Връзка с мъж водолей?

  • 177 488
  • 842
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 564
.... Наистина често витае, рее се някъде из собствените си мисли, но определено що се отнася до личните неща си казва всичко от-до, не търпи да има тайни между нас, ако не сподели изтрещява в един момент и изсипва всичко докато му олекне.




 И аз така мислех за моя бивш, ама се оказа, че не е чак толкова обстоятелствен.  Crazy

Е недей така моля те  Confused Wink Crazy

Истината е, че тук там има съвпадение, но като цяло освен Водолеи, представителите им носят гени на какви ли не други зодии ( образно казано  Wink ) така, че не би могло да се обобщят под името " Мъж водолей"  Peace

# 166
  • Мнения: 3 066
Интересувам се от представител на тази зодия и моля тези,които има вземане-даване с мъж водолей да дадат някои разяснения. Отношенията ни са отскоро,на ниво кафенце,чат,флирт. Пиемам съвети всякакви за първи стъпки,дали аз за предприема нещо по-така или да изчакам,защото четох,че са доста колебливи в любовните дела и изобщо,всичко за което се сетите и ви е впечатлило. Друго,което четох и ме впечатли е,че в крайна сметка си остават по-далечни и неразбрани дори при по-дълго общуване. Запазват една дистанция на емоционално ниво и сякаш отсъстват духом,просто човек не може да ги усети. Забелязвам нещо подобно у мъжа,който ме интересува - усещам интереса му към мен,същевременно на моменти,когато сме заедно е разсеян и сякаш отсъства духом.
Ако изчакаш ще има да си чакаш  докато някоя по напориста не се свени толкова. Като Водолей ,се срещах с друг водолей цяла година,живеехме после в една квартира  и всеки ден и нощ след работа бяхме заедно ,гледахме филми, излизахме по кино,кафета,говорехме с ч1асове легнали на леглото ред ДВД-то,но тъй като и двата сме колебливи,а той още повече дори и не се целунахме за толкова време. И накрая не издържах и чисто по водолейски му казах,че нищо не се получава и да сме приятели и се преместихме в друга къща и спрях да го виждам ! Та,ако чакаш дори и много да искате няма да стане !Трябва да си настоятелна,интерсна ,да говориш на разнообразни теми ,да споделяте интереси и да си водещата във взаимоотношенията!Успех!

# 167
  • Мнения: 2 883
Открити и емоционални, Водолеите имат много приятели. Те обичат да изслушват хората и да помагат в разрешаването на проблемите им. Анализирането е тяхната стихия. В любовта, за да обърнат внимание на някого, те трябва да бъдат впечатлени от неговия интелект и начин на мислене. Физическият и сексуален контакт идват едва след като осъществят необходимия за тях интелектуален контакт. Не обичат да правят първата крачка- това се дължи на тяхната вродена стеснителност и пасивност. По природа са изобретателни и иновативни- затова не обичат скучни професии, не могат да стоят зад бюро цял ден. Предпочитат да има свободата да действат и изразяват идеите си.

Според един сайт за зодии, с който се съгласявам за оценката, дадена тук за тях  Peace

# 168
  • Провинция
  • Мнения: 509
Моят опит е с двама водолея...
Единят е баща ми-труден характер,интригант,преувиличава,симулира въобще не се трае.Принципно майтапчия,веселяк,но в семейството е кошмар.Когато,каквото,както той каже.Другите все не са прави.Избухлив.
Приятелят ми-Пак водолей,но малко-по-спокоен,също си пада по пътувания и приключения,страстен любовник,всеоотдаен,грижовен...Въпреки,че се опитва да се налага,за сега аз надвивам.
Просто познат-няма нищо общо с гореспоменатите.Приятна компания,малко непускит,но все пак доста голям свежар,приятна компания е.
Може би всичко е до възпитанието,характера,и наична на отглеждане на човека!Поне за мен зодята не е кой знае колко определяща,въпреки,че имат общи черти и ите водолея,са коренно различни!

# 169
  • Мнения: 884
След 13 години брак с Водолей-свобода, много свобода му трябва, ако успееш да спечелиш доверието му, и той да е сигурен не само във верността ти, но и в подкрепата и предаността ти-твой е.За налагането- не знам. Имахме такъв проблем в началото /аз съм Телец/. След един сериозен разговор, че в едно семейство борбата за надмощие е безмислена, защото сме от "един отбор", всичко си дойде на мястото. Не е от "лесните", ама аз да не би да съм?!

# 170
  • София
  • Мнения: 7 098
в едно семейство борбата за надмощие е безмислена, защото сме от "един отбор", всичко си дойде на мястото.

Борбата за надмощие е много характерна за тях - във всяко едно поприще. Бедата е там, че смятат, че всичко идва от другата страна, а не от тях...

