодарна да ми пейстнете линк за да не се върти едно и също питане многократно.

# 247
  • Мнения: 60
Athen, точно на предната страница е задаван този въпрос - върни се там и прочети.

# 248
  • Мнения: 2
Има ли някоя мама, чието секцио е правено от Хаджиев? Моля да споделите мнение, той ми води бременността до  тук и мисля, че е много компетентен и дружелюбен лекар?

# 249
  • Мнения: 22
uniqueless нямам лични впечатления от Хаджиев, но една близка приятелка роди при него със секцио във Вита и остана много доволна. Беше ми казала, че така може да ражда всеки ден- а й беше първо раждане. Даже беше направила цяла фотосесия- със системата преди раждането, с бебето след операцията, с доктора...  Laughing
Явно наистина е добър доктор и може да му се има доверие, тя поне много го хвалеше.  Peace

# 250
  • Мнения: 386
аз също хвалих доктор хаджиев по-напред в темата  Simple Smile
много добър избор е  Party

# 251
  • Мнения: 2
Момичета, благодаря ви от сърце. На мен ми е второ секцио, но така ме е страх, дори не мога да си го обясня и за това само търся инфо, сега пък съм се притеснила за педиатрите на Вита, дали са добри що се отнася до новородено, защото си водя детето при тях и всъщност съм изключително доволна newsm78

# 252
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте, момичета!
Можете ли да споделите малко подробности относно присъствието на таткото по време на раздането?
Трябва ли да се обади човек предварително?
Той как трябва да е облечен и т.н.

Благодаря предварително!

# 253
  • Berlin
  • Мнения: 11 344
Като чета темата, оставам с впечатление, че там масово със секцио се ражда. Simple Smile Някой може ли да разкаже как му е минало естественото раждане там? Има вероятност да не ме изражда моята лекарка (Богословова) и ако стане така, ще ме поеме Чорбова, а към нея имам смесени чувства.  Дано не ме минат секцио, щото ей така ....

# 254
  • Мнения: 59
аз също бях с планирано секцио и не ми правиха предварителни изследвания, а и не съм питала, защото смятам, че лекаря знаеше дали има нужда или не.
Искам да попитам относно раждането секцио във Вита, изчетох цялата тема но май нещо съм пропуснала... - малко ми е странно че не се правят предварителни изследвания, поне ПКК не се ли пуска? Или трябва да си ги напаравя предварително и да ги донеса в деня на секциото?

Общи условия

Активация на акаунт