Д-р Иван Димитров

  • 2 157
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 333
Искам само да попитам за възрастта н атози доктор и кде точно е частният му кабинет???

От съобщенията ви оставам с впечатлението че е дост авъзрастен, а моята бременност наблюдаваше лекар със същото име, но доста млад.
Преглеждаше в клиника "Св.Димитър"  и той работеше със ЗК и частно.

# 16
  • Мнения: 3 146
mama Kenga, ти с направление ли ходиш при д-р Димитров или с платен прием?

Винаги съм ходила с направление.Само преди да замина, понеже бързах , отидох на платен .И разлика нямаше в отношението.Изцяло подкрепям Мануела. Това е наистина стилът му на поведение. А като се сетя и за какви глупости съм го тормозила по телефона...(тогава ми се виждаха най-сериозните неща на света) и никога не ми се е подиграл или озъбил.Винаги обяснява подробно, като за бременни.Казваше, че мозъкът само не се възстановявал - иначе всичко друго се намествало. Joy

# 17
това за мозъка нещо не го схванах...сигурно съвсем затъпях от бременността. а на въпроса на nandy - млад е, до към 40 може би. написала съм по-напред в темата телефони. успех!

# 18
  • Мнения: 3 146
Веднъж мужа ми беше с мен и каза, че и той имал едно оплакване - нормално ли било бременните така да им намалява мозъка Grinning и дали като родя това ще се възстанови.И Димитов му вика " не, не се възстановява).Шегичка.

# 19
  • Мнения: 4 161
Аз съм доволна от д-р Димитров. Пациентка съм му от 5 години. Проследи първата ми бременност, после имах лечение, сега отново ще следи втората ми бременност Simple Smile
Не е лош доктора. Но той е гинеколог, не е специалист по стерилитет.
Ходих и с талон и с платен прием. Няма разлика.
Виждала съм 2 агушерки/сестри. Едната от тях - Краси следеше първата ми бременност. Много е мила. И най-вече те помни дори и след 3 години. На мен ми харесва това отношение.

# 20
аа, за отношението на лекарите към бременните може да се поговори. като имах някакви отклонения от нормите в изследванията, го питам нормално ли е. и той ми обяснява, че бременните не са нормални и затова не следва да имат нормални резултати. умряхме от смях. мен много ме весели. разчупва леда.

преди  първия преглед джи пито ми беше казала, че е малко праснат в устата, ама да не му се връзвам. викам си, какво толкова може да ми каже, а тя, нееее, може. на една бизнес дама направил забележка, че е много космата там дето я предлежда. умрях от смях. абе, на жената не и е било смешно.

та, отивам аз на първи преглед, обезкосмена, макар и не заради него. започва да ме преглежда, и цъка 'ама не е необходимо така да се престараваш(още ми беще червена кожата от предната вечер), не е задължително . а за му отговарям 'е, аз чух, че така предпочитате, та затова' . после и двамата си помълчахме малко:)Simple Smile ама не мога да се оплача досега, много почтително се държи.

Общи условия

Активация на акаунт