АВГУСТинче ходи и не спира, за мама вече няма мира.....тема № 22

  • 26 622
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Здравейте от нас, този път вече от Грац!

Честит рожден ден на всички дечица, които отпразнуваха вече! Честит рожден ден и на днескашния ни рожденик Павел! Да са живи и здрави, палави и щастливи!

Магаре, разгледах ви сниките, много са хубави дечицата, Деската наистина е най фотогеничното дете, както се изразява свеки, обектива я обича Simple Smile, много е хубавичка малката принцеска!

Аси, чакам и твоите снимки (ако не си ги пуснала вече, че откога го пиша тва...). Тортите, отобено втората, много ми харесаха.

Кобрети, дъщеря ти просто се грижи да не ти е сиво и скучно ежедневието Simple Smile, голяма бандитка си отглеждаш Simple Smile.

Янче, не се карайте с мъжа ти за глупости бе, макар че и ние като се караме с мъжа, май е само на такива теми. А понеже и ние не обичаме да си лягаме скарани и много често след скандал стоим до 3,4,5 докато се разберем кой крив, кой прав.

Да ме посъветвате за обеците на Соня, тоя кътил във Вита дето ѝ ги дупчи, ги проби накриво, т.е. двете дупки не са симетрични, уж мръднала на второто ухо, макар аз да я бях стиснала като в менгеме, не усетих да е мръднала, ама както и да е, в крайня сметка двете дупки са несиметрични. Можело, ми каза този доктора, да махна след месец едната обеца и да пробием едното ухо наново. И аз сега се чудя да го правя ли или да си я оставя така, разликата е малка, но за по набито око е очевидна, забелазва се веднага, поне мъжа ми веднага го видя “дефекта“.  А се и чудя зящо след месец, нали ще зарастне дупката и после ще си личи, че има две. Не че ме притеснява, че ще са две, ама ще са много близо една до друга.

Соня, спи вече веднъж на ден, само обеден сън, става в 6,7 и докъм 1 ми скъсва мартинките. Почти е проходила вече, прави па няколко крачки сама, като я облегна на стената и се отдалеча от нея и тя тръгва към мен, по скоро се хвърля към мен Simple Smile и след две, три крачки ако не я хвана, ще се пльосне па лице. Има вече два кътника и 3 кучешки, останаха още три зъба и край с тия мъки, надявам се де, те втория ред кътници излизат към края на второто годенка май, дано да е така.

# 61
  • Мнения: 331
Хайде качих снимките във фейса.... СНИМКИ РОЖДЕН ДЕН....

# 62
  • Мнения: 145
Честит Рожден Ден на Павел!!!

# 63
  • Мнения: 0
Аси - страхотни торти4ки и снимки и най-ве4е рожденник  Hug Много коси4ка е пуснал и той къдрев, 4е и бузки ми се струва е направил  Heart Eyes А колко е щастлив на празника си, не е истина как разбират, 4е са център на внимание, малки души4ки  Hug
Поли - добре завърнала се  Hug Вие напред си бяхте със зъбките и сте по4ти на финала, браво на Сон4ето  Hug Не каза как сте си изкарали??? А за обеците - то4но, за да зарастне са ти казали да я махнеш, но то имаше и едно крем4е, за да помогне да стане по-бързо. Ако имаш 'здраве' и той ще свърши работа, според мен. Сега ве4е от теб зависи, каквото си решиш. Моите са на едно и също място, но с лека разлика в наклона на пробиване. Не си ли4и, ако не сложа някои от тия големите халки  hahaha Тогава едната е все закривена на някъде, а не центрирани напред и двете. Ако решиш да я махнеш и да зарастне, по-скоро е по-добре, докато не се е образувал трайно канала на дупката  Peace
фликс - какво се ядосваш, недей. След 3-4 дена ще ти мине, аз се разболях 4ак от нерви  Crazy
Да ви кажа какво направихме с лекаря - ами преди да отидем до 11ч. акахме 3 пъти, сериозни, стегнати пацули   Shocked направо ме изуми това дете и при последната смяна на пампа видях 'проблема'  Mr. Green Не е било засъхнала кръв, топ4енце, ами семка от киви, което давам от няколко дена, за да подсиля организма с Вит. Ц, но явно се е напъхало някак си на това място и при миенето ми изкара акъла, а смегмата (тия бели топ4енца под кожата на глави4ката) каза, 4е били нормални образования, 4е не пре4ат и 4е са се образували заради малко по-агресивно дръпване от моя страна. Тук се запо4вала същата процедура към 4-5 год. и пак се образували същите неща, просто съм по4нала по-рано. Всичко казаа, 4е е наред. Д-р Оги каза същото, така 4е ще мия и ще наблюдавам. Дано няма пове4е  такива изненади, 4е съм голяма паника и не спя и се измъ4вам и т.н.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 2
Зарязах тортата.Каквато ще да става.Не мога да отида там,по телефона не мога да се разбера с тези хора,не знам къде другаде да поръчам,защото точно тези най-много ги харесвам...и така.Не си гледам болното дете ами се занимавам с глупости и хабя нерви излишно.Ааайде....няма смисъл. Naughty
Хубавото в ситуацията е че неприятната изненада я получавам днес,а не в неделя.Така че тогава може само да е по-добро положението  Mr. Green

