Мами над 40 годишна възраст

  • 52 646
  • 285
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 219
Емоли, честито радвам се за теб и цялото ти семейство, че това голямо 9-месечно премеждие има толкова щастлив край. Да ти е живо и здраво детенцето. Бъдете щастлии всички в къщи.

# 196
  • Мнения: 429
Честито Емоли  Heart Eyes Аз съм от тези, които от време на време надзъртат в темата, но за теб мислих и се питах как си? Новината е прекрасна! Желая ви щастие   bouquet А може би, ако имам второ дете, това ще си ми е моят форум  Laughing

# 197
  • Мнения: 3 069
Здравейте от нас.
Благодаря за топлите думи  bouquet  bouquet  bouquet
lulumba  ,    това сме го пробвали и на тати на гърдите и на моите, понякога действа но понякога нищо не помага.При такива положения нищо друго не ни остава освен да се въоръжим с търпение и да издържим героично носенето насам натам и ревовете Simple Smile
По темата - повярвайте ми , никак не е лесно да се гледа дете на тези години, мислех, че ще е като с момчетата но годините си казват думата, никак не ми е лесничко.Едно е да гледаш дете на 20 години и съсвсем друго на 40.........!!!
Но се справяме добре Simple Smile
Много , много целувки от нас Hug

# 198
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЗлаВещица и Дидка, благодаря ви за окуражителните думи  bouquetобещавам, че ще мисля (за сега) по въпроса Heart Eyes
миличка  luvbed мисли ефективно и  pregnant резултатно  newsm10 EFP stork-girl

# 199
  • Мнения: 18
Много готина тема!Плаках и се смях с вас!Хубаво е, че ви има! За пръв път съм бременна и съм на 38!!!Много се радвам и много се страхувам!Искам всичко да е наред, а още е толкова рано....в 8ма седмица съм.

# 200
  • Мнения: 3 069
Здравейте мили мами!
Едвам си държа очите отворени но рещих да се отчета все пак Simple Smile
Утре сме на консултация и за ваксина, много се притеснявам да не вдигне от нея температура и ще се зареждам с панадол.С нетърпение чакам да видя колко сме наддали и порастнали. После ще докладвам какво е и що е Simple Smile
lava   ,    искарах ужасно тревожна бременност, не можах да и се порадвам и един ден като хората.......непрекъснато си мислех , че ще се случи нещо ужасно с бебо или  с мен, не можех да спя по цели нощи (де да можех сега да си наваксам).
Сега съм на 39 години, по малка си от мен Simple Smile, приеми един съвет, ако имаш притеснения направи си всички възможни изследвания(не че при мен това помогна), никога не знаеме какво ще ни поднесе природата.Страх не страх бебчето ще си се роди Hug
Гледай по-ведро на нещата и късмет от нас с Вики Peace

# 201
  • Мнения: 508
Много хубава тема LaughingТя точно 3а мен.А3 от толкова време пиша в бг мамма,бе3 да я видя.Вече си мислих,че не сьм 3а тук.Мамите млади..,а3 на 39,децата бебета, моята на 21 студентка.Рядко се ра3писвам в проблемно 3абременяване,3ащото това ми е всьщност проблема.Искам бебе,но не мога(3апушени трьби).Имам няколко опита ин витро 3ад гьрба си.Предстои ми нов пре3 юли и ако даде Бог да 3абременея , ще сьм в редиците на 40 годишните с младешки дух като повечето от вас и с малко бебе.Така се радвам,че открих темата Laughing,сега 3нам, че не сьм сама.

# 202
  • Мнения: 5 476
 Embarassed  И аз откога се мотя из форума и тази тема ми е избягала от погледа!
   Hug Да се присъединя към групата на почти 40 год. WinkАз съм на 38 години,с голяма дъщеря на 16 год. от първия ми брак и от почти година младоженка. Simple Smile
  Аз съм първа съпруга на мъжа ми и той няма деца,но както четох едно мнение по-горе си мислех,че и тук се мисли различно.Живея в Италия  и тук се женят след 30-35 години...Моя мъж докато се навие за дете,голям зор беше...млад бил (и той на 38! Shocked),не знаел дали ще се справи...а и честно казано тук културата им по тези въпроси е под всякаква критика,наложи с да го "образовам",да му дам книги да чете да види,че бременността не идва с магическа пръчка,нито си я поръчваш отнякъде... #Crazy
  Така,че да видим от този месец ще почваме с опитите ,пък каквото сабя покаже! Praynig
  Поздрави на всички ви ! Hug
   bouquet

# 203
  • Мнения: 3 069
Радвам се на новото попълнение, добре дошли при нас perla и Giorgia Hug
Perla   , големия ми син юли месец навтршва 21 години, да ми е жив здрав и сега се подготвя за кандидатстване.Надявам се, че този път ще успеете в това начинание и ще ни зарадваш с добри новини Peace
Giorgia   ,  хващай мъжа си за ушите и действайте по въпроса, че колкото в по-късна възраст стане забременяването, толкова по-големи са рисковете (от всякакво естество), не само от страна на жената но и от страна на мъжа......и дано сабята покаже две чертички EFP
Лека нощ от нас, сега ще се храним а за спането ......надявам се да поспя Wink

# 204
  • Мнения: 18
Благодаря ти, emoli!За куража и за топлите думи!Старая се да обуздавам страха и да се радвам на всеки ден, които минава!Целувки за теб и слънчицето ти!

# 205
  • Мнения: 3 164
... но честно казано ме е страх Thinking
от какво е породен страха ти? newsm78
Възрастта ли?


   и от това, но най-вече от самата бременност  и раждане Embarassed

Щом сърцето ти е решило, че иска още, то значи така трябва.

 Thinking ей в това е истината.............сърцето ми копнее, но разума му противоречи Cry

# 206
  • Мнения: 508
Благодаря 3а топлото посрещане Емоли Grinning ще се радвам да приемат синьт  ти там кьдето желае.
Джорджия и теб те чета от доста време и не 3наех, че сме сьс сродни сьдби.Успех в бебеправенето.А3 се надявам да 3апочна пре3 юли.

# 207
  • Мнения: 5 476
Момичета благодаря за посрещането!  Hug
И  ние ще се захващаме от юли нататък...дано да сме късметлии..принципно аз ходих на гинеколог,всичко ми е наред,точна съм като часовник с месечния цикъл,а той си прави сперматограма..и там всичко е наред..така,че от нас-толкова...другото е божа работа!  Wink
  Лек ден на всички ви!
  bouquet

# 208
  • Мнения: 326
Хейййй, стига, сладурани.. били сте стари и не знам още какво.. Я, погледнете кака ви Мадона! Хич да не ви пука .. Важен е духът, а не тялото!

# 209
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Момичета - много ви се радвам!!!  Laughing
Аз не съм над 40 години, а на 32, но докато се решим на второ / половинката дава зор,амам аз пасувам още ... Mr. Green / може да доближа и тази възраст.
Пожелавам на всички много щастие!

Общи условия

Активация на акаунт