Връзка с мъж водолей?

  • 174 608
  • 842
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 506
Копирам си поста от една друга тема, където твърдях, а и все още съм на същото мнение, че просто се държи любезно и е джентълмен, нищо повече. Поне на мен не ми се иска да е нещо повече.
Скрит текст:
И аз имам такъв колега, който единствен ме нарича с някакво друго галено име различно от традиционното, разпитва ме някакви неща за живота ми извън офиса, праща ми покани за приятелство във ФБ и Инстаграм, веднъж се бях порязала с хартия и питах съвсем тихо колежката до мен дали има лепенка, че моите се оказа, че са свършили, той не знам откъде чу, но реши да помогне с думите: “Има аптечка до принтера, искаш ли да дойда с теб?” Joy и най-милото беше една сутрин, когато адски ми се спеше той дойде и ме пита дали съм добре, при положителния ми отговор само отвърна: “Добре, просто исках да съм сигурен” Joy
За миг обаче не ми е минавало, че ме харесва, смятам, че просто е много възпитан и се държи кавалерски с дамите, което оценявам.
Като добавям, че на няколко пъти докато блуждая го засичам, че стои и ме гледа, странен тип е.

# 376
  • Мнения: 3 827
Водолеите доста често попадат в ситуации, в които на пръв поглед изглежда че флиртуват, без дори да го осъзнават. Така че ако един Водолей се държи любезно и на моменти нестандартно това не значи на 100% че има нещо предвид. Те просто са си такива - нестандартни и освободени.

Но естествено всичко е много индивидуално, аз като цяло съм против да се характеризира само по Слънчевия знак, човек е много повече от зодията си Simple Smile

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 00:45 от Adriana11

# 377
  • Мнения: 2 506
Благодаря! Ей това ме интересуваше и вече мога да съм спокойна, че наистина впечатлението ми, че просто е мил и любезен и нищо повече не е грешно. Hug

# 378
  • Мнения: 3 827
C. аз не знам дали това е вашия случай, просто казвам, че те го имат този навик да се държат доста освободено с хората, да не кажа дори предкзвикателно, но много често не влагат нищо в това, освен добро отношение.
Погледнато отстрани обаче, на нормални хора 😄😄 им изглежда странно.

# 379
  • Мнения: 2 506
Адри (ако може така да се обърна към теб Simple Smile ), на мен не ми е странно това отношение, намирам го просто за любезно, кавалерско. Колежката ми е тази, за която поведението изглежда по друг начин понеже с повечето от останалите почти не общувал, не се държал толкова загрижено и не бил ги заговарял. Ако трябва да съм честна на мен изобщо не ми е правило впечатление как се държи, но съм сравнително нова, а те са колеги от повече от 2 години.

# 380
  • Мнения: 3 827
Може, разбира се Simple Smile)

Аз съм омъжена за Водолей, така че дето има една приказка “не питай старило, питай патило” 😄

# 381
  • София
  • Мнения: 17 711
Аз пък съм с коренно различно мнение за водолеите. Повечето, които познавам, са леко ръбати в смисъла на темерути и външно студени. За да е мил и любезен, значи има интерес (през моите очи).
Сводолюбиви ми се струват откъм преживявания и норми, но не и откъм хора. Не обичат празните приказки. Затова понякога дават вид на незаинтересовани.
Имала съм дългаа връзка с човек от зодията и точно в моментите, в които си мислиш, че не е достатъчно заинтересован, изниква с нещо голямо. Нещо, изискващо време и усилия, за което сте говорили.
Прагматични и амбициозни хора. Малко гледат на връзката като на работа. Нещо за постигане, нещо за издигане, за подобряване и т.н. Може да дойде малко в повече на чувствителните души, които искат повече пеперуди и романтика, но пък знаеш, че няма да стоиш 5годин с пеперуди и гниди в корема. Ще имаш и къща, и деца, и работа и пътувания, и още една къща, щото трябва за пенсия да имаш пасивен доход Laughing. Както казах, прагматици.

# 382
  • Мнения: 1 925
Една историийка за моята приятелка Н.. Едно лято се запознава случайно с общ приятел на сестра й. И двамата се харесват адски много от пръв поглед. НО нито единият нито другият дава някакви ясни индикации. След запознанството тя започва всеки ден да излиза с тяхната компания за да е близо до въпросния (до този момент никога не е). С времето той започва да дава сигнали, че я харесва, но не и директно към нея да признае нещо. В смисъл такъв, че примерно не спира да я гледа, помни всичко, което тя е казала, харесва всяка една нейна снимка, прави много жестове към нея макар и леко дискретни. Пишат си супер рядко и той през целият разговор е адски скован. За на живо разговори да не говорим, още по- скован е. Тя също умира за него, но е на принципа, че никога не би показала или направила тя каквато и да е била първа крачка. Вижда, че той я харесва, но все още чака нещо от него, с което лично на нея "очи в очи" да й покаже, че я иска. Доста често в негова компания го кани индиректно да излязат някъде, но той или не се усеща или не намира смелост и мълчи. И така около 2 години се проточват нещата. Отстрани ако ги види човек, няма как да не си помисли, че и двамата страшно много се искат. Приятелката ми започва вече да се отчайва, постепенно спира да излиза с тяхната компания и с времето си намира приятел. Щом разбира за това от сестрата на приятелката ми, той избухва пред нея (сестрата) в рев. Адски много си позволява да се открие пред нея колко е влюбен, колко съжалява, че е пропилял всичко, как е готов да я чака ако ще и години наред. Тук да подчертая само, че до този момент той никога не е казвал пред сестрата какво изпитва за тези две години. На въпроса й защо за толкова много време и възможности не е направил нищо, той й казва, че защото не бил сигурен дали да действа. На всичкото отгоре я моли, да не казва нищо за това на Н., което й е споделил. Следователно спира да харесва снимки изведнъж, спира да й честити празници и рожден ден, абе става напълно непознат, от което Н. е страшно обидена, защото най- малкото са били в една компания и сега щом си е хванала приятел и изведнъж той така рязко да се отдръпне.. А и след като разбира от сестра си за чувствата му и че намира смелост да ги излее пред нея, а не пред самата Н... Абе адски тъпа история като цяло, ама и леко тъжна сякаш.. не знам и аз. Човека не е да кажеш някой млад и неопитен. Съвсем зрял си е и на години и на мислене, ама явно не и на връзки ли, де да знам. Говорим за мъж 30+. Ама и дори и след като е разбрал за новата й връзка, той не спира доста често да споделя на сестрата колко все още е влюбен в нея, обаче държи адската дистанция. Какво мислите за всичко това ? Аз не можах да дам съвет или адекватно мнение, а и то какво има толкова да кажеш реално не знам. От зодията ли е това или той просто си е някакъв странен. Приятелката ми макар и да има за момента щастлива връзка, все още от време на време го мисли, ама аз го отдавам това на неизживяните чувства. Ох то много сложно стана, извинете. Дано не съм ви объркала много и успеете да разберете цялата история Joy А и само последно да добавя, че до ден днешен той все още е силно влюбен в нея ама толкоз.

# 383
  • Мнения: 2 323
Да, бе , влюбен! Не си е начесал крастата! Ама как ще направи той пръви крачка - току-виж му паднало реномето!
Водолейска му работа! Виждала съм ги тия вече! Сестрата да черпи, че се отървала и да си изживява пълноценно новата връзка, без да гледа назад и да си вгорчава дните!
Те, водолеите, все страдат за някоя голяма любов, останала нерзбрана, неизконсумирана и т.н., назад във времето...

# 384
  • Мнения: 5 382
Дъщеря ми е зодия Близнаци с асцедент Везни и луна във Водолей. Мъка ми е за гаджетата й ooooh!
😊       при мен има подобна енергетика -  много въздушни знаци в наталната карта , оттам  хладната дистанцираност, отдръпването, изплъзването.... Везни с асц.Взни, луна Близнаци и др. планети пак....

За мъжете водолеи и аз съм с впечатлението, че се ветреят, превъзнасят и откачат на тема бивша любов, нещо не успяват навреме да превключат на нова връзка. Отнесени са.

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 19:37 от *Камея

# 385
  • Мнения: 3 827
Много ги заклеймяваме тези Водолеи Simple Smile и от тях има свестни хора.
Да, факт е, че са доста трудни за разбиране ама те казват същото и за Рибите 😄
Казвала съм и друг път - Водолей може да си седне на д-то и да се кротне, но трябва да си е намерил правилния човек.
Не съм съгласна, че те не правят първата крачка, напротив, за тях е много важно те да гонят, иначе губят интерес.

# 386
  • Мнения: 2 323
Е, да де! Те гонят вятъра, а като го настигнат, спират и се чудят защо са търчали и си тръгват преди да са разбрали. Или пък се почва едно чудене с кой крак първо да направят крачка. Ако отсрещната страна има търпение / или пък е по - настойчива / може и да се случат нещата. Но впоследствие пак ще имат спънки.
Жена Риби и мъж Водолей - мисия невъзможна за случаите, които са ми известни, без да обобщавам.

# 387
  • София
  • Мнения: 17 711
Не съм съгласна, че те не правят първата крачка, напротив, за тях е много важно те да гонят, иначе губят интерес.
И аз не съм съгласна, че не правят. "Моят" водолей (вече не сме заедно)  ме покани съвсем директно и доеи обясни защо. Laughing

# 388
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Познавам изключително малко мъже Водолеи. Но и при 3мата виждам еднакъв модел - една официална връзка и една сериозна и продължителна неофициална (или желание за такава). Като паралелната им връзка се движи на ръба на бръснарско ножче. Не знам скучно им е и търсят адреналин?! Парадират с прословутата си ексцентричност (аз не виждам такава обаче)? Или са тотални непукисти и елементарно не се напъват да се крият какви ги вършат. В това число и на едно място волю или неволю да се озоват/засекат официалната и неофициалната жена.

Водолей 1 - докато бил с жена си е имал дългогодишна любовница. Развел се и е заживял с №2. Обаче тя вече ставайки новата официална - губи статута на интересна и Водолеят хуква да си търси нова любовница за продължителна връзка. Дори води една такава кандидатка на гости заедно с други хора в къщата на екс любовницата (т.е. настоящата му официална приятелка).

Водолей 2 - не знам какви ги е вършил докато е бил женен. Развел се и той. От години има постоянна приятелка. Не живеят заедно, но го играе много сериозен спрямо нея. Тя спи у него, той ходи при нея. Заедно по екскурзии. Което не му пречи да иска да има връзка с мен, че и у тях да съм идвала всяка вечер, че му било скучно да живее сам. Да сме си вечеряли, да си гледаме телевизия и тия 3 неща Joy Ако искам и да живея у тях....хахаха. И тия глупости ми ги къдри от поне 5 години. Как ли ги мисли тия неща да се получат на практика?! Ще направи календар коя жена коя смяна е в дома му?! Joy

Водолей 3 - все още е женен. Любовницата му...дори не бих я нарекла такава, защото отношенията между 2ма им са все едно са мъж и жена в семейство, но без деца. Заедно са от поне едно десетилетие. Тук няма да навлизам в повече подробности...

# 389
  • Мнения: 34
Имала съм две връзки с Водолей, майка ми и брат ми са Водолей Rolling Eyes , аз лично се разбирам с тях, може да им се има доверие и да се разчита на тях, едното момче с което бях, ме носеше на ръце буквално, раздялата ни мина без драми и скандали и до ден днешен сме си приятели и се чуваме и виждаме за по някое друго кафе, а с другото беше лапешка история, но и сега където и да се видим сме запазили уважение идин към друг. Супер са си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт