Връзка с мъж водолей?

  • 174 866
  • 842
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 840
Еми няма проблем, когато може - тогава. И ти си заета, имаш ангажименти Simple Smile

# 331
  • Мнения: 26
Така е.. Все пак искам да си държа на моето, трябва той да дойде пръв, ако не негов проблем, той губи. Ще се чувствам така се едно му ходя "на крака". Може би той е свикнал по такъв начин, не знам, при положение и че е.. да кажем не мн известен, но с известни постижения.. А толкова странно държание.. Едва ли е само от зодията, "големи хора сме били", искал истинска и реална комуникация, т. е да се видим на живо.. Нека се потруди малко, ако не явно не е моя човек. Simple Smile Благодаря ви, че се отзовахте с отговори. Heart

# 332
  • Мнения: 3 840
Всичко е много индивидуално, не всички Водолеи реагират по един и същи начин, но ако трябва с нещо да обобщаваме, те бързо се отегчават и затова трябва те да са тези, които да “гонят”; особено в началото.

Успех Simple Smile

# 333
  • Мнения: 2 332
Водолеите поставят на първо място приятелите си. Любовта ги вълнува само до момента, в който отсрещната страна хлътне. Вече много години "търпя" един такъв. С всичките му странности, описани надлежно в темата. Пропилях си живота с него.

# 334
  • Мнения: 3 840
Анра, женени ли сте?

Наистина са странни, приятелите са много важни за тях. И при моя партньор е така, но според мен ако искат, могат да бъдат и отдадени на връзката.
Просто за Водолеите е важно да намерят правилния човек и тогава се кротват, поне доколкото е възможно. Иначе преди това е тежко положението

# 335
  • Мнения: 2 332
Анра, женени ли сте?

Наистина са странни, приятелите са много важни за тях. И при моя партньор е така, но според мен ако искат, могат да бъдат и отдадени на връзката.
Просто за Водолеите е важно да намерят правилния човек и тогава се кротват, поне доколкото е възможно. Иначе преди това е тежко положението
Не мисля, че се кротват - просто са доста мързеливи и с напредване на годините създават впечатление на улегнали и отдадени на връзката си. А всъщност продължават да флиртуват. За повече - само ако не ги домързи. Те си пазят енергията за приятелите и хобитата си, за роднининте на приятелите си и т.н.

# 336
  • Мнения: 3 840
Това май е малко крайно, да не заклеймяваме всички Водолеи Grinning

Но да, трудни са, доста особени и рядко човек може да ги разбере. Но аз и друг път съм казвала, че трябва да се гледа цялата карта, не само мястото на Слънцето.
Всеки си има особености и няма как да няма негативни черти. Аз напоследък съм пред дилема как да продължа живота си, така че ...

# 337
  • Мнения: 2 332
Доста Водолеи познавам - и мъже, и жени, но само един ми е направил добро впечатление донякъде. Но не е моят. И да - различни са хората, но все пак...
Вида на връзката е без значение за тях. Дали са женени, или не са, те просто се чувстват и живеят като необвързани. Ако обаче жената във връзката тропне с крак или скръцне със зъби, за известно време се променят. Но това е голямо усилие за тях и рано или късно се връщат към същинската си природа. Късно, а понякога никога, не осъзнават какво е направила за тях една жена.
Пиша това не само въз основа на моя опит с мъж Водолей.

# 338
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Аз защо си мислих, че съм се отчела с мнение за Водолеите, а такова не намирам newsm78

С Водолей ми е била най-кратката връзка. До колкото може да се формулира като такава Laughing Оказа се, че има приятелка, с която уж били пред скъсване и си търсил апартамент да се мести. Дори си позволи да ме насади в ситуация, в която да ни запознае, като разбира се не й каза, че съм потенциалната нова. Бързо му надуших лъжите. Отделно си падаше по живота. Всяка вечер по барове, събота и неделя хваща черта нанякъде с мъжка компания. После разбрах, че и преди мен е имал много девойки, след мен навярно също. Но още живее с приятелката си Mr. Green Която обаче много го ревнува и дебне (мен ме надуши), но си кюта до него (Стрелец е тя).

