Връзка с мъж водолей?

  • 186 582
  • 842
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
Добре де, превъзхождаш многократно дамата, пък той е с нея...
Как го виждаш това?
Водолей или не, един мъж ако иска да е с теб, ще е с теб.
Водолеите като се привържат са 'закачалки' . Прочети тук: https://www.meridian27.com/content/vodoley-20-yanuari-18-fevruari

Този сайт е много добър в портретите на зодиите Simple Smile

Знам за Водолей, който си вдигна чукалата и отиде чак до Англия за любимата си, да работи някаква скапана работа, вместо да се развива тук. Оплескаха се нещата и се върна, де, но мисълта ми е, всеки мъж като обича, прави някакви по-големи постъпки.

Водолеите са много странни птици, но все пак и те са мъже... Явно нещо го устройва с Рачката му.

Моят баща е Водолей и в момента е във връзка с една Дева, ами гледа си я, храни я, облича я... Знам, че звучи грозно, но сериозно е развързал дисагите за нея. И тя го обича де - много.
Но мисълта ми е, и те са мъже като всички други. Ако те обича, ще дава време, внимание, пари за теб, ако не те обича, само ще те мотае.

В сложна ситуация си, ако искаш да се разведеш с мъжа си, направи го, щом е алкохолизиран насилник, но не очаквай, че ако се разведеш, всичко с Водолея ще се оправи.
Ти се разведи за себе си, пък каквото стане.

Други мъже няма ли, че толкова си се закачила за него?

Той ако те иска толкова много, все ще направи някаква по-сериозна крачка към теб.

Моите 5 стотинки от необвързана, неженена жена, на 20 и кусур - може да нямам голям житейски опит, просто споделям мнение.

# 526
  • Мнения: 1 323
Споко, тя Рачката ще го остави, ако той тъй я кара. И пак ще си е сам юнак на коня...

# 527
  • Мнения: 83
Hastar ,тя Рачката няма да го остави и ще търпи всичко,защото й е предоставено това,което и в мечтите й не е било-апартамент на пъпа на града(1 от най-големите в Бг),а тя милата е от Диарбекира.
Той между другото си повтаря ,че се чувства свободен да прави каквото ще,дори не му пука дали тя ще го ревнува.Тя си натиска парцалите,защото на село никак няма да й е добре и ще драпа със зъби и нокти,за да е при него.Трябва много да го изкара извън нерви,за да я изхвърли.Жената явно е меркантилна .

# 528
  • Мнения: 83
Ако искаш вярвай,теоритично си много права,но де да беше толкова лесно в реалността,когато са намесени брак с бизнес и друг голям бизнес с общи познати.

# 529
  • Мнения: 3 350
Значи, той не може без тебе, но живее с Рачката. Ех, тъй ви е било писано!

# 530
  • Мнения: 4 806
Вярвай си, че мъж ще живее с жена, която не обича и за която не му пука. Каква ползва би имал той от това? Много си наивна.

# 531
  • Мнения: 83
Всъщност няма никакво значение с кой живее.Не съм решила и преодоляла страха си от мъжа ми и не съм го направила.Ако съм сама на 99% съм сигурна,че ще го получа водолея и онази ще е отсвирена.
Първоначалния въпрос ми беше ,че той не говори за чувствата си,а не как да го получа  него.8 год го имам когато си поискам ,едва ли ще е проблем и завинаги.Положението,в което сме е заради мен,а не заради някаква любов към нея.Още преди да я приберя ми повтаряше ,че ще си вземе някоя,за да не е сам.

# 532
  • Мнения: 3 350
Аааа, то излезе, че ти не го искаш! Аха, да! Ми трябваше с това да започнеш.....

# 533
  • Мнения: 83
Уейв,това го казваш ти и в никакъв случай не е валидно за всички мъже.
С тази жена е имал 3г връзка преди нашата и тя е била зарязвана заради мен с надеждата,че ще сме заедно,след което отново се е върнал към нея като близка все пак приятелка

# 534
  • Мнения: 13 137
Аз отговарям на първоначалния въпрос, водолеите са емоционални инвалиди или се примиряваш с това или няма да ви бъде. Не можеш да го накараш да ти каже, че те обича ако той не го поиска. Това е. BTW това важи и за Близнаците.

# 535
  • Мнения: 11 531
На мен ми е неудобно да говоря за чувства, още по-неудобно бих се чувствала ако някой ми говори за чувства. Един жест показва много повече от куп думи

# 536
  • Мнения: 13 137
Всички въздушни сме така, Кико. И с извиненията същата работа като с обичам те... труднооо, мъкааа 😂 Хайде аз например съм по-емоционална защото такъв ми е асцендента, но при един Водолей ако и асцендента е въздушен всичко ще е с клизма.

# 537
  • Мнения: 11 531
Така е май, Арио, аз с извиненията нямам проблем, щото съм почти безгрешна, ся, да сбъркам и да се извиня веднъж на 5 години е нищо работа, що да не се извиня Laughing

# 538
  • Мнения: 9 022
Аз не успях да разбера каква е идеята на авторката да пише в тази тема. То в случая няма никакво значение, че мъжът е Водолей. Защо той да не живее с друга жена? То излиза, че тебе не те радва, а и не допускаш, че той може да е щастлив . Всъщност и ти не го обичаш.

# 539
  • Мнения: 1 323
Аа, аз съм с впечатлението, че въздушните лесно казват "Обичам те". Водолеят по-трудно, но щом веднъж го е казал и не го отрече после, значи е все още в сила, според Линда Гудман. Но Близнаците и Везните си го казват сравнително често.

Общи условия

Активация на акаунт