Кръвен тест и имплантация

  • 6 912
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 216
latinkani, да разбрах, че ти си правила кръвния, аз го отбелязах, защото нямам идея какви трябва да са показателите.
Относно чакането значи ще си чакаме по едно и също време  Crazy
Обаче няма такива неща "в природата не ми е да чакам"  Mr. Green Тя природата си знае  работата, не я намесвай. Така ни е създала, че ще чакаме колкото е необходимо. Я кажи от колко време опитвате за бебе? На колко години си (ако не е личен въпроса) и имаш ли някакви открити проблеми с репродуктивните органи?

Дано не съм прозвучала грубо, ама искам да се стегнеш  Grinning

# 16
  • Мнения: 5
Ами този ми е първият път... Въпреки че имах някои неоснователни съмнения и радини вълнения преди няколко месеца, но те не бяха от частта "опити"... На 30 години съм и смятам, че ми е крайно време... Но, както се казва, в тая работа няма крайно или ранно време, всичко си е предначертано...  То се е видяло, ще чакам, няма къде да ходя...
Само с тия симптоми, които имам, да не взема да цъфна тия дни ... Иска ми се поне още малко да запазя надеждата...

Иначе, да, права си, нямам някакви изключителни основания за безпокойство засега, или пък здравословни фактори, които да обуславят чак пък такова вживяване и притеснение... Simple Smile Просто някак...мнооого ми се иска Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 13 216
Ааа, чакай сега... симптоми не търси. В общия случай като изкл. повръщането започващо по-късно са едни и същи.
Нямаш причина за безпокойство. Забременях на 29 г. а първи път, от първият съзнателно правен опит. И аз тъй се терзаех и си виках "Ми ако не успея да забременея!?"  Rolling Eyes Я виж каква е вероятността една жена да забременее, при условие, че няма здравословни проблеми... доста е малка.. мисля 25% беше, ама може и да бъркам. Значи приеми това и ако сега не се получи продължавайте да действате.

Недей така да я караш с тия терзания всеки месец, защото правенето на бебе ще се превърне в кошмар, поне според моите разбирания де..
Успех ти желая!  Hug

# 18
  • Мнения: 625
latinkani какво става при теб?има ли резултат вече?

Общи условия

Активация на акаунт