Имам си и един фен Водолей от поне 5 години. Разведен, не крие, че има дългогодишна приятелка. Но това не му пречи да ме кани у тях, да ми отправя неприлични предложения. Да не разправям и още по-брутални неща Mr. Green Така и не иска да осъзнае, че няма да го огрее Whistling

Обобщено за мъжете Водолеи или поне за тези от ниското проявление - женкари, нямат нищо против да въртят харем. Не си падат по обвързването и ангажиментите. За секс са първа писта, но да свършат някаква услуга за другите - хич ги няма. И тук се сещам за култовата реплика на един виден Водолей - Валери Божинов. А именно "Малко коте, секс има ли?!" Joy Сред би и хомосексуалистите има доста представители на зодията.

# 339
  • Мнения: 3 254
Джулая, ти си от потребителките, които тихомълком чета и им се радвам. Голям разказвач си!  Mr. Green

# 340
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Джулая, ти си от потребителките, които тихомълком чета и им се радвам. Голям разказвач си!  Mr. Green
Благодарско  Hug cheers Включвай се да е по-интересно. Все пак си доста по-напред с астрологията. Аз съм само любител....наблюдател и анализатор на клиничните случаи, които срещам Laughing

# 341
  • Мнения: 26
Честно казано ако срещна още един водолей, мисля направо да го фрасна в лицето, няма смисъл от друго. Този последния, за който ви говорих ми се разходи само по нервната система. Ще ме убеждава, че аз трябвало да отида при него, да не готворим, че аз инициирах всичко, и чат, и говорене по телефона досега. И като му казах как стоят нещата, и че заслужавам по добре поведение на място, и т.н и, че явно аз не съм му приоритет, като децата ме махна от Фейсбука си, все едно сме в 5 клас. Явно го настъпих нещо. Прав му път, крива му пътека. За мен това са завършени егоисти, които не приемат никакво друго мнение. И искат винаги да ти се наложат.

# 342
  • El Paso
  • Мнения: 2 052
Здравейте, здравейте. След дълго време пак съм тук. От това дето бяга човек или се зарича, това го споходи.
Запознах се с Водолей - края на Януари е роден, но ЗАсега с много различно впечатление ме оставя от другите, които познавам. Във ФБ се запознахме и уговорихме среща след няколко дни. Но, както написаха преди мен - прави сметка аз да отида при него. ОК не е проблем. Може би има идея къде да отидем като сме на негова територия. Каза, че на първа среща е притеснителен.
Не пише за сексуални теми, както повечето и си търси сериозна приятелка, каквито са и моите намерения. Отпускам се с него, майтапиме се, не ми създава впечатление на женкар. Естествено не е късно и тепърва има да се опознаваме.
Но пък предвид предишния ми опит с Водолеите и прочетеното тук не знам да се надявам ли на нещо хубаво.  #Crazy

# 343
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Така е.. Все пак искам да си държа на моето, трябва той да дойде пръв, ако не негов проблем, той губи. Ще се чувствам така се едно му ходя "на крака". Може би той е свикнал по такъв начин, не знам, при положение и че е.. да кажем не мн известен, но с известни постижения.. А толкова странно държание.. Едва ли е само от зодията, "големи хора сме били", искал истинска и реална комуникация, т. е да се видим на живо.. Нека се потруди малко, ако не явно не е моя човек. Simple Smile Благодаря ви, че се отзовахте с отговори. Heart
Направо ме втресе ,  всичко прочетено , все едно аз съм го писала . Направо се чудя дали не ни е общ Водолея ...

# 344
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Така е.. Все пак искам да си държа на моето, трябва той да дойде пръв, ако не негов проблем, той губи. Ще се чувствам така се едно му ходя "на крака". Може би той е свикнал по такъв начин, не знам, при положение и че е.. да кажем не мн известен, но с известни постижения.. А толкова странно държание.. Едва ли е само от зодията, "големи хора сме били", искал истинска и реална комуникация, т. е да се видим на живо.. Нека се потруди малко, ако не явно не е моя човек. Simple Smile Благодаря ви, че се отзовахте с отговори. Heart
Направо ме втресе ,  всичко прочетено , все едно аз съм го писала . Направо се чудя дали не ни е общ Водолея ...
Изобщо не бих се учудила...

Общи условия

Активация на акаунт