FarmVille - 31 тема

  • 32 625
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Приех поканата, прати и такава за съседство. При всички случаи при хранене на кокошките ми има шанс за такива яйца.
Ако не ме домързи по-късно тази вечер ще изкарам другите кокошки от кокошарника и ще натрупам само рейнбоу-ки.  Peace

Мъни, още една съседка не искаш ли Wink

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Много се изненадах днес като реших да изкарам малко кокошки от кокошарника и да вкарам от новите.
Влизам и .....над 100 кокошки има вътре, как са се събрали при капацитет само за 60.....

п.п......петел с кокошка, петел с кокошка....само така си ги обяснявам Laughing
  Joy Joy Joy Joy 

# 677
  • Мнения: 3 760
Който ме иска - пощата е munny@abv.bg  името ми е Maria Naumova   bouquet

Пазя го въф тайна!, ти ме уби  Shocked

# 678
  • София
  • Мнения: 4 899
п.п......петел с кокошка, петел с кокошка....само така си ги обяснявам

 smile3532
Това направо си е за "Златния фонд" !
Не мога да спра да се смея!!!

# 679
  • Мнения: 7
Моля, дайте още инфо или линкове за тези 200 кеш, защото тези вече не работят а имам доста фалшиви ферми! Ако вече не става номера поне някой да поясни за да не се мъчим и надяваме!

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 680
  • Мнения: 326
 Сама се прецаках във фермата  Sad Исках да трия едни плотове,и бях на модус рециклиране,но явно съм си закачила някое ъгълче на гаража, и в един момент той просто ми изчезна заедно с всички машини,които бяха максимално ефективни на 4x4  Sad Страшно ме е яд. Сега на ново строеж и събиране на материали и метални части,а освен това покупките ми гътнаха 100 000 монети  #Cussing out

# 681
  • Мнения: 626
Моля, дайте още инфо или линкове за тези 200 кеш, защото тези вече не работят а имам доста фалшиви ферми! Ако вече не става номера поне някой да поясни за да не се мъчим и надяваме!

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Какво инфо ти трябва , писах вече че не са активни  Peace

mama otilia аз за това вече не я ползвам тази опция , така в началото си изтрих един от редките коне и щях да умра  Tired

# 682
  • Мнения: 471
Край на промоцията за безплатния кеш. От Зинга са се усетили и закърпиха пробива. За съжаление аз не успях да закача нищо  Sad

# 683
  • Мнения: 1 484
Искам да питам за раничката когато ги приемам от кошницата с подаръци на всяко едно ми се отваря цялата страница при вас така ли е.

# 684
  • Мнения: 326
Искам да питам за раничката когато ги приемам от кошницата с подаръци на всяко едно ми се отваря цялата страница при вас така ли е.
Да,и е адски дразнещо! Също така като натисна да ми се отвори кутията с подаръци ми се отваря прозорец с безплатните,все едно искам аз да пращам  newsm78

# 685
  • Bapнa
  • Мнения: 762
viara_ara спокойно скоро ще ти го пуснат , обикновено до няколко часа  Peace

Слагам още няколко линка за 200КЕШ пробвайте ги и тях , ама ако вече сте взели не става
http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=10000060564 … 0wUrob&ref=nf


http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=10000025013 … 0oUrob&ref=nf

http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=10000114551 … 1wUrob&ref=nf

http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=10000113836 … 2oUrob&ref=nf



И да се направя на нахална може ли да ми дадете яйца от новите кокошки като ви снесат  Embarassed

Sorry partner! All the rewards have been claimed from this feed. Look out for the next one! Sad((
Аз снощи взех, но и при мен не стана... Sad

Егати, човек да не иде на почивка - изтървала съм толкова много кеш  newsm45 newsm45 newsm45

# 686
  • Мнения: 17
И аз не взех нито 1 кешче...
Иначе delete tool-a не го ползвам вече, изтрих си готината пързалка с овци  Cry

# 687
  • Мнения: 1 491
Егати, човек да не иде на почивка - изтървала съм толкова много кеш  newsm45 newsm45 newsm45

Ха-ха, не си единствена, и аз като тебе, ама си трая, че аз крокодилски ще ги зароня ...  Joy  Някой преди време беше казал, че след 100тното ниво не дава зеленичко за минато ниво, та съм  в прдстояща депресия от това  Mr. Green

# 688
  • София
  • Мнения: 3 581
violet, тебе имам ли те. Я дай да те адна като "колежка" от други теми Mr. Green

# 689
  • Мнения: 7 474
Пууу как ме е яд за кеша Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт