Отговори
# 30
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета, какво ядете след химиото,когато все още ви се гади? Теди яде малко и повръща. Още не съм притеснена, но ...
Сонека, момичетата са ти дали здравословни съвети, аз ще си позволя да ти дам един нездравословен  Embarassed Макар и малък процент, за усещането че ти се повръща влияе и психиката. Вярно, че не е хубаво да се гледат филми когато се храни човек, но ... моят съвет е да хапва по малко, по на често, храната да е студена /понякога и миризмата допринася за гаденето/ и да започва няколко минути след като се е загледал във филм който му е интересен, като гледането продължи и след хапването /един вид разсейване/ И играта на  тетрис върши работа но главата е наведена, което не е много желателно. Сега е топло и един охладен таратор /без копър и разни други екстри/ със солети, също може да отмени едно хранене. Шипков чай /ако понася мед, може да сложиш малко, защото знаем колко е полезен /но дори и без мед също помага при гадене. Другия чай е ментов, но се съмнявам, че миризмата ще го дразни.

# 31
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Привет, да дам отчет и аз Rolling Eyes Днес успях да си набера бъзак. Малко сръдкава работа, но с мъжо успяхме да свършим добра работа. Вече си отлежава в бурканите. Докато обаче сме били в Своге при свекърва ми са ми откраднали колелото, което си карах с голям кеф. Много ме е яд, но не искам да се ядосвам за неща, които могат да се купят с пари. И въпреки всичко ми е обидно. Никога няма да свикна с подобни хора и гнусните им навици. А, и още нещо - купих си ЗАПЕР. Доста четох за него и реших, че е ще е полезен уред вкъщи.  Peace
Веси, бъзакобрането в Сандански се провали, но пък ще вземем да и се изпишем на Силванка на гости към края на септември, когато лятото тук си отива, а в Сандански все още е топличко и хубаво Hug

# 32
  • Мнения: 21
Момичета, какво ядете след химиото,когато все още ви се гади? Теди яде малко и повръща. Още не съм притеснена, но ...
Сонетка ,за първи път се включвам за проблема на Теди.
Тази вечер изгледах но Канал1 страхотен филм по действителен случай за "обречено" дете което оздравява...........Изгледайте  го !
Пожелавам ви от сърце такъв щастлив изход.........
и на всички ат форума ни!!също!!  bouquet  bouquet

"Синята пеперуда "Може би може да се изтегли на компа....

# 33
  • пловдив
  • Мнения: 2 364

"Синята пеперуда "Може би може да се изтегли на компа....

Замунда явно са го изтрили, намирам го само тук но не знам дали субтитрите отговарят
http://thepiratebay.org/torrent/4410737/The.Blue.Butterfly.2004. … D.DVDRiP.XViD.HLS
http://DMCA-removal-from-Google/search.php

# 34
  • Мнения: 972
Извинете ме много,но не мисля ,че точно сега на Сонетка са й нужни филми за "обречени"деца!

Теди ще се оправи! Просто сега минава през Голготата на своя живот! Наистина не е честно да му се случва на тази крехка възраст,но това ще ги направи по-силни и по-близки и него и майка му! Вярвам в това,което написах,не го казвам просто така!

# 35
  • София
  • Мнения: 396
Благодаря за съветите на всички:)
Сис,  Hug
днес сигурно трябва да отскочим да му сложат зофран, защото повръща всичко, което приема:(
прегръдки за всички и нека ви е слънчево:)

# 36
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Сонетка, съжалявам за състоянието на Теди, но на мен са ми казвали, че Зофрана действа, ако започне да се поставя преди да е започнало повръщането и то през 8-10 часа, в зависимост от състоянието. При мен се получаваше и силно главоболие от него, та се налагаше да вземам и обезболяващи. Лекарите би трябвало да ги казват тези неща, но си зависи от човека. Дано се оправи по-бързо Теди! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Милмич, и теб ли  разтревожиха крадците? На нас ни откраднаха колелото преди 2 години, както е заключено във входа за парапета. Бях си го оборудвала с много хубава седалка и други екстри, но не можахме да му се порадваме и година. Много ми беше криво и на мен , но макар, че Веско Маринов пее, че "родната полиция ни пази", не си мръднаха и пръста да направят нещо./ Може би, защото тогава я нямаше още песента hahaha hahaha / Сега си купих ново и много му се радвам, но все ме е страх, че и него ще ми откраднат, а мъжът ми вика, че ще ми купи съвсем същото, само да си го карам спокойно и с удоволствие, без да мисля за лошо. Напълно те разбирам и споделям обидата, която си почувствала , но както казваш няма смисъл да се ядосваш за неща, които се купуват с пари. Прегръщам те силно! Hug

# 37
  • Мнения: 972
Ееее,момичета,да си имаш вземане -даване с родната полиция си е направо хорър... ooooh!
Нас ни обираха миналата година... Отмъкнаха доста крупна сума... Полицаите дойдоха до вратата и от там ме питаха какво и колко са взели крадците... Като попитах дали няма да влязат да огледат,да вземат отпечатъци ,знаете ли какво ми отговори следователя... Каза,че много филми съм гледала,и че престъпник по отпечатъци откриват само в "От местопрестъплението"... ooooh!
И после ,като се започнаха едни разпити... ooooh! Разпитваха Катето,приятелите й... После изпратили призовка за мен.Ама не ми я донесли и тия тъпанари дойдоха да ме вземат за разпит от удома с патрулката... Само дето белезници не ми сложиха... Mr. Green
Представяте ли си,вместо да търсят крадците ,те разпитват мен-тази ,през която минават всички семейни средства... Аз,ковчежникът на фирмата,ще крада от собственото си портмоне... Mr. Green Въобще пародия... Така и не откриха крадците,нито парите...
Та Веско Маринов ,ако ще по цял ден да се дере,че родната полиция ни пази,нищо няма да се промени... Whistling

# 38
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Аз се почувствах обидена не толкова от крадците /такива винаги ще има/, а от това че на площадката сме 6 апартамента и те са разбили буквално стената, за да откъртят тръба на парното /за такава беше вързано/, за да го отмъкнат и никой, видите ли, не е чул и видял. Невъзможно е просто Rolling EyesТова е повече от обидно Sad То бива безхаберие, ама чак пък толкова... #CrazyУтре може да е всеки на това място ooooh!
Силванке, пратих ти ЛС ама ни вест ни кост от теб...

