Цапа ли се много детето Ви при хранене?

  • 1 321
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
.Има едни лигавници като блузки, много са удобни.
А има ли като скафандер и за бебето, и за майката?  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 410
И ние не се цапаме. Борис яде добре, но в момента в който каже "няма" и край. Не можеш да дадеш нищо.

Цитат
А има ли като скафандер и за бебето, и за майката? Joy Joy Joy
Цитат

Има пластмасови, полугумени, за бебо де hahaha, дето отдолу са извити нагоре да събират потеката храна! Joy
Сестра ми имаше такъв на времето , ех как го мразеше! Тогава беше Чико, мисля че и сега съм го виждала.
Успех !

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Преди се цапаше много ooooh!..сега вече започваме да се култивираме Wink...докато не дойде ред на супата Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Kaто беше по-малка и след ядене Деси имаше храна по косата, ушите, очите, че и по мен Laughing, на сега си хапва чистичко, не се цапа...много Laughing

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Брех,да ви завиди човек Wink С моя дзвер яденето е приключение. Вече само да наближи часът и всичко ми се свива Confused
Храна у нас навсякъде може да видите-има по килима,столчето за хранене изобщо не коментирам,намирала съм дори по секцията ShockedАбе изобщо... Аз разбира се също се омазвам,а Алекс с дългата коса се овърта яко. Кво да ви кажа-веднъж й намерих храна чак в памперса Joy

# 20
  • Мнения: 1 464
Kогато ми даде да я храня аз и капка не пада,но това ве4е е мнооооого рядко Tired
Храни ли се сама....храна има и по тавана...не ми се говори просто,са навивам мъж за сушилна 4е пускам по 3 перални на ден/е не мога да я гледам омазана Embarassed/

# 21
  • Мнения: 1 645
Ние сме на периоди - ако е гладен,и без лигавник мога да го нахраня,но ако не иска,(което се случва много често),при 2 -3 лъжица се отказвам щот храна и на тавана ще отиде.Не иска ли да яде,никой и нищо не може да го накара.

# 22
  • Мнения: 2 237

 Ние засега сме от чистичките,но незнам докога... feeding
Давам на Калина по-празни лъжички,а тя като отвори едни уста като ламя...всичко отива вътре и не капе.За всеки случай купих от пластмасовите лигавници дето са с улейче ,поне лесно се мие и не и мокри на брадичката.Това лято в парка бях почти единствената която си хранеше детето там.Всички други споделяха,че тяхните дечица много плюват и се омазват и затова ги хранят само в къщи.Абе да са ни живи и здрави дечицата да цапат,пък за другото си има перални Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Когато я храня аз можем и без лигавник даже да минем, НО тя иска да яде сама  ooooh! всичко и винаги. После трябва да я купя, защото си прокарва лъжицата през косата, да й пера дрехите, да мия стола, да чистя килима... Чудя се кога най-сетне ще се научи да яде и по възможност с прибори? А и е чистница - взема си нещо с ръка и после си поглежда ръката и я бърше по дрехите си  Blush ужас.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 356
При нас пък зависи от храната. Ако яде каша, по-редичко пюре, капе от лъжицата, докато чакам да си отвори устата. Други напр. като на Хип пюренца, каши в бурканчета, няма никакъв проблем, консистенцията е плътна и гълта без капка да излезе. Като пие от шише естествено, че тече. Laughing Веднъж излизаме лятото, аз съм се нагласила с една бяла пола, спрях по пътя да я храня с едно оранжево пюре и тя се изкиха с пълна уста, като дъжд върху полата. Sad После я прах поне 10 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт