Китайски стоки с безплатна доставка до тук - focalprice.com

  • 63 796
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Всичко , което съм поръчвала до момента ми е било с безплатна доставка.Плащам през Пей Пал.Аз избирам първото -  7-15 дни.

Много мерси, направих 1 скромна поръчка-за проба на качеството и ще пиша като дойде.

Не ми начисли никаква доставка Peace

# 16
  • Мнения: 2
а може ли линк на този сайт Hug

# 17
  • Испания
  • Мнения: 206
www.focalprice.com

Има го на 1 ва стр.Доставката е абсолютно безплатна-получих си пратката за 2 седмици в къщи и съм много доволна.Днес си получих и очилата от другия сайт,също много коректен-
www.dealextreme.com

# 18
  • Мнения: 187
може ли да се плаща директно с дебитна карта и има ли минимална стойност на поръ4ката?

# 19
  • Испания
  • Мнения: 206
Мисля че плащането става само през Пейпал,а и по-сигурно е,минимална стойност няма Peace

# 20
  • Мнения: 87
може ли да се плаща директно с дебитна карта и има ли минимална стойност на поръ4ката?

Няма минимална стойност и се плаща само чрез ПейПал-просто друга опция няма Peace

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета, тъй като нямам регистрация в Пей Пал, а и честно казано незнам как става, дали ще е възможно някоя от вас като поръчва да се включа към поръчката. Искам да си взема една камера - ще си я платя предварителна на момичето, което ми поръча.

# 22
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Момичета регестрирах се и искам да си пусна някои неща, но не виждам адреса къде да впиша, от паъ пал ли ми взема адреса Аако съм с чужда карта как ще дойде на моя адрес.

# 23
  • Мнения: 6 618
Който е поръчвал Айфон от сайта да ми препоръча модел моля ,че въобще  не съм в час  Praynig

# 24
  • Мнения: 187
може ли да се плаща директно с дебитна карта и има ли минимална стойност на поръ4ката?

Няма минимална стойност и се плаща само чрез ПейПал-просто друга опция няма Peace
така е, в крайна сметка си направих регистрация в Пейпал и пуснах пробна поръ4ка с два 4асовника Wink
остава да ги шипнат Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 210
И аз си чакам един часовник, ако ми хареса ще има още  Party , че докато реша кой да пусна..... #Crazy На следващия ден след поръчката ми пишеше , че е шипнат и го чакам всеки момент , ако наистина и аз имам късмет да ми пристигне за седмица-10дни.

# 26
  • София
  • Мнения: 940
Доволни ли сте от тези часовници  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 370
Аз имам вече 5 часовника и всички са много хубави.Просто ако можех щях да напоръчам всички, които ми харесват Simple Smile

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тъкмо съм на вълна телефони, часовници и компютърни аксесоари. Ще следя и темата, и сайта.

# 29
  • Испания
  • Мнения: 206
Синът ми е много доволен-на 21 год е,поръчах му пробно спортен адидас-вече няколко пъти го питат колко над сто лева струва и обира овации...Хубав е и си заслужява напълно 5- те долара.По-горе съм дала линк кой точно е

Общи условия

Активация на акаунт