Лиде,ама и ти сама си създаваш проблеми  ooooh!  Hug Иначе Макс оправи ли се?

# 65
  • София
  • Мнения: 591
Ч.Р.Д на Павел и Pepejeans. Да е много здрав и щаслив.
A_S_Y_77  - снимките са много готини.

# 66
  • Мнения: 0
фликс -много си права  Mr. Green като вляза във филм и да не си наоколо  hahaha  Правилно си решила. Гледай си детенце, а тортата колкото и да ни се иска да е перфектна, все 4овеци ги правят и стават фалове понякога. Сигурно са я правили на ръка (някак си), защото на първата снимка изглежда като излязла от калъп (тук ги намерих в един магазин за 8 паунда вси4ки цифри)  Peace Догодина ще ти пратя една 2-ка да се развихриш в кухнята и ти  Hug Това беше и другата при4ина да ходим до джи пи-то, да ни провери пак дроб4етата и как се справяме с антибиотика. Каза, 4е зву4и по-добре, но не ми разреши да спра антибиотика след 5-я ден или нещо такова. Каза плътно 7 дена, защото ще се върне в първона4алното състояние.

# 67
  • Мнения: 738
Здравейте от нас! Изобщо не съм чела - малко неприятности  Rolling Eyes
Днес излизаме от болницата! Направо нямам думи - за първи път боледуваме от каквото и да е, но ще ми държи за винаги!
Преди три дни Теди почна да повръща - ама така яко на фонтан. Поизплаших се, отидохме до спешното (междувременно почна разстройството) и там ни изписа нашата педи (беше дежурна) разни прахчета и каза, че има вирус някакъв.
После всичко се затиши. Докато не стана 20:00 часа и всичко наново. Такова повръщане не съм виждала никога. Накрая почна да се дави и да не може да диша от конвулсии Cry. Естествено ни приеха в болница с трета степен дехидратация. И се почнаха системи (всеки знае как е ако е бил в болница), повръщане, диария, детето ми се стопи пред очите.
На всичко отгоре вчера и аз - да не остана по назад - айде и на мен система!
Важното е, че се позакрепихме и ни изписаха в къщи.
Много е ужасно да ти се разболее детенцето  Cry, дано само бързо се възстанови и да прояде (сега не иска повече от 50 мл).
Ще почета малко и пак ще се включа  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 791
Честит  Рожден Ден на Павката! Да порасне голямо,голямо момче! Пепеджинс , да ви е послушен и засмян и много да ви радва!
алегория скорошно оздравяване и на двама Ви! Praynig

# 69
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
Свате, бързо бързо оздравяване и на двама ви. И никакви болести да не припарват до Теди, с точилка ще ги гоним отдалеч  Crossing Arms
Лиде, да ти кажа да гледаш по - малко да се вкарваш във разни филми, няма да помогне, нали  Laughing