# 39
  • Мнения: 68
Сонетка,и аз мислих снощи само за теб и детенцето ти докато гледах филма"Синята пеперуда",този филм е ЗА ПОБЕДАТА над рака и може да се гледа от всички.Красивата природа,вяра и не на последно място местния шаман може наистина да излукеват всеки!
За крадците:при нас във входа имаше няколко обира през последните години,полицията за това не влиза да разглежда защото изобщо не търсят престъпниците.Ако случайно попаднат на такива,тогава ще обърнат внимание и на други пострадали,така ни обясни един полицай.Безобразие!!!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 118
milmich, незнам за съседите, ама и крадците са се специализирали безшумно да действат ...
Нашата входна врата на апартамента преди 1 година беше яко тормозена с длета, чукове, кози крак и тн и тн, незнам каква си техника, защото вратата заедно с касата беше станала вълнообразна. Първо са мъчили вратата - ама тя е яка - дебела корабна ламарина, после са започнали цялата каса. И всичко това в промеждутъка от 22.00 до 02.00 часа една нощ.
И пак никой не е чул - по 5 апартамента на етаж сме ...
Гадничко се получи, защото ние рядко излизаме нощем и то толкова до късно, и то с децата ... и като капак не можахме да си отключим, защото цялата геометрия бе усукана и почти четиримата изкарахме нощта на черджето пред входа ...

# 41
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Нанастеф, то поне да ви бяха прибрали с парулка в полицейскато, че да не спите пред вратата и едно "съжаляваме" да ви бяха казали, все щеше да е от полза!
Нас ни разбиваха апартамента преди години и откриха крадците - двама момче и момиче от Ст. Загора. Когато мъжът ми поиска да се срещне с тях или адресите им да му дадат, казали, че нямат право да разкриват самоличността им. След това му казали, че имали толкова много кражби, че цял живот не можели да ги изплатят. На пазара беше намерил касетофона с разни приспособления направени от него, но полицаят му казал, че няма право да го отнема от продавача, защото той го бил купил от някой и така се наложи да му плати, за да си го вземе! Преди месец получихме писмо, че делото е прекратено, поради изтичане на давностен срок. А какво стана с крадците - Бог знае. Също така се прекрати и делото по отношение на кражбата на колата ни. Абе мани-мани то не е за разправяне.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 118
Абе, полиция ...
Преди десетина години обраха апартамента на нашите съседи. Над тях бе необитаемо жилището и най вероятно от там са се спуснали с въже. После са си отключили входната врата и са си изнесли де кво видят... Полицаите ме извикаха за свидетел. Ясно видях стъпки по перилата на балкона. Те бяха убедени, че няма такова нещо, влизано е през вратата с ключ и най-вероятния извършител е близък на стопаните. Скарах се с тях и си отидох. Само да не си усложняват работата набедиха стопаните.
Мале, сега пак имам вълнения - ама като се насъберат, ще ги споделя. Мъжът ми си счупи крака във вторник. Оперираха го и днес вече го изписаха и е в къщи. То ще се оправи, кучето,  Wink ама какви болници, какво чудо имаме ! Как работят тези хора ..., как лекуват - по-добре да си надалеч  Simple Smile. Имам впредвид, че са много добри като лекари, ама системата нещо не е добре организирана.
Във Варна ако си счупиш или прережеш ръката в петък, до понеделник трябва да си седиш в мъки. Ако оцелееш тези 3 дни - оперират. Няма лекари, няма персонал ... м ъ к а

# 43
  • Мнения: 21
Здравейте!Радвам се да ви видя след уикенда....
Alissa ,споделям мненишето ти за "Синята пеперуда"-
Антом, не мога да го отворя от този линк.
Сонетка,търси го в повторенията по канал 1.Хубав филм е.
И отнощенита на майката и детето са много интересни.
Милми,аз пък бях скръбна че ми обраха първита серия домати от вилата.......
Още не мога да се справя с едно чувство на недоволство ....от деянието ,а мъжа ми ме кара да се чувствам щ
едра и да махна с ръка"за мое здрвае"!!
Нанастеф ,на мъжа ти слагат  ли подкожно Клексан??Това е при костни фрактури ,срещу емболия......Важно е,а понякога се пропуска.
 newsm78 newsm78...

Последна редакция: пн, 30 авг 2010, 18:02 от Danaya14

# 44
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Нанастеф, съжалявам за съпруга ти! Пределно ми е ясно, какво те очаква оттук нататък. Все едно си имаш едно огромно, болно и охкащо бебе, което трябва да обслужваш. Така е в живота - никога не се знае кой кого ще се наложи да гледа, затова трябва разбирателство и толерантност. В Окръжна ли го оперираха? Извинявай за майтапа в миналия пост, но не знаех, какво ви се е случило сега Weary!

Общи условия

Активация на акаунт