За настоящите и бившите

  • 5 589
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 741
Е да, ама то искреността е едно , а пък излишни нараняващи признания...  Всеки си знае най-добре, всъщност. Аз лично не бих държала  такава искреност да се приложи спрямо мен, айде нЕма нужда.

# 46
  • Мнения: 6 967
Не вярвам причината да я зарязват да се крие в това, че е споделяла такива неща.

# 47
  • Мнения: 593
Споделяли ли сте на сегашните си партньори за бившите си такива - за това колко са били, какви са били като хора, как са се държали с вас, какво сте харесвали в тях, дори какъв е бил сексът ви с тях и т.н. Допускате ли че е възможно, такава откровенност да повлияе по някакъв начин на настоящият ви партньор във отношението му към вас? Мислите ли че е удачно, настоящите ви партньори да знаят за това с какви хора сте си имали работа преди да свържете животът си с тях, или държите мъжете си в лееко неведение относно миналите си връзки?

Не. Мисля, че не е редно настоящия да наднича под чаршафите на предишните ми връзки.

Имах едно бивше гадже, което нямаше никакви тайни от мен.
Майко мила! Уж излизаме на среща, а трябваше да слушам с часове с коя в каква поза го правили и т.н.  Crazy
Че и ги познавах момичетата.
Но най-лошото е, че след като му бих шута, новата му със сигурност е била осведомена за креватните му изпълнения с мен.  Tired

Последна редакция: пн, 30 авг 2010, 18:13 от cybercat

# 48
  • София
  • Мнения: 399
 Аз пък имах едно гадже, на което след като бях споделила разни лични неща, ги беше разказал на всичките си приятели. И друг, който при скарване използваше, това което съм споделила срещу мен, например: "Много си е бил прав бившия, като е направил едикаквоси." Оттогава си имам едно наум. Stop

# 49
  • Мнения: X
Аз не съм имала много връзки, та с лекота разказвам - малко като Ирис.
Но и аз съм се сблъсквала с широката предистория на мъжете. Не ми се струваше толкова страшно, до като не разказах на моя father figure (доста известен в средите си, елитен човек, възрастен, много желан ерген  Wink ) и той каза "колко грозно, един мъж да седи срещу теб и да ти разказва всички тези неща. Не е редно изобщо да споменава предишни връзки".

Но аз винаги предпочитам да знам с кого си имам работа, та за мен тоя старомоден съвет не проработи.

# 50
  • Мнения: X
Norel , е след като се е случило още преди да сте гаджета,изобщо не виждам пък защо ще ти държи сметка.
Ама и ти не го раздавай толкова откровено...   Peace
Нали знаеш приказката  "На доктор всичко се показва,на мъж нищо не се казва!"
Е,не чак нищо,ама не ставай като прочетена книга ...

...... и той каза "колко грозно, един мъж да седи срещу теб и да ти разказва всички тези неща. Не е редно изобщо да споменава предишни връзки".

Но аз винаги предпочитам да знам с кого си имам работа, та за мен тоя старомоден съвет не проработи.
Ами,и за мен е грозно!
Хич не ме интересува с коя,колко и как го е правил!   Peace
Е,ако възникне някаква ситуация...дори не знам каква   newsm78  сигурно бих питала.
Предпочитам да си създам лично мнение за човека.

Последна редакция: пн, 30 авг 2010, 17:47 от Анонимен

# 51
  • Мнения: 672
Да кажа и аз, че не е от зодията  Mr. Green И аз съм Козирог, но мълча като партизанка. Хич не му е работа на моя мъж да знае за предишните ми връзки, а и не ме е питал. Достатъчно е уверен в себе си и си знае, че е най.

# 52
  • Мнения: 7 914
Аз съм питала мъжа ми, разказвал ми е.
 Той мен не ме е попитал, не съм тръгнала да споделям.

Уважавам желанието му да  не иска да знае.


