БНД отказва да даде подписи...

  • 30 035
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6
Ако така се случи и при нас отиваме на фаза Петиция,а там няма къде да ходи Simple Smile,но ще отнеме още 5-6 месеца.Той това не може да разбере.Няма доходи с които да ги гледа,няма къде да ги гледа,има само едното желание и то се появи когато разбра,че ще се пътува нанякъде Simple Smile.То и за това делото малко го пораздухме и за издръжка и за режим на виждане,а от там и заместващо съгласие.Но ще видим:).Благодаря за подкрепата на всички в този форум,а и сигурно съм единствения мъж тук,но знам ли? Simple Smile

# 106
  • Мнения: 84
Ако така се случи и при нас отиваме на фаза Петиция,а там няма къде да ходи Simple Smile,но ще отнеме още 5-6 месеца.Той това не може да разбере.Няма доходи с които да ги гледа,няма къде да ги гледа,има само едното желание и то се появи когато разбра,че ще се пътува нанякъде Simple Smile.То и за това делото малко го пораздухме и за издръжка и за режим на виждане,а от там и заместващо съгласие.Но ще видим:).Благодаря за подкрепата на всички в този форум,а и сигурно съм единствения мъж тук,но знам ли? Simple Smile

Извинявай, за пръв път чувам за Петиция, моля те би ли споделил какво точно представлява в този случай.
Благодаря и успех!

Моето дело е утре... действа ми подтискащо, тъй като и аз трябва да се явявам  Confused

# 107
  • Мнения: 6
Петицията се подава от САЩ,в случай,че получим заместващо съгласие,но пропуснем срока за явяване на интервю или фискалната година приключи.С тази петиция се заявява намерение да се изтеглят деца,брат,сестра,годеница и т.н с тази разлика ,че трябва да се доказват доходи,а и самата петиция се плаща,мисля  че сумата бе около 380$.Това е!!!

# 108
  • Мнения: 84
Разбирам...
Все пак дано не се стигне до там, дръж ни в течение. Стискам палци.
 П.С. Жалко, че дори очевидното по-добро за децата е толкова трудно за постигане  Tired

# 109
  • Мнения: 6
Та значи,делото ни все още не е в ход поради предложението от страна на съдията  за медиатор....тази наша законодателна власт определено не става за нищо,но все още имаме време.Следваща дата за дело е на 20-ти май.Ако все пак има адвокати или хора който са вещи в тази материя ще се радвам да ме светнат все пак какво да очакваме и ако все пак чрез медиатор не се постигне съгласие какво прави съда в случая?

# 110
  • Мнения: 9
а може ли съгласието да е за конкретно пътуване, всеки път когато се налага да излизат, ане за голям период от време

# 111

Общи условия

Активация на акаунт