Бродирана красота - Гоблени 76

  • 110 428
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 106
Благодаря ви  Hug!


mari_eta
, честито на момченцето ти, да е жив и здрав,.... и палав  Mr. Green!

Дуданка, готови са, от аксиомата. Заканила съм се и на шестте  Laughing, ама ще ги шия на порции че малко ми досажда да шия хора и лица  ooooh!.

# 16
  • Мнения: 281
Въх, какви очи ме посрещат в новата тема. Като че е щерката. Заканват ми се нещо, да внимавам в картинката.

Мама Галка се обзавела с нова къща с градинка. Е да й е честита и много да я радва, че и нас покрай нея като я свърши. Те китайките имат гоблени и с по 200-250 цвята.За тях това е нищо. Какви пък “живи” стават. Очите ти да останат в тях.
Не се плаши мамче. На Троянския манастир през почивните дни ще има да ти спори...

Е, това е то, чевръсто момиче е това Делфинче. От рано се заело с чеиза.

mari_eta много да те радва малкия ти мъж. Жив и здрав да е, и весело детство, че ей го на училището дошло. Срахотна почерпка. Чашата за шампанско много ми хареса (нали съм проекто-свекърва, заглеждам веке таквиз неща).


did_tag този охльо-бохльо, става и за бебета.... като махна книжката... направо си е чудесен.

Финети, ако не е тайна, какво си решила с лимончетата?

Ейййй, големи сте бързачки. Докато напиша два реда и лимончета вече намерихте.

 


# 17
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
        Желая прекрасно и безгрижно детство на децата ни! Честито на рождениците!
    Asss62, все още не съм оформила идеята си, но имам желание да направя нещо като пано,... триптих,... тетраптих....
Луда работа!!! Simple Smile ... При това, нищо от избродираното не е за мен- само си търся на кого да подаря! Grinning
    Много интересни неща ми предлагате, за които съм искрено благодарна, но онова, що "изметох", беше доста внушително- по груби спомени: на дължина достигаше 30-тина см и имаше към 5-6 натежали от сочност плодчета, обрамчени от свежи листа и разлистени цветове. Разбира се, твърде вероятно е да преекспонирам картинката! Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
sissak, благодарности за великолепната нова темичка!  Hug И колко бързо се напълни с красоти!!!

Зори, разкошни са!

Галче, честито! Със здраве и мерак да си го ушиеш! Не са чак толкова много цветовете, аз скоро се оплаквах, че в едно мизерно гобленче 120х140 бода имам 42 (!) цвята.

did_tag, страхотно сладък Охлювко!

mari_eta , жив и здрав да ви е малкият юнак! Много да слуша и само да ви радва!  Hug

Делфинче, мноооого красива колекция!  Hug

ФинЕти, благодаря за милите думи, но в случая заслугата е на pepen, която е качила схемата  Hug

Много свеж лимон  Hug

Тези ли са твоите? Не знам само схемичката колко е читава  newsm78
http://a.foto.radikal.ru/0604/0cad277d492a.jpg http://a.foto.radikal.ru/0604/b7e7b7736748.jpg

Ето още едни, много ми харесаха

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 14:43 от desi_ivanova

# 19
  • Мнения: 247
Цоп и аз в новата темичка. Както винаги е страхотна, поздравления   bouquet .

Страхотни красоти сте сътворили отново момичета  Hug Hug Hug .

Аз показвам вече готовите "Пролет" и "Лято" на Вилер:
   
Лятото му накапах панамата с кафе отстрани и затова съм изрязла само нашитото, че като го гледам и се ядосвам и ми иде да се  bash . Поне ще успея да го скрия с паспартуто.

Още едно готово меченце  Heart Eyes :



И Jesus , който уших преди два дни и днес рамкирах:

 


mari_eta ,  nbirthday на синчето ти. Да е жив и здрав и много да радва мама и тати.

# 20
  • Мнения: 720
Не личи къде е накапаното  Simple Smile, поне аз не го виждам на тази снимка ... Ако е някъде по края, наистина ще се скрие с паспартуто , не се ядосвай  Heart Eyes

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 143
СисакHeart Eyes Hug  bouquet за новата тема ! Peace

Най напред  newsm59  bigdance2 Tada на малкия -голям човек на mari_eta Да ти е жив и здрав !!!

Ей така ми стана погледа  #Crazy от красоти !!!Всички май сте чакали първа страничка  Laughing и няма лошо  smile3501 newsm10 smile3525

Зори - Прекрасни дами Peaceмай засенчиха моите  Wink Mr. Green  bouquet

bi_bi_to
Shocked ти не спиш ли бе момиче  ThinkingМного си продуктивна , а и красоти, след красоти показваш! newsm51Любимите Вилерови сезончета са супер,чак ти завиждам  WinkМалкия мечо е сладур  Heart EyesРамкирания Христос е супер!  bouquet

ФинЕти -   bouquetза лимончетата , а ника ти е толкова сладък -мм....  JoyАко имаш желание да си откриеш другите лимончета ,само кажи и ще ти предоставя няколко линка да си ги откриеш сама,май така ще е най-добре ,иначе търсим на сляпо  ooooh!

И накрая да се вмъкна между вашите красоти с етап от моя сватбен гоблен  BlushМного ме измъчи тази черна панама! Whistling ooooh!Уж вървеше лесно в началото ,но пустите му китайци на пръстените са сложили 5-6 близки нюанси на светли тонове ,единични бодове и най-шокиращото -с черен конец на черна панама !  Crossing Arms

моето   и оригинала

# 22
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
    desi_ivanova, страхотна си! Няма да си пестя суперлативите за теб и всички останали! Безценни сте!
    Само ме е яд, Деси, че схемата е твърде нечетлива! Възможно е и в мен да е причината, но ми е много мъглива!
    Издирването продължава!  Wink


          Благодаря, благодаря!   bouquet

# 23
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
СисакHeart Eyes Hug  bouquet за новата тема ! Peace

Най напред  newsm59  bigdance2 Tada на малкия -голям човек на mari_eta Да ти е жив и здрав !!!

Ей така ми стана погледа  #Crazy от красоти !!!Всички май сте чакали първа страничка  Laughing и няма лошо  smile3501 newsm10 smile3525

Зори - Прекрасни дами Peaceмай засенчиха моите  Wink Mr. Green  bouquet

bi_bi_to
Shocked ти не спиш ли бе момиче  ThinkingМного си продуктивна , а и красоти, след красоти показваш! newsm51Любимите Вилерови сезончета са супер,чак ти завиждам  WinkМалкия мечо е сладур  Heart EyesРамкирания Христос е супер!  bouquet

ФинЕти -   bouquetза лимончетата , а ника ти е толкова сладък -мм....  JoyАко имаш желание да си откриеш другите лимончета ,само кажи и ще ти предоставя няколко линка да си ги откриеш сама,май така ще е най-добре ,иначе търсим на сляпо  ooooh!

И накрая да се вмъкна между вашите красоти с етап от моя сватбен гоблен  BlushМного ме измъчи тази черна панама! Whistling ooooh!Уж вървеше лесно в началото ,но пустите му китайци на пръстените са сложили 5-6 близки нюанси на светли тонове ,единични бодове и най-шокиращото -с черен конец на черна панама !  Crossing Arms

моето   и оригинала


       Може сега да се мъчиш, но после ще се пъчиш, както е казал народът! Laughing  Wink
 А аз с удоволствие ще се възползвам от предложената за помощ ръка!   bouquet (Колко съм патетична самооооо ...  Joy)

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 143
За ФинЕти и всеки който иска да се потруди и да си разнообрази запасите от схеми  Mr. Green заповядайте няколко линка от сайтове ,които са добре известни на някой хора  Wink

http://www.supersadovnik.ru/hmforum/forum.aspx?id=23 - тука си намираш подходяща тема и можеш да сваляш каквото ти харесва и без регистрация

http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?showforum=10 - при този може да има проблем и да иска регистрация ,не се плашете ,аз съм се регистрирала на доста места  Wink

http://club.osinka.ru/forum-57 - мисля че може и без регистрация

Най често обаче работя с

http://gallery.ru/search/?search=%F1%F5%E5%EC%EA%E8

тук съм регистрирана отдавна и благодарение на многото"друзья" успявам да откривам схеми които търся !

Използвам и дъмпа ,като в  полето поиск се написва ключова дума/на какъвто език искаш, но най-често се ползва английски и руски/ ,ентер и стига някой да е качил схемата си я откриваш !Недостатъка е че няма картинка и не знаеш какво сваляш!Но пък може да си откриеш и други красиви неща  Mr. Green!
В началото и аз не бях наясно с нещата ,но всичко си иска време и упоритост !

Има още стотици ,но ти започни от тука и ще видиш че ще откриваш все нови и нови неща !Ето тук рускините имат цяла тема където си обменят полезни линкове със схеми  Peace

http://www.supersadovnik.ru/hmforum/post.aspx?id=4073

Успех! Hug

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
хвалби и снимки по-късно  Wink

# 26
  • Мнения: 0
Привет и от мен в новата темичка! mari_eta, да ти е живо и здраво детенцето и да не слуша чак толкова много, че доскучава  Wink .          
bi bi to, прекрасни са тези сезончета, и аз съм си ги заплюла за по-нататък.
pepen, сватбения гоблен е разкошен, влюбена съм.
И аплодисменти за всички, които показват красоти, невероятни сте. Аз боцкам една мадона на Гинокардия, да видим какво ще излезе, че не е с оригиналните цветове.

# 27
  • Мнения: 19
Ей, pepеn!  Hug страхотна си. Много полезна инфорация. Браво на всички сладурани - прекрасни колекции имате, поздравявам ви! Цял ден съм разглеждала гобленчетата ви. Сватбеният също е много красив.Това ме подсети, че за сватбата на брат ми уших Голямата фрегата скоро ще ви го покажа, закичили са си спалнята с моя труд  Grinning Laughing
Започнах прди доста време Пътят към църквата, но много бавно ми върви... и паралелно с него вече започнах и Момичето на скалата, този е любимия на мъжа ми. Скоро ще пусна цялата галерия.
Лека вечер на всички!
 beer

# 28
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
     Майко мила!!! pepen, та ти си имаш съкровищница! Аз съвсем се обърках в тези дебри! Grinning Влязох за едно, а то....
Много мило от твоя страна, че сподели! Благодарна съм ти!

# 29
  • Мнения: 247

bi_bi_to Shocked ти не спиш ли бе момиче  ThinkingМного си продуктивна , а и красоти, след красоти показваш! newsm51Любимите Вилерови сезончета са супер,чак ти завиждам  WinkМалкия мечо е сладур  Heart EyesРамкирания Христос е супер!  bouquet

pepen , благодаря   bouquet . Ти позна от раз  Laughing . Последно време ме гони безсъние  Confused . Между другото не знам вие кога успявате да шиете, но аз шия само вечер, през деня все някой ми говори, питат ме нещо, аз се ядосвам, защото тъкмо съм се задълбочила, преброила бодовете и някой като ми изтърси нещо и всичко забравям, обърквам се. Луда работа  съм си  Joy hahaha .

Сега нямам какво да шия  Thinking (освен двадесетина меченца  Mr. Green ) , от два дни съм в застой, но тъй като на различни периоди ми се шият различни неща сега в недоумение какво да си измисля  newsm78 .

Общи условия

Активация на акаунт