 Не знам дали е грозно, но е безкрайно тягостно не само да мрънкаш от бивши връзки, но и от каквото и да е било в началото на връзка, а и на приятелство. Peace Дори и на дългогодишните ми приятелки им  дърпам "спирачките" като почнат вечно да се оплакват.

Да споделиш - да, да потърсиш съвет -  да, ама "мрън, мрън всичко ми е черно..." -  не, мерси! Peace

# 53
  • Мнения: 92
Нямам много бивши, за които да разказвам. Сегашният ми приятел никога не ме е разпитвал, въпреки че аз съм си позволявала да питам, най-вече от любопитство. Винаги ми отговаря и е безкрайно честен с мен. Така бих постъпила и аз, ако някога поиска да знае.

# 54
  • Мнения: 2 175
Ох, случката на Норел ми напомня на една моя..
Излизаме на втора или трета среща, но само с културни разговори до момента. На всичкото отгоре аз минавах за кратко в града, а той пък беше от седмици в бесен работен режим и едвам гледаше от умора. Като го видях как с побелели пръсти се стиска да стои прав и му казах, че се прибираме. Изпрати ме куктурно до дома и се разделихме..
Ама като си отключвах вратата и се светнах, че съм сама и ми се купонясва и пратих 1-2 смс..Една компания веднага реагира, аз се присъединих  и обикаляхме заведенията до сутринта.. Laughing
А на следващата среща му разказах, щото изобщо нямах сериозни намерения към него и не ми пукаше особено.. А той взе, че се задържа.. И не пропуска да ми напомни какво съм направила, че и на всичкото отгоре години по-късно още се съмнява, че като ме остави сама в къщи и ще хукна.. ooooh! #Crazy

# 55
  • Мнения: 73
Има различни мъже- такива на които можеш да споделиш, и други на които не можеш.

Не винаги това зависи от тяхните качества. Понякога с едни ти идва отвътре да разказваш подробно за всички сексуални подвизи, а с други просто имаш блок без да можеш да си го обясниш.  Действам различно според това което ми подсказва интуицията. Споделяне на минали случки може да повлияе както положително, така и отрицателно на настояща връзка.

# 56
  • Мнения: 2 811
гледам да не споделям, ако споделям гледам да е неутрално. Понякога споделям някоя красива забавна случка, но по-скоро като филм, отколкото с носталгия. като цяло и аз съм попадала  на готини мъже и няма какво толкова да оплюя. Но на мен винаги много ми споделят. Sad Сигурно щото аз си мълча.  Laughing Много споделях, когато се разделих с голямата си любов. Тогава на всеки, с който излизах му ревах, но не ми пукаше много, защото си страдах. Но то не беше оплакване, а рев на умряло. как са ме търпяли момците, не е много ясно.   Mr. Green
Според мен, хората разказват на новите, когато са се разделили с някой много важен дългогодишен партньор и им трябва време да преодолеят мъката.

# 57
  • Мнения: 2 175
Давам си сметка, че онова - истинското споделяне сме го правели едновременно, и то доста пийнали..тогава си казваме всичките болки..
И въпреки пианата глава - помня като слон..и продължавам да съм изтръпнала от това, което чух.
За тва - за в бъдеще ще мъла като комунист..

# 58
  • Мнения: 2 811
Норел, и на теб не мога да ти пиша...не знам какво става с тези лични съобщения.

магаренце, май не е важно ти да мълчиш,а отсреща да го правят Laughing

на мен като ми споделят нещо, винаги го помня и си съставям мнение, което после трудно променям. много съм мнителна.
което май не е хубаво, защото не давам шанс на човека. Все пак не сме грешките си. Но им се чудя на мъжете, с кой акъл споделят някои неща с новите си приятелки  Laughing.

# 59
  • Мнения: 2 175
Ми незнам колко нова съм била, втора година карахме.
Факт е - и до ден днешен имам едно на ум.

Общи условия

Активация на акаунт