FarmVille - 31 тема

  • 32 623
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 626


Абе какъв е тоя Чарли? Има ли някъде обяснение за него?

Те ти филмче гледай http://www.facebook.com/video/video.php?v=118716208182232&ref=mf

# 706
  • Мнения: 820
Ти пък  Laughing все едно са истински  Grinning Ти искаш ли?

Абе какъв е тоя Чарли? Има ли някъде обяснение за него?

еми да - всеки иска някое кеш-че... аз не бих взела във всичките си ферми и в една щеше да ми е достатъчно, но ... късмет - погледнах форума, писах последно и в един момент легнах... но както и да е - поне се появи тоя линк в момент, в който може да се ползва за тоя посев и да се подпомогне кампанията!


Да ви се оплача - имам 56 коня в конюшната  Shocked как е станало идея си нямам, вадя, вадя... и ще продавам май, че да извадя всичките и да сложа от по-хубавите  Rolling Eyes

# 707
  • Мнения: 2 280


Абе какъв е тоя Чарли? Има ли някъде обяснение за него?

Те ти филмче гледай http://www.facebook.com/video/video.php?v=118716208182232&ref=mf

Егати тоя колко пара и хр има  Laughing ама голяма разправия. Някой от тук ползва ли го , получава ли се?

# 708
  • Мнения: 820
С Чарли няма да се занимавам...

Между другото сетих се за поста на Малката Госпожица - как си си продала коледните лампички? Та те не се продават, аз сега мога да си ги сложа на някоя сграда  newsm78

# 709
  • Мнения: 17


Абе какъв е тоя Чарли? Има ли някъде обяснение за него?

Те ти филмче гледай http://www.facebook.com/video/video.php?v=118716208182232&ref=mf

По едно време го опитвах Chrales, но се отказах...
Е, сега явно е по-различно щом няма яйца, мистери гифтове и т.н. които да са поставени из фермата.
Ясно е, че доста от хората тук го използват обаче. Защо някой просто не направи скрийншотове на начина по който се поставя примерно, нов кон във фермата?
Ще съм благодарна- не разбрах от това клипче почти нищо, а са най- вероятно около 6-7 екрана, които може да бъдат поставени тук, дори и като линкове. А хората, които не искат да се занимават с това, нека не ги гледат. Просто вече се измъчих с тази ферма, и всичко красиво е за доста кеш.

Може и на ЛС, благодаря предварително   bouquet

# 710
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лампичките, които бяха в безплатните подаръци - не тези, които се слагат по сградите. Simple Smile

# 711
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета, един малко страничен въпрос...имам 2 nursery barna...обаче гледам в маркета е заключен до 1 брой..и мъжо иска втори, ама не става...Честно казано изобщо не помня кога и как построих втория...някой да има 2 и да ми опресни паметта, моля? ooooh!  bouquet

# 712
  • Мнения: 0
Момичета, един малко страничен въпрос...имам 2 nursery barna...обаче гледам в маркета е заключен до 1 брой..и мъжо иска втори, ама не става...Честно казано изобщо не помня кога и как построих втория...някой да има 2 и да ми опресни паметта, моля? ooooh!  bouquet
Няма нищо за опресняване, вече не може да се построи втори, а аз имам 4 и добре че се разшириха че изпродадох два вагона телета. А влакчето е супер и то вече свърши. Тези от лотото също пише лимит по ЕДИН а аз имам 5 козела и една овца, нищо се не пада вече от тва лото

# 713
  • Мнения: 0
За Чарли-то трябват и имената на елементите в играта. Едно от мноооогото места, където може да ги видите -> http://telme-bg.com/farm.php?ng=animal . Под всеки елемент има неговото име в играта. Peace

# 714
  • London
  • Мнения: 292

Така или иначе най-вероятно нямаше да можеш да ги вземеш в оригиналната ти ферма, така че си предостъпвам едни 200 кеш от моите, и ще ти пратя каквито искаш подаръци за тях. Като си харесаш неща ми пиши. Simple Smile

Whatever ...  Cry  тези дни очите сухи не мога да си видя. newsm51

# 715
  • Видин
  • Мнения: 685
Привет и от мен.
Не съм писала от цяла вечност, но и за интернет нямах никакво време.
Имам питане, от поне 2 седмици се опитвам да намеря пчелата майка, но нито в моите цветя нито в на съседите намирам? Да не би да трябва да я търся, а не само да торя. Или как точно става, че ми се напълни gift box с пчели.
И последно ако някой иска да ми стане съсед да ми прати покана,и там съм Niya Petrova. Ще се радвам на повече съседи. По едно време много бях насъбрала, ама ми изчезнаха повечето, така че и да съм ви била съсед се опитайте да ми пишете.
Дано не съм ви отегчила Blush

# 716
  • София
  • Мнения: 546
Ния Петрова - на мен ми писна да си търся пчелата майка и си я купих за 10 кеша. А и сега, както не показва какво точно са ти посяли съседите трябва да гадаеш дали е цвете или не, че до ториш.

# 717
  • Видин
  • Мнения: 685
Ния Петрова - на мен ми писна да си търся пчелата майка и си я купих за 10 кеша. А и сега, както не показва какво точно са ти посяли съседите трябва да гадаеш дали е цвете или не, че до ториш.
Аз торя всичко на ред. А и за съжаление имам само 5 кеша. Ама нищо ако не намеря пчела докато събера парите ще си купя Mr. Green

# 718
  • Мнения: 0
Ния Петрова - на мен ми писна да си търся пчелата майка и си я купих за 10 кеша. А и сега, както не показва какво точно са ти посяли съседите трябва да гадаеш дали е цвете или не, че до ториш.
Аз торя всичко на ред. А и за съжаление имам само 5 кеша. Ама нищо ако не намеря пчела докато събера парите ще си купя Mr. Green

Търпение иска, мислех че е отминала модата за царицата, и мислех да трия кошерите в помощните в чакане на повече от месец. случайно насях лилии и на две места се появи като успях да уредя останалите си "помощници" с майка дава 4-5 мисля от публикация

# 719
  • Видин
  • Мнения: 685
Ния Петрова - на мен ми писна да си търся пчелата майка и си я купих за 10 кеша. А и сега, както не показва какво точно са ти посяли съседите трябва да гадаеш дали е цвете или не, че до ториш.
Аз торя всичко на ред. А и за съжаление имам само 5 кеша. Ама нищо ако не намеря пчела докато събера парите ще си купя Mr. Green

Търпение иска, мислех че е отминала модата за царицата, и мислех да трия кошерите в помощните в чакане на повече от месец. случайно насях лилии и на две места се появи като успях да уредя останалите си "помощници" с майка дава 4-5 мисля от публикация
Но ти излезе екранче че си намерила царица, нали? Или ти сама си я търсиш?

Общи условия

Активация на акаунт