Поизрастналите ни умници,в ПЕТИ клас са ученици!!!!

  • 34 255
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 256
Здравей,white s. Моят син ще е в СМГ.Проявявам интерес, но ми се иска да мине 15.09. и преподавателите да кажат какви сборници са им нужни.

# 76
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Добре дошли на новичките майчета.    bouquet
Ние попътувахме сигурно за последно преди началото на учебната година. Имахме планове за Видин и реката Дунав,пък свърнахме из Родопите Wink. На връщане и нов велосипед купихме, че стария все е счупен и мрънка. Днес почти не съм го виждала излезе с новата придобивка и само се прибра да обядва, че огладнял и изчезна отново. Играе му се на детето и хич не му се започва училище Wink, не че на мен ми се започва учебната година, ама няма на къде. Купила съм единствено няколко листа цветни хартии за подвързване и те ще са малко за двамата ученика.
За пъпките съм доволна от почистващия лосион и кремчето на Орифлейм и от тозипродукт. И двата продукта използва батко му и се повлиява добре.

# 77
  • Мнения: 805
Здравейте,мами на петокласници.
Честито на порасналите дечица,да са живи и здрави и много късмет
  bouquet за темата

# 78
  • Мнения: 1 030
На всички,нови ученици и техните майчици,Добре дошли,при нас!!!!!  bouquet
Аз като домакин,Ви приветствам,с много приятни дни,щто се отнася,до обучението,на нашите деца от нашият клас!!!!! Hug Hug  bouquet

Сега аз да си кажа,това което ме притесняваше,днес Йони беше на резонанс и той, е чист т.е.няма засегнати органи,гъбичките на черният дроб са изчезнали,и аз съм най щастливата на света,та от тук на сетне се отпускаме,ама малко.........,че има още време до края.
Гоним левкоцитите,за лъчи терапия до тогава,ще правим подържаща терапии, всеки месец в началото на месеца. Peace
Мисля да присъства на първият учебен ден,с целият ритуал,да се види със съучениците си!
така,че ще има вълнения разни. Wink
С малкото птиче се вълнуваме,че и то ще ходи на градина от 13.09.с разни изследвания,но това са дребни неща.
Е олекна ми,казах си го да сте здрави,и не се хабете много,че и ние сме душички!!!!!

# 79
  • Мнения: 4 447
Птичка,  Hug

# 80
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Птичка, стискаме от сърце палци. То че отнема дълго време, отнема, но важното е да имате търпение  Hug Hug Hug Hug Hug

# 81
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Птиченце, Hug.

# 82
  • Мнения: 170
Птиче, вярвай и ще се получи Hug, стъпка по стъпка, крачка след крачка лошите моменти ще останат зад гърба ви.  bouquet Добре дошли и от мен на всички нови майчета и петокласници Hug

# 83
  • Мнения: 1 296
Птиче, прегръдки от мен за силата и оптимизма ти Hug
Ние вчера ходихме до нашето училище, проверихме в коя паралелка сме, коя ще ни е класната. Като че ли малко остана разочарован, че само с 2-3 дечица от старият му клас ще са заедно отново, но го отдавам на притеснението и страха, че не познава останалите.

# 84
  • Мнения: 826
Птичка, изключително много ме зарадва! Голямо гуш от нас, и много весел и незабравим първи учебен ден на Йони!   bouquet
Вчера спешно се изстреляхме с петокласника /брей, това вече звучи сериозно/ към училището, защото класната им започнала раздаването на учебниците. Получихме ги, поговорихме с класната. Направи ми приятно впечатление жената, дано да се сработят с класа. Класът е стария, с изключение на  3 деца, които  вече не живеят  в града, а 1 дете  идва от друго училище.  18 деца са. /Навремето ние бяхме по 33 Crazy/ Сигурно ще им е по- лесно на учителите така.
Стягаме се лека- полека. Положението с дрехите е отчайващо- миналогодишните дънки са ни като 7/ 8  Crazy За обувки, платненки и маратонки няма какво да говорим. Може и до 39 да сме стигнали, тия дни ще купуваме.

# 85
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Птичка, много се радвам за вас - за Йони, за теб и за малкото птиче Hug Hug само хубави новини от тук нататък Peace

# 86
  • Мнения: 548
Птичка - много хубави новини!!!! Браво на Йони- желязно момиче е!!! Сигурна съм, че ще остави зад гърба си това изпитание! Пожелавам на всички петокласници успешно начало на учебната година. А на майките - търпение и упоритост.
Моите хубостници поучиха една седмица за входящи тестове за извънучилищна подготовка към една детска школа, и сега са си самоназначили почивка...зер - много се изморихме...
А на училище им се ходи, и то много - липсват им децата и вероятно - атмосферата. Очакват 15-ти с нетърпение.  При нас все още не раздават учебници. Не се знае и името на класната на петокласника. На малкия четвъртокласник  ясно съм заявила, че занималня няма да плащам тази година, пък да видим дали ще се справи сам. От първи клас са на занималня и двамата - мисля, че е време да се понаучат на самостоятелност.

# 87
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Здравейте,надявам се,че приемате нови членове.Казвам се Ели,а синът ми Владислав е роден на 19 юли.Моята болна тема е ниският му ръст-136см и 27кг.В стария му клас имаше още две по-ниски момчета,но сега сменя училището и се притеснявам да не му се подиграват.Отказва да се храни,защо да яде по три пъти,като и един е достатъчен.От зеленчуците яде само картофи,а плодове-банани и рядко ябълки.За сметка на това хляб,пържоли и кюфтета хапва в завидни количества.За училището казва,че иска да се запознае с новите съученици,да поучи още 1 месец и е готов отново за ваканция. LaughingСестра му ,която ще е втори клас гори от нетърпение да дойде 15 септември.
Здравей, не се притеснявай и моят е 140см и същите килограми като твоя.В неговият клас има и други деца , като него. Яде всичко , но явно не достатъчно.Птичка чудесни новини.Пожелавам на всички успешна учебна година.

# 88
  • София
  • Мнения: 62 595
Птичка, стискам палци всичко да се оправи! Много ви съчувствам, че трябва да минете през това жестоко изпитание!



за каква школа става въпрос, че и входящи тестове им дават?

# 89
  • Мнения: 1 030
Голямо Благодаря,на всяка по отделно!!!! Hug Hug Hug

Малко нови снимки на двете,ми моми!!! Wink ето тук................. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт