FarmVille - 31 тема

  • 32 622
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 138
Ехееее, днес никой не е писал.
Търсех из предните теми поста на Лилянчо, в който описваше как се отключва Сребърното пони и леопарда. Не можах да го намеря, някой може ли да ми помогне  Simple Smile Поне номера на темата ако се сетите....

# 691
  • Мнения: 626
 mimozka23 нямам спомен в коя тема е , но мисля че вече не става номера. Сега единствено някой да ти го вземе през айфон или през Чарли

# 692
  • Мнения: 138
mimozka23 нямам спомен в коя тема е , но мисля че вече не става номера. Сега единствено някой да ти го вземе през айфон или през Чарли
Благодаря, Слава, за отговора Hug
 Sad Нямам късмет и това си е. Тогава не можах да го взема, кеша изтървах........

# 693
  • Мнения: 2 280
Защо ми е да купувам други трактори и да ги ъпгрейдвам , само заради медала ли?

# 694
# 695
  • Мнения: 743
Пууу как ме е яд за кеша Crossing Arms

И на мен ми иде да си изгризя ноктите от яд ooooh!

# 696
  • Мнения: 626
Е недей те така, сигурно пак ще има кеш или поне се надявам  Whistling

# 697
  • Мнения: 820
и аз се надявам... само да успея го хвана  Praynig

# 698
  • London
  • Мнения: 292
Славеее,
моля те ама много те моля ако ще пускаш такива линкове ако може и е удобно да е утре, че е почивен ден или през ваканцията.
Все пак имам първолачка и уча тирета и ченгели Crossing Arms.
Умрях от яд , че заради едни наклонени чертички изпуснах толкова кеш! #Cussing outНо пък и толкова много ми се спеше, че гушна "мъченичката" и отнесох плувката.

# 699
  • Мнения: 3 760
мимозка23, със сигурност не стават онези линкове  Peace
Славаа,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 1 491
violet, тебе имам ли те. Я дай да те адна като "колежка" от други теми Mr. Green

Аам нЕмаш грижи  Mr. Green Ей ми го на имейлът - luba.ivanova@abv.bg   Ако и друг се възползва от него, пишете ми моля ви се никовете си от тук  Praynig  Иначе аз що рикуести съм игнорнала след многократни съобщения останали без отговор ...

И да питам, с тоз въпросен Чарли ли е възможно в рамките на 1 седмица да се прехвърчи от 54 ниво до 103 ниво??? На фермата на мъжът ми има една дето всяка вечер пуска супер рядки и ценни екземпляри, в началото на миналата седмица беше на 54то ниво, а днес вече е на 103то; Има точно 4 артикула от завода на табели с 3 звезди  Shocked  А цялостно нивата като квадратчета й е значително по-малка от мойта ... Ако е така, супер тъпо  Crossing Arms

# 701
  • Мнения: 2 280
Славеее,
моля те ама много те моля ако ще пускаш такива линкове ако може и е удобно да е утре, че е почивен ден или през ваканцията.
Все пак имам първолачка и уча тирета и ченгели Crossing Arms.
Умрях от яд , че заради едни наклонени чертички изпуснах толкова кеш! #Cussing outНо пък и толкова много ми се спеше, че гушна "мъченичката" и отнесох плувката.

Така или иначе най-вероятно нямаше да можеш да ги вземеш в оригиналната ти ферма, така че си предостъпвам едни 200 кеш от моите, и ще ти пратя каквито искаш подаръци за тях. Като си харесаш неща ми пиши. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 626

И да питам, с тоз въпросен Чарли ли е възможно в рамките на 1 седмица да се прехвърчи от 54 ниво до 103 ниво??? На фермата на мъжът ми има една дето всяка вечер пуска супер рядки и ценни екземпляри, в началото на миналата седмица беше на 54то ниво, а днес вече е на 103то; Има точно 4 артикула от завода на табели с 3 звезди  Shocked  А цялостно нивата като квадратчета й е значително по-малка от мойта ... Ако е така, супер тъпо  Crossing Arms [/color]

Не би трябвало да е от него, с Чарли можеш да си взимаш неща които ги има или ги е имало в маркета, а не да правиш ХР . По скоро ползва някой Бот

# 703
  • Мнения: 820
Славеее,
моля те ама много те моля ако ще пускаш такива линкове ако може и е удобно да е утре, че е почивен ден или през ваканцията.
Все пак имам първолачка и уча тирета и ченгели Crossing Arms.
Умрях от яд , че заради едни наклонени чертички изпуснах толкова кеш! #Cussing outНо пък и толкова много ми се спеше, че гушна "мъченичката" и отнесох плувката.

Така или иначе най-вероятно нямаше да можеш да ги вземеш в оригиналната ти ферма, така че си предостъпвам едни 200 кеш от моите, и ще ти пратя каквито искаш подаръци за тях. Като си харесаш неща ми пиши. Simple Smile

Браво! Много благородно! Малко хора биха го направили!

# 704
  • Мнения: 2 280
Ти пък  Laughing все едно са истински  Grinning Ти искаш ли?

Абе какъв е тоя Чарли? Има ли някъде обяснение за него?

Общи условия

Активация на акаунт