Аз откраднах, но даже не се усетих....А вие?

  • 36 613
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • София/Варна
  • Мнения: 59
По повод на крадците на посуда от заведения, майката на моя приятелка в продължение на няколко месеца чинно си прибирала прибори от известен варненски ресторант Joy Joy Joy Сега жената си има пълен набор вилици, лъжици, ножове и прочие Laughing Laughing Laughing И това напълно умишлено - харесали й просто hahaha
Аз нищо смешно и забавно не виждам в това. Жената хем е крадла, хем и откровено проста. Могла е да попита управителя на заведението от къде се снабдяват с приборите, след като толкова са й легнали на сърцето.
Такива като тая не ми се мисли какво ще отнесат със себе си, ако са на хотел. Сигурно биха взели и матраците, без да им мигне окото. За хавлиите е повече от ясно, то това е класика в жанра.


А да седна да поплача ли? Аз лично никога не бих го направила и не го намирам за нужно при положение, че по магазините има такова разнообрание! Но историята на мен ми е забавна - да и нищо лошо не откривам в емотиконите си! Едно е да ти е забавно, съвсем различно дали го  мислиш за редно! Peace Peace Peace

# 256
  • Мнения: 22 036
Е стига де... краденето на чаши е запазена марка на хора между 15 и 20 години.
случва се обикновено в нетрезво състояние Laughing.
Аз имам ужасен спомен от кражба на 2 броя мобилни телефони.
Возим се в такси и на задната седалка откриваме два броя не особено скъпи телефони. Спглеждаме се с девойките и решаваме да ги вземем и да им търсим собствениците, защото нали таксиметровите шофьори не биха ги върнали  ooooh!.
та слизаме ние от таксито и звъним на първите номера - намерихме собствениците - бяха таксиметровия шофьор и лубовницата му. Голям срам брахме, но и те де...
(моля кажете къде е "у" като "uтия"  Praynigна фонетик

# 257
# 258
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Какви сте бели и добри!  smile3535

Аз пък не точно откраднах, но за сметка на това много добре се усетих!  Twisted Evil

Преди години, зимата, тъмница. Пътувам в такси до Княжево. Тъпакът пуши като комин, отворен прозорец, непрекъснато крещи по станцията, кара като джигит.
Стигаме. Сметка 3 лв, давам 20.
- кога ше се научите да имате дребни ма, аз да не съм ви банка тука, дай дребни!!!
аз:  Shocked
Почвам да ровя и с триста зора събирам 3 лв. на стотинки.
- кви са тия стинки ма! ей аман от тъпи крави. Не ти ща стинките, дай банкнтотата.
Давам му я, рови бесно за ресто и ми върна 17+моите 20 лв.
Слязох си като пич и по най-бързия начин потънах в квартала. След няма и 30 секунди се чу бясно свирене на гуми, спирачки, трескане на врата, псувни и хрущене в снега. По някое време си замина сигурно с 200.
Голямо задоволство изпитах, още се кефя като се сетя за тази случка.  Grinning

Съвсем си го е заслужил с това нелюбезно държане  Peace

# 259
  • Мнения: 190
bobynka, извинявай, сигурно не съм първата, която ти го казва, но писанията ти са истинско изпитание за четящите. Не може ли да слагаш по-малко интервали, за сметка на повече препинателни знаци?
Не   Wink така   ми  харесва  ,а на тези дето им е изпитание да ме преска4ат  Simple Smile

# 260
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 912
bobynka, извинявай, сигурно не съм първата, която ти го казва, но писанията ти са истинско изпитание за четящите. Не може ли да слагаш по-малко интервали, за сметка на повече препинателни знаци?
Не   Wink така   ми  харесва  ,а на тези дето им е изпитание да ме преска4ат  Simple Smile

С удоволствие! Tired

# 261
  • Мнения: 12 688
bobynka, извинявай, сигурно не съм първата, която ти го казва, но писанията ти са истинско изпитание за четящите. Не може ли да слагаш по-малко интервали, за сметка на повече препинателни знаци?
Не   Wink така   ми  харесва  ,а на тези дето им е изпитание да ме преска4ат  Simple Smile

Аз и сама се сетих.

# 262
  • Мнения: 41
bobynka, извинявай, сигурно не съм първата, която ти го казва, но писанията ти са истинско изпитание за четящите. Не може ли да слагаш по-малко интервали, за сметка на повече препинателни знаци?
Не   Wink така   ми  харесва  ,а на тези дето им е изпитание да ме преска4ат  Simple Smile
На теб може всякак да ти харесва, но си има правила. Благодаря за разрешението, голяма загуба ще е.  Tired baby_neutral

# 263
  • Мнения: 4 275
Прощавайте за спама, но винаги съм се чудела като видя такива постове с поняколко интервала между отделните думи. Как се получават? Някак не мога да си представя някой да натиска интервала по 2-3 пъти ...  Crazy

# 264
  • Мнения: 1 310
На жената така и харесва! Crazy ooooh!
Имаше и една друга, ако помните, започваше всяко ново изречение с точка и малка буква - пак защото така и харесва.  Crazy
Хората са неграмотни и със самочувствие, вие сте тръгнали да ги поправяте! Crossing Arms
Как така ще спазват някакви тъпи правила за правопис, пунктуация и машинопис?! Те са над това! Joy tooth
По темата -  тук наистина пишат И болни хора. Tired

# 265
  • Мнения: 10
Няколко пъти ми се е случвало да не ми маркират в супера диня или каса минерална вода - обикновено ги слагам на долното рафтче на количката и някои продавачки изобщо не ги маркират.
Веднъж в адвокатското кафе сме седнали навън с колежки, хапваме, пийваме и стана време да ходим наннякакво дело - станахме и си заминахме. изобщо не се усетихме. На другия ден пак си сядаме там и момичето ни каза, че не сме си платили - тогава си дадохме сметка и си платихме, разбира се.
Веднъж ми се е случвало да сменям 100 долара, а те ми дадоха пари като за сто евро. Качих се на трамвая и се прибрах (Надежда) . После вече не ми се връщаше и си остана така.
Само да вметна - не се пише "джипчийка", защото не идва нито от "джип", нито от "джипси", а от "джоб" и се пише "джебчийка".

# 266
  • Мнения: 4 275
Стори ми се че пускането на тази тема имаше цел - да се проучи така деликатничко кой какво е взимал без да се усети и БЕЗ да се включи аларма примерно. Така като гледам, доста народ доста неща е отнесъл, къде без да се усети, къде не. Аларми явно не пищят за храна. Т.е, на мен темата ми звучи като: "От къде откраднахте и не ви хванаха?"... Сори, но такова ми усещането като чета първия пост.

Очкавам Бобинка да се включи и да каже за интервала.  Praynig Как и защо го натиска по 2-3 пъти. Наистина ми е много любопитно.  Praynig Повече ли й харесва така, що ли...

# 267
  • Мнения: 190
Вклю4вам се  Laughing
И така интересувате защо  натискам  интервала ? НЕЗНАМ може би навик знам ли ?И някой е писал правила 4е имало !Къде  пише във правилата  4е  неможе да се натиска пове4е от веднъж  интервала Simple Smile Laughing
Госпожи  върховни  дишайте  спокойно    не вси4ки сме перфекни !Не е нужно като ква4ки една през друга  да кудкудякате .

# 268
  • Мнения: 41
Сега е момента да покажеш маалко мозък и да си биеш камшика.
Не си уцелила мястото с тази върховна неграмотност.  Stop

# 269
  • Мнения: 4 916
След новите правописни и пунктуационни правила да очакваме ли и нови аритметични и геометрични такива?


Колкото до темата - има много такива хора, предимно жени. Науката доста се занимава с тях - най-често ставало въпрос за липса на внимание, компенсация на някаква подобна емоция и т.н.

Аз пазарувам в едни и същи магазини, където се познаваме и с продавачите, и с охраната, дори се поздравяваме по улиците. Влизам с обемни чанти, с раница, с покупки от други магазини, не е имало проблем.

Общи условия

Активация на акаунт