ШЕСТОКЛАСНИКЪТ напет, пак върви напред!

  • 33 182
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 330
Успех на шестокласниците, които днес се явяват на едно от най-интересните математически състезания - Кенгуруто! Simple Smile

# 676
  • София
  • Мнения: 771
И аз да се запиша при вас. Simple Smile

# 677
  • Мнения: 9 776
Дъщеря ми започна много добре вторият срок. Надявам се така и да завърши.
Как са вашите деца?
 Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 1 266
Аз нямам много с какво да се хваля, също така и да се оплаквам не мога. Оценките и са горе-долу в такъв порядък: 6 5 6 2 6 5 6 2...и така, става Ви ясна редицата. Но определено момичето се старае и аз я поощравям, а не я хокам. Дори се яви на оломпиада по география, а това за нея е най-омразния предмет, при това се беше преставила много добре. Днес правили контролно по математика, каза че от 8 задачи е решила 3. Това хич не е добре, но ще чакам следващия час, когато госпожата ще даде задача, която само тя ще реши от целия клас, както се случва напоследък. И така - шарена работа, на приливи и отливи.. Grinning

# 679
  • Мнения: 243
Оф-ф-ф-ф! както до скоро си мислех,че пубертетът е още далеч, така ме връхлетя с пълна сила...
Е-е-е, не мен разбира се Simple Smile    връхлетя сина ми, който за кратко се превърна от доброто момче на мама в идиотски тинейджър!!!

Момичета, много зор било детето (момчето) да порастне изведнъж!

# 680
  • София
  • Мнения: 1 266
Четох представената учебна платформа (проектозакон)  от министър Игнатов днес. От това което прочетох, въпреки че няма нищо фиксирано като години и дати, разбрах, че нашите шестокласници ще бъдат последния випуск от старата (т.е. сегашната) програма. Тези промени ги гласят от 10 години, 3 правителства ги умуваха и нищо не промениха. Жалко!

# 681
  • София
  • Мнения: 615
А какво мислите за предложението уч. година да почва от 01.09.?
Лично мен ме притеснява, защото няма съгласуваност, искаха да предам график с отпуските с точност до ден до края на годината, направих си резервация, която включва началото на септември и сега ... изненада. ooooh!

# 682
  • софия
  • Мнения: 113
Аз не мисля,че ще промрнят началото на учебната година от тази есен,може би от следващата година,а дори и да стане,в началото на септември има празници и учебните дни няма да са много,така че и да отсъства детето едва ли ще е фатално.

# 683
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Като четях отгоре отгоре този законопроект, май ми попадна, че промените може да влязат в сила за 2012/2013 уч. година.
Само се чудя да не променят догодина в последния момент начина на кандидатстване след 7 клас.

Този срок дъщеря ми е малко по- добре от миналия. Поне нямаме оценки под 4. Постоянно правят писмени изпитвания, ето днес пак са имали по ЧП, утре по История и т.н.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 266
Анушка, по закон изпитите, начина на прием и т.н. се представя в началото на учебната година, септември месец и ня можа да се променя след това, защото учителите трябва да подготвят деца през година именно по този материал и схема на изпит. Така че, каквото ни сервират наесен - това ще е, дори да е недомислено, глупаво и грешно (както се е случвало). Но да гледаме с оптимизъм към идващия септември!!! Дано не се изгаврят нещо с децата. Аз само това се моля. Все пак те ще са първите, на които изпитния тест ще включва не само БЕЛ и математика, а и другите основни предмети. Поне това беше заявено в началото на тази учебна година. Дано да имат късмет децата ни!

# 685
  • София
  • Мнения: 1 655
[Все пак те ще са първите, на които изпитния тест ще включва не само БЕЛ и математика, а и другите основни предмети. Поне това беше заявено в началото на тази учебна година. Дано да имат късмет децата ни!

Кога, къде, кой, аз защо не знам  newsm78
Има ли някаква конкретна информация за начина на кандидатстване след 7 клас за
нашите сега шестокласници?

# 686
  • Мнения: 3 810
Все пак те ще са първите, на които изпитния тест ще включва не само БЕЛ и математика, а и другите основни предмети. Поне това беше заявено в началото на тази учебна година.

Това е нещо ново и за мен!!!
Баси...гавра...дано не е вярно...

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 17:54 от пРостО кИриЛизАциЯ

# 687
  • софия
  • Мнения: 113
И аз нещо не разбрах....Кои други предмети?И как  ще влизат в оценяването-с оценките от матурите?

# 688
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Neli-ani, дай малко повече информация.
И аз чувам за първи път, че ще има някакъв си по-друг вид тест.

# 689
  • Мнения: 9 776
А това пък за 1 септември го дъвче всяко правителство в последните години май. #2gunfire Имам чувството, че само седят и се чудят как да имитират дейност. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт