90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №109

  • 28 405
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Русалки, дръжте се момичета!  smile3549 С вас сме!  Hug Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 242
няколко дена не съм влизала и о-ужас колко много сте изписали! аз днес съм на въглехидрати, ама още не съм решила какво да ям-днес нещо не ми се яде. хайде чао от мен-връщам се да чета

# 707
  • Мнения: 5 104
Момичета, понеже тая есен ми влияе зле на косата, кожата и ноктите, проблем ли ще е за диетата ако пия разтворими витамини?

# 708
  • Мнения: 481
Здравейте отново,
аз изкарах един пълен цикъл и тръгнахме за море, после бяхме на балкан - а там как се ядеееееее Simple Smile. Както можете да предположите, с диетата се разделихме по време на отпуската и вчера като се прибрахме ме беше страх да се кача на кантара.
Най-голямото чудо беше, че след 15 дена неспазвне на никакъв хранителен режим и здраво ядене, се оказах с 200 грама по-малко от преди да тръгна за морето. Колегите ми се шегуват, че вече нямало нужда да пазя диета щом ям и свалям Simple Smile.
Все пак от вчера съм отново на линия и днес ми е бобов ден.
Чудя се на какво се дължи този ефект, не знам дали е от летния вирус, от плуването и катеренето на баирите или от стимулирания ми от диетата метаболизъм, но съм безкрайно доволна (а какво ядене беше само).

# 709
  • София
  • Мнения: 12 561
Привет на всички!
Днес съм белтъчен.Ще си направя пилешко филе на скара със салата.
Иска ми се да използвам последните слънчеви дни и да ходя на плаж,но незнам как да го направя с храната.От плажни заведения не ям,а и не ми се иска да си нося храна на плажа.Проблем ли ще е ако пропускам обяда?

Не може да пропускаш ядене. То е задължително три пъти на ден.

# 710
  • Мнения: 911
lady di, поздравления!

Искам и аз така да се похваля, че свалям  кг по време на отпуска.

Днес за обяд хапнах една пърленка и зелена салата с маслини и доматки. Беше много вкусно.

За вечеря планирам - торта Гараш.

Водата до тук е 1 л. Ще я докарам до 2 л. до края на деня.

Много минуси пожелавам!

# 711
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
Етна, мерси за кафето и закуската.
Десито, Вяра, успех с водата.
Марито, браво за минуса.
Барби 85 добре дошла.
Блубери, не пропускай хранене.
Днес на белтъци.
З-праскова
О-печена скумрия и салата от зеле.
В- пилешко месо със зеленчуци.

# 712
  • Мнения: 10
здравейте момичета,доста изчетох по темата и от вчера и аз и мъжа ми сме на 90 дневната  Rolling Eyesдиета. много добри резултати показват повечето хора, дано и ние да успеем.

# 713
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен. Днес варива: з-  круша; о - печени картофи и 2 домата; в - същото като обеда. Наближавами мц и имам апетит за трима, който трудно контролирам, подувам се като  балон. Мисля да се тегля чак като ми сверши, че сигурно ще изпадна в шок. Много минуси на всички! newsm10

# 714
  • София
  • Мнения: 12 561
Да се отчета досега

закуска - кафе и грозде
обяд - градинарска салата от домати, краставици, маруля, зеле, морков, гъби и лук
15 часа - 100 грама ядки
вечерята ще я мисля тепърва

# 715
  • Мнения: 5 104
Да дам отчет досега
- нектарина
- кашкавал и сирене по едно парче на тиган и едно малко доматче
- вечерята предстои, сигурно ще е като обяда
Кажете ми, моля, за разтворимите витамини- ще ми попречат ли на диетата?

# 716
  • Мнения: 1
Атеншън/Маре/, аз мисля, че не биха пречили.Нека споделят и другите.

# 717
  • Мнения: 701
Най-голямото чудо беше, че след 15 дена неспазвне на никакъв хранителен режим и здраво ядене, се оказах с 200 грама по-малко от преди да тръгна за морето. Колегите ми се шегуват, че вече нямало нужда да пазя диета щом ям и свалям Simple Smile.
Пожелавам си го за след режима, в онези три месеца между двете завъртания.
И тук нека да вметна че намерих втората книга- Следващите 90 дни. Лошото е че е на словашки , но...
Ще пусна и тук линковете, пуснах ги и във фейса , ако някой ги е видял
http://tranz.it/load.php?id=D05ukVDleGwwGzBr615323
http://tranz.it/load.php?id=a9kCP5hZUzYdHYjE615326

# 718
  • Мнения: 0
здравейте момичета Hug приемате ли още желаещи за фиданки Simple Smile?
много се радвам че ви открих Sunglasses
ето и моята "дебела "история....висока съм 170- винаги съм била между 55 и 65 кг...65 бяха килограмите които ме хвърляха в ужас и не съм си и представяла че ще дойде ден в който ще давам мило  и драго да видя на кантара цифрата 65... Embarassed зимата станах на 38 и сякаш изведнъж цялата дебелотия се изсипа върху мен Cry стигнах ужасните 65, после 67,69,70.... все се примирявах някакси че напролет ще ги смъкна докато един ден не видях изписано- 77 Sad изпаднах в някаква ужасна депресия,но не от тези в които си казваш-край-никакво ядене повече ами обратно- казах си - явно ще съм дебелана  и ядене  и ядене и ядене...  и  дойде ден в който запчнах да срещам стари познати които не успяваха да се сдържат да не попитат болна ли съм какво ми е... дойдоха дни в които минавайки покрай огледалото не смех да погледна... и дойде в деня в който си казах- ще се отслабва!!! не можех да се оправдая с годините- я какви 40-45 годишни мацки има, не можех да се оправдая и с това че съм многодетна майка- я какви стройни майки на по три дечица има... и се започна- зелева супа- свалих- месец след това -78,гладуване с плодове - свалих - месец след това-80... после лунни, японски чудеса, хапчета ,билки....и накрая все 80... спрях да се тегля защото кантара ме отчайваше  и демотивираше ужасно...при всяка диета се канех да се регистрирам и  така да си давам кураж, но все се отказвах защото си знаех че ще  е неуспешна... да, но срещнах вашата темичка и още на заглавието реагирах с - 90 дни???- абсурд!!!...но все пак се зачетох... и след стотици  прочетени мнения започнах да усещам че това е най -разумния режим и че това е май моето местенце Simple Smile щом се осмелих и да пиша...няма да допусна това да  е поредното разочарование! Пожелавам си да стигна 90ия ден и 65ия килограм Sunglasses  А на вас пожелавам много воля, много минусчета  и ще се радвам да намеря подкрепа тук Hug

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 523
Днес - белтъчен (вчера плодов на диня и праскови)
З - праскови (малко закъсня, че пътувахме към София сутринта и вместо в 8 - хапнах в 10)
О - 3 бъркани яйца в тефлоновия тиган + салата домати
В - мисля варено яйце + краставици

Искам да ви попитам - дайте идея за нещо с патладжани, че имам много (към 15 броя) и искам да ги сготвя.
За утре - готвих лапад с ориз - та това ще се хапва. Simple Smile

Добре дошли на новите попълнения и много успехи!!!

Общи условия

Активация на акаунт