Юлски деца-Тема 37

  • 31 295
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 493
И аз съм доволна от срещата,видях познатите лица наживо  Hug
Навитак съм за петък  Peace  Вержи,Карелия чакам снимки от днес  Party   Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте мами,
Честит рожден ден на кака Кари! Да е много здрава, весела, щастлива и все така красива! newsm59
Чочи, благодаря за темата!  bouquet
Александра Hug Hug Hug Hug
Марулче, бързо да пребори Неви, милите Вие, измъчихте се! Hug Потресена съм от условията в болницата (сега гледах снимки). Вие с Неви сте герои.  Hug
Джил, много гадно! Hug
Валерия, честита кола, със здраве да си я ползвате! Heart Eyes
Ние няма да се присъединим към срещата - тръгваме за морето.  dancing Днес започнах да събирам багажа и направо ми стана лошо, как ще се натоварим не знам. Само на Анди нещата са един куфар и две чанти.  #Shocked
Ние утре сутринта ще бъдем в Южния парк, ще се радвам, ако се видим с някои сладки юлчета. Heart Eyes
Забравих какво още щях да пиша........, така че - Хубава вечер!

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Кога сте сменили заглавието от Юлски бОбчета на Юлски деца  Mr. Green
Невичка бързо да се оправя  Praynig

# 18
  • Canada
  • Мнения: 649
Кукумявче, ще кача по-късно ако стане време... Надявам се да са станали хубави снимките... Радвам се чеси навитак за петък... Peace

# 19
  • Мнения: 5 250
И аз ще дойда в петък, живот и здраве Wink Идеално е това с по ранния час, че днес само за дзак дойдохме.  Simple Smile
Честит рожден ден на Кари и тук! Да расте здрава, весела и усмихната малка госпожица!   bouquet
Марулка голямо гуш и от нас  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет, ние от днес наистина се имаме баба на гости та чааак до неделя, идеално толкова време не съм прекарвала с майка ми скоро, само като чета няма да мога да се присъединя към хубавите срещички понеже ще сме баба 2 внучета и аз, а малката на сестра ми си е с режим обяд в 11,30 а после сън и хич не ми се вързва излизането пообяд като я гледаме и нея.....
Някой питаше за превода на парите- сега вече след като работодателя подаде персонален регистър за конкретния месец тепърва ще получаваме преводи- а не както досега безусловно направо от държавата......аз за себе си съм се подготвила с трошене на нерви щото си ги знам моичките колко са бързи личен състав.....
Честит рожден на Кари   bouquet
Настръхва ми косата от днес вече по информация от 2 лекари- трябва да се пазим от пневмонии (през която минахме от първите), сега се увеличили случайте  в региона и шарката дебнела.... чревните още не били се уталожили мале мале...... Stop

# 21
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте и от нас
Тук е голяма лудница - събирам багажи, оправям, чистя, но ви чета де. В петък тръгваме и вече почти не остана време.
Сиско, не са ти ги превели защото не са ги подали. Аз мойте ги получих 5-6 дни след като ми беше качена декларацията в сайта, така че търси проблема в счетоводството ви. Peace
Марулче, стискам палци дано вече да се оправи Неви Praynig
Гале, Честит рожден ден на Кари. Да ти е жива и здрава и да те радва много

# 22
  • София
  • Мнения: 39
Нели, нашето счети твърди, че е подава въпросната декларация и ми даде входящия номер и ми каза да звъня и да питам в НОИ  Sad.

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 3 581
Нели, нашето счети твърди, че е подава въпросната декларация и ми даде входящия номер и ми каза да звъня и да питам в НОИ  Sad.
ами тя може да ги е подала, обаче нещо да не е наред. Аз добре че бях оставила телефон в НОИ, та се обадиха на мене, защото счетоводството бяха подали празна бланка Mr. Green. Иначе и аз щях да си ги чакам още. Щом нямаш ПИК, звънни или пиши мейл, но ако е подадена вече трябва да са изплатени Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 493
Еййй Валерия браво за ванчето,мнооого е хубаво..  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 39
Нели, благодаря! Още утре ще звъня.  Hug

П.п. имаш ли телефон, на който да звънна, че нещо не се справям  Embarassed

Опс, намерих.

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 22:55 от sisko_75

# 27
  • Мнения: 12
Да се запиша и аз.Честит рожден ден на Кари  newsm51 newsm51 newsm51 радвам се че се запознахме с вас и кукумявка беше един много хубав ден  за петък и аз съм съгласна за срещата.Марулче бързо оздравяване желая на Неви и айде стига толкова миличкото и то се измъчи Hug Hug Hugднес и мен ме боли глава от топлото ли от какво ще е не знам  Rolling EyesЛека вечер и ще пиша вече по често ще те не ще те тук съм  Grinning Валерия колата е много хубава честито

# 28
  • Мнения: 260
Честит рожден ден на Кари!   bouquet Прекрасно и ипълнено с много игри детство и желая!

Сириус, през какви перипетии сте минали само!  Hug

Марулка, силни прегръдки от нас!  Hug  Hug Дано скоро се похвалиш, че болестите са зад гърба ви!

# 29
  • София
  • Мнения: 39
Марулче, пусни ги тези снимки да ги видя и аз....или Къде мога да ги видя?

Общи условия

Активация на акаунт