Връзка с мъж водолей?

  • 176 709
  • 842
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 19
И кога се разбира, че на един водолей е спряло да му пука за теб? Четох в книга на Линда Гудман, че когато един водолей ти показва, че не те харесва е на  път да се "хване на въдицата", а кога наистина спира да му пука?
Има ли шанс, ако сте се разделили, но съдбата е направила всичко възможно отново да преплете пътищата ви чувствата да се върнат...или при водолеите стопляне няма?

# 796
# 797
  • Мнения: 3 843
Разбира се, че има. От личен опит го казвам.

# 798
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
И кога се разбира, че на един водолей е спряло да му пука за теб?
Когато спреш да си му приоритет, игнорва те и се върне към старите си навици - приятели, хоби. Да се държи все едно нямате връзка.

За мен Водолеите в ниското си проявление са си самодостатъчни, свободолюбиви, трудни за обвързване и не им трябва много, за да се подплашат и да офейкат. Познавам сума ергени със Слънце или Венера във Водолей.

# 799
  • Sofia
  • Мнения: 2 359
Като водолей мога да кажа за себе си, че най-важна е емоционалната връзка и способността да си общуваме качествено. Когато това се наруши и съм убеден, че няма сила на света, която да го поправи, то търсиш изхода.

Това, не означава, че се водолея се отказва лесно, по-скоро може да мине много, много време или дори години, така, че може да останеш изненадана от решението, защото до последния момент може и да не си разбрала, че нещата са напечени, но всъщност решението да се е утаявало страшно дълго време.

Рядко ще видиш водолей, който да изпада в двете крайности, да се държи добре, а при най-малкия проблем да вдигне скандал (за да разбереш, че има проблем). По-скоро водолея се старае до последно и прави каквото му е по силите, докато дойде преломния момент, в който спира да влага усилия.

Така, че - да, ако е спрял да влага усилия и е сложил край - означава, че е спрял да вярва в теб и в това, че може да се разбирате.

За втори шанс винаги има възможност, но водолея ще търси и гледа за истинска промяна, не за фасада.

За мен, винаги съм се чудил на хората, които се преструват и си дават втори, трети, пети шанс, при условие, че знаят, че се лъжат и си удължават агонията. Това да чакаш някой да се промени из основи е като да чакаш от умрял писмо.

# 800
  • Мнения: 19
виждам, че на много места е писано "влезеш ли му под кожата"......как се тълкува това? как се познава, че си влязъл под кожата на един Водолей? Казва ти, че ти вярва, благодарен ти е, че си до него, има ти пълно доверие, искрен е.....или нещо друго? Нещо специфично?

# 801
  • Мнения: 10 010
Това за "влизането пад кожата" е стар манталитет, където уж се действа с манипулацийки, но всъщносг жената се нагажда, подмазва, угажда, огъва назад и прави на маймуна, от което разбира се, мъжът винаги се е възползвал.

Ако не сте един за друг, няма какво да се напъваш и потъпкваш принципите. Не ни  уреждат в уговорени бракове ("Сливи за смет" помните ли?), никой не е длъжен да е във вечен фалш от смотанящина, че не може да оцелее сам, и защото се е набутала при свекърите.

Защо мъжете не са научени да влизат под кожа? Докато са лигавени така, от тях мъж няма да стане, а насилник с претенции.

Edti: Мелба Мели, щом ти е казал горните неща, значи всичко е наред, и няма нужда да се притесняваш.

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 11:06 от Dez

# 802
  • Sofia
  • Мнения: 2 359
По последното изречение щях да напиша точно обратното - не го слушай изобщо какво ти говори, има много хора които нямат никакъв проблем да казват най-сладките думи без да ги мислят.
Виж как се държи с теб и близките ти, няма как да сбъркаш поведението на безразличен и незаангажиран човек.

# 803
  • Мнения: 10 010
По последното изречение щях да напиша точно обратното - не го слушай изобщо какво ти говори, има много хора които нямат никакъв проблем да казват най-сладките думи без да ги мислят.
Виж как се държи с теб и близките ти, няма как да сбъркаш поведението на безразличен и незаангажиран човек.

E това е по подразбиране, не сме в детската градина все пак. Simple Smile Всеки знае, че думите са вятър работа, ако не са подложени с действия.
За израза "влизане под кожа" ставаше дума, и в този контекст.

Сега погледнах страница назад, и видях старите мнения на Мелба.
Ти още ли го мислиш този грубиян? Мъжете ли свършиха?
Ако е същия тип, забрави и минавай нататък.

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 17:51 от Dez

# 804
  • Мнения: 2 579
Такива са - трудно им се пропуква черупката. Не че не са емоционални по принцип, ноо...много не откровеничат за лично техни неща и усещания. Или само в много краен случай, когато вече наистина има нужда да се изясняват отношения. Имам абонамент за мъже Водолеи. Все от тях бягам, все на тях налитам.

# 805
  • Мнения: 3 350
Такива са - трудно им се пропуква черупката. Не че не са емоционални по принцип, ноо...много не откровеничат за лично техни неща и усещания. Или само в много краен случай, когато вече наистина има нужда да се изясняват отношения. Имам абонамент за мъже Водолеи. Все от тях бягам, все на тях налитам.
Явно се привличате взаимно. Ти каква зодия си ?

# 806
  • Мнения: 2 579
Козирог съм. Но сигурно заради асцендента ми - Лъв.

# 807
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Козирог съм. Но сигурно заради асцендента ми - Лъв.
Венерата ти във Водолей ли е?

# 808
  • Мнения: 2 579
А, това, виж, не знам. 8ми дом ми е в Риби

# 809
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
А, това, виж, не знам. 8ми дом ми е в Риби
https://horoscopes.astro-seek.com/#birthchart

Общи условия

Активация на акаунт