# 171
  • София
  • Мнения: 7 098
По отношение на решителността - моите водолеи в живота са били доста решителни и последователни в домогванията си към мен... Laughing
С една от големите ми любови в живота - водолей, историята ни беше като "Пепеляшка" горе-долу.
Запознахме се една вечер в дискотеката му, хем той беше с приятелката си там. Танцувахме, веселихме се, иху-аху и аз си тръгнах по едно време, съответно забравих за него. След няколко дни той ми се обажда и ме кани на вечеря, а аз хлъцнах, защото никакви координати не му бях оставила, знаеше само името ми. Оказа се, че издирвал телефона ми дълго и упорито чрез различни общи познати, а и с приятелката си скъсал междувременно. Беше много упорит...
И мъжът ми също упорито ме беше погнал - като хрътка се въртеше около мен  Mr. Green
Само един закачлив смс за Коледа от моя страна и му подпалих чевиите (не знам така ли се пише  newsm78

# 172
  • Мнения: 884
в едно семейство борбата за надмощие е безмислена, защото сме от "един отбор", всичко си дойде на мястото.

Борбата за надмощие е много характерна за тях - във всяко едно поприще. Бедата е там, че смятат, че всичко идва от другата страна, а не от тях...
Да, затова изяснихме проблема навреме.

# 173
  • Мнения: 1 174
Познавам водолеи, макар че любовник водолей съм нямала.
Например сегашният ми шеф е водолей, приятен събеседник, наистина малко отвеян на моменти, обича да разказва интересни случки, а такива в живота му има много - заклет планинар.
Има и лоши черти обаче за съжаление, дълъг брак, но с много любовници, женкар от класа, и то хареса ли някоя, не спира докато не стане негова. Не може да приемаш думите му за чиста монета, особено обещанията, днес казва едно, утре друго. Ако има проблеми между служители във фирмата, ние си знаем, че той няма да разреши проблема, на всеки ще каже това, което той иска да чуе и ще отлага проблема във времето или ще чака да се оправят сами. Жена му е риби и изглежда щастлива с него.
Друг водолей - колега от старата ми работа  и приятел. Важат горните неща с пълна сила + командорене, абсолютно и еднолично той взима решенията у тях, и за детето, и за ремонти, и за парите, ужас  ooooh! Аз не бих издържала дълго така. Жена му е близнаци и в общи линии няма проблеми с това, дори с удоволствие оставя той да се грижи за всичко.

# 174
  • София
  • Мнения: 7 098
командорене, абсолютно и еднолично той взима решенията у тях, и за детето, и за ремонти, и за парите, ужас  ooooh! Аз не бих издържала дълго така. Жена му е близнаци и в общи линии няма проблеми с това, дори с удоволствие оставя той да се грижи за всичко.

Това е нашата комбинация водолей+близнаци и ми звучи познато...НО...някак успях да го пречупя и започна да ме слуша  Whistling Не се предава без бой обаче - мрънка, цупи се, даже и се приповдига и философства, ако мненията ни се разминават, но накрая става на моята. Водолеят не понася критиката и точно това е в основата на капитулацията му пред моите желания - опасността да го критикувам после за някакво негово решение, което не споделям...
Иначе, за неща, които не са ми важни го оставям да решава сам.

# 175
  • Мнения: 1 542
След 13 години брак с Водолей-свобода, много свобода му трябва, ако успееш да спечелиш доверието му, и той да е сигурен не само във верността ти, но и в подкрепата и предаността ти-твой е.За налагането- не знам. Имахме такъв проблем в началото /аз съм Телец/. След един сериозен разговор, че в едно семейство борбата за надмощие е безмислена, защото сме от "един отбор", всичко си дойде на мястото. Не е от "лесните", ама аз да не би да съм?!
Абсолютно се съгласявам  Peace Но моят водолей никога не се е опитвал да се налага...

Разсеян, мечтател, пътешественик... Но с моя мъж сме сродни души, разбираме се чудесно, въпреки, че според всички теории козирог и водолей не могат да живеят дълго и щастливо заедно.. Дано завинаги да се разбираме все така добре  Praynig

# 176
  • Мнения: 7 009
Ааа, моят обича да се налага. Но сигурно от овнешкия асцендент Crazy

# 177
  • Мнения: 0
по-важното за водолея мъж е  да се знае че той се разбира лесно със всички и няма правило което той да признава като например: няма да се получи с зодия дева или със зодия рак. Ако той поиска да се получи ще се получи ако му кажете че няма да успее най-вероятно ще го амбицирате до вманиачаване и ако трябва ще стане принца на белия кон за неговата любима но ще изпълни мисията си блестящо по неговия чаровен начин  Wink     
(се пак сме мечтатели)

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 464
Мен ако питаш, бЕгай!  Mr. Green

Точно!

# 179
  • Мнения: 9
А аз пък намерих сродната си душа в истинския смисъл , е не знам той май ме намери... както и да е , но мислим в синхрон , което не ми се е случвало и с най-добрите ми приятелки и познати. Да той е Водолей и какво от това - разбираме се чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт