Кръвен тест и имплантация

  • 6 907
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,

Искам да споделя с вас моята чуденка и прикритата в нея надежда, като се надявам да получа малко светлина в тунела...  newsm78

Ето какъв е моят случай - с ову тест си хванах пика на Lхормона - 20-21ви август - не тази, а миналата събота е това... Бях небивало активна същата тази пред-овулационна и пикова седмица...
На 24-ти вечерта - четвъртък - получих странно еднократно зацапване по хартията - няколко пъти проверих - беше ръждиво/розовеещо! Направо полудях от радост... Така... Естествено веднага на следващия ден направих тест, който, разбира се, ми се оплези с едната си черта! Само да сповена, че и вчера съвсем бледа розова жилка засякох... Днес - 4 дена след онова по-сериозно зацапване отидох на кръвен тест ... Токущо излезе резултат 0.1 Sad
Цикълът ми е дълъг и го очаквам...- гадна дума ... -  след 1 седмица (7-8 дена).

Въпросът ми е обичайният - има ли надежда още... или направо да си прерязвам вените... Simple Smile Само да спомена, че обикновено гърдите почват де ме болят скоро след овулация и болят упорито до началото на следващия цикъл..., а сега - нито болка, нито чувствителност...

Много ви благодаря предварително и успехххх на всички, които таят надежди!!!  Praynig

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Твърде рано си пуснала кръвния тест.Можем да говорим за по достоверен резултат на 11-12ден след евентуалната овулация.
Успех ти пожелавам!

# 2
  • Мнения: 625
Неискам да те отчайвам,ама и при мен този месец беше така.Същото зацапване и то 4 дена след ову-прекалено рано за имплантация.Също като теб,никакви болки-което беше голяма изненада за мен.Дочаках си деня на цикъла-сутринта имаше еднократно кафяво зацапване и това беше за цял ден.....до вечерта,за съжаление...когато цикъла ми дойде и в следващите три дни наваксах и с болките.Незнам,но е едно към едно както го описваш,при теб може да е другото Wink

# 3
  • Мнения: 13
Благодаря ви за отговорите, момичета, ще информирам, ако е "другото", ама едва ли  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 13 206
Добре де, я да питам от какво се получава това не бих го нарекла зацапване, а леко оцветяване на секрета. При мен също се получи не 3-4 ден от предполагаемата овулация след като не е имплантиране  Rolling Eyes При мен за един ден го имаше, после край! И това ми се случва втори път, никога не съм имала каквито и да е зацапвания и оцветявания извън цикъла  Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 35 976
Добре де, я да питам от какво се получава това не бих го нарекла зацапване, а леко оцветяване на секрета. При мен също се получи не 3-4 ден от предполагаемата овулация след като не е имплантиране  Rolling Eyes При мен за един ден го имаше, после край! И това ми се случва втори път, никога не съм имала каквито и да е зацапвания и оцветявания извън цикъла  Confused

Може да е:
-  от раничка
- от хормонален дисбаланс.
- от О. нищо, че е след 3-4 дни - фоликула се пука, фоликуларната течност се излива, но може да има и кръв - която попада в тръбата и докато стигне влагалището минава време, просто се смесва със секретите.
- ако не е сигурно че е имало О. - от киста
 и т.н няма да изброявам друго че нещата, които следват  са притеснителни Simple Smile - а в случая само изброяваме причини - за всичко друго лекар трябва да прецени

# 6
  • София
  • Мнения: 13 206
denis_d, раничка не е със сигурност. Киста..  Rolling Eyes не вярвам... остава от овулацията да е, щото аз тоя път я усетих физически и имах + тест. Или прекалено се вглеждам де. Хормонален диспабаланс - надявам се да са ми наместени хормоните вече, а и никога досега не съм имала дисбаланс. Просто и аз се озадачих, че е 3-4 дни след овуто.
Благодаря за отговора  Wink

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 13:48 от Vache

# 7
  • Мнения: 3 922
Добре де, я да питам от какво се получава това не бих го нарекла зацапване, а леко оцветяване на секрета. При мен също се получи не 3-4 ден от предполагаемата овулация след като не е имплантиране  Rolling Eyes При мен за един ден го имаше, после край! И това ми се случва втори път, никога не съм имала каквито и да е зацапвания и оцветявания извън цикъла  Confused
На мен този месец ми се случи за първи път същото. Ама предния ден бях на гинеколог за цитонамазка, та го отдавам на това.
Разбира се много се надявам да е другото, ще се разбере тази седмица. Wink

# