и аз да се похваля!

  • 1 567
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 856
Честито Анета! Наслаждавай се на всеки един момент от бременността   bouquet

# 16
  • Мнения: 17
Честито мила много се радвам за тебе леко и безпроблемно бременеене и най сладкото бебе на света.

# 17
  • Мнения: 1 029
Е,какви хубави новинки тази седмичка!Честито,миличка!Лека бременност и здраво бебче и от мен!Много да си мързелуваш! newsm18 Tada newsm32

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито!  bouquet Лека и безпроблемна бременност! Отсега нататък само хубави емоции да имаш и накрая да гушкаш здраво и сладко бебче!

# 19
  • Мнения: 1 091
Пожелавам ти щастлива бременност и здравичко сладко бебче!
И дано наистина да повлечеш крак, все такива новини да се чуват и да ни правчт щастливи!

# 20
  • Мнения: 1 419
Честито, Анета - много се радвам за вас   bouquet

# 21
  • Мнения: 4 212
Само така  Peace
4естито и от мен, лека бременност и леко раждане разбира се.  Hug

# 22
СУПЕР!!!
Ами то си е за хвалене
 Grinning
Браво, браво Анита, пожелавам ти много спокоиствие, любов и хармония бъди наи-хубавото бъдещо майче. Никога не забравяй усмивката и недей да позволяваш никому да помрачава за миг настроението ти. А на бъдещия щастлив татко е сега му е времето да ви поглези. Хайде от мен чао и хей сега да не ни забравиш Laughing  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито!Желая ти много спокойна бременност и здраво бебе!

# 24
  • Мнения: 1 320
Честито, Анета!
Чудесна новина!
Лека бременност!

# 25
  • Мнения: 256
Честито:)
Бъдете много щастливи:)

# 26
  • Мнения: 294
благодаря ви за пожеланията и ДА ВИ СЕ ВРЪЩА!!!!!!!
много ме трогвате и радвате прегръщам ви и ви целувам всичките!! Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 4 399
Честито! Желая ти лека и безпроблемна бременост! Много се радвам на такива хубави новини!
И винаги казвам че мъжкият фактор може да поднесе и много приятни изненади. Аз забременях точно след като ни препратиха на in витро поради отчайващ мъжки фактор... Твоя случай също трябва да даде много надежда на всички двойки с подобни проблеми.

# 28
  • Мнения: 1 612
Честито миличка! Много се радваме за теб!
Леко бременеене!

# 29
  • Мнения: 247
4естито!!!  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Лека бременност ти желая!!!

Общи условия

Активация на акаунт