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 2
Алегория, бързо оздравявайте  Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 98
Алегория, много неприятно се е получило, дано да се възстановите бързо, ти сигурно не си чела и ние бяхме в болница със същите симптоми, само че малко по-леко ги изкара Дарито, и тя отначало не ядеше, но лека по-лека почна, сега си хапва, друг е въпроса че се чудя какво да и готвя, че до понеделник сме само на ориз и картофи и сухари. Много е неприятен моментът със системите, на мен най-тежко ми беше като и слагаха абоката, изгониха ме навън да не гледам, стори ми се цяла вечност, опищя света детето, толкова много се дра миличката, сигурно и при вас е било така. Силни прегръдки за двама ви с Теди, той сега сигурно е стресиран миличкия, не го насилвай да яде, ако може да му даваш повече вода, че вие бая сте се дехидратирали. Дано повече не ви се налага да влизате в болница. Hug

И друго се сетих, днес бяхме при личната и тя ми изписа Осцилококцинум два пъти в седмицата за един месец и ехинацея 15 дни, да закрепне имунната система.


Хари, взе забравям да ти кажа, че като гледах клипчето на двете сладурки, останах изненадана и от твоя глас Laughing, само не ме питай как съм си го представяла, защото не мога да обясня, но беше различно от това, което чух. Честито прохождане на Софи, само на добри места да я водят краченцата и. Hug

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 16:37 от Гануша

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 341
Оле, Алегория какъв кошмар си преживяла и то точно след хубавите празници, които ви се натрупаха  Hug  Бързо възстановяване ви пожелаваме  Hug

Фликс, сега ходих до сладкарницата да направя рекламация, така да се каже.... Та се оказва, че единичката-торта става така ако е поръчана за 15 парчета. А ако е за 25 и 30 си става, както в каталога. Продавачките взеха да ми се оправдават и съчувстват, защото все пак са съгласни, че тортата не е това, което трябва да е .....но, ние сме били първите поръчали в малкия вариант - 15 парчета и затова нямало как да ме предупредят, че нямало да си прилича с тортата в каталога. На въпроса ми за разликата в цвета и лъскавоста на фондана вече не можаха да ми отговорят защо се е получила разлика  ooooh! За съжаление нямаше никой от Управителите в момента, обещаха че ще бъдат по-внимателни с поръчките , за което аз съм доволна, все пак това беше целта ми  Peace

В хладилника в момента имаше торта-единичка в синьо и си изглеждаше нормално, защото беше за 25 парчета, така че искам да те успокоя за вашата - особено ако е от по-големия вариант. Въпреки, че и там аз видях разлика- тези цветчета , които се виждат отстрани по цялата торта и и придават много весел вид - всъщност ги няма. "Не ги слагаме в момента, защото е лято и много бързо се разтапят и стават като цветни петна" - беше отговора , когато попитах защо ги няма  Naughty

Няма повече да ви занимавам с моите тортени проблеми, само искам да ви предупредя - Внимавайте, когато поръчвате  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 331
Здравейте....Днес голямо затишие тук.
Да ви се пахваля и на вас, днес мойта Сватя как ме изненада.....
Двете със Софи ,пратили страхотен подарък на Ради.Едно много сладко плюшено ку4енце....ама утре ще го снимам да ви го покажа.
Ради много му се смее, понеже като го натиснеш по корема издава звуци....
Още веднъж, много благодаря Лили и Софи за приятната изненада....
Магаре , не се ядосвай с тая торта....
Алегориа, силна прегръдка и от нас мила
Фликс , а с вашата торта какъв е слу4ея, 4е нещо пропуснах май... и  вашата ли е сбъркана нещо
Нашите и двете даже бяха по-хубави отколкото мислех ,4е ще станат....Ама явно си е късмет.Аз съм много доволна от тортите, а и бяха много вкусни...

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 341
Poli, благодаря ти мила  Hug

Аси, не съм Фликс ама да кажа - тя е поръчала от същата сладкарница абсолютно същата торта като нашата, но в синьо и се притесни да не би тяхната да се окаже някаква пародия, както при нас.....звъняла е по тел днес /даже от сладкарницата ми казаха, че е звъняла моя позната  Mr. Green/ за да се увери каква ще е тяхната торта, но нещо май не са се разбрали  newsm78

А на мен ми мина вече ......

Общи условия

Активация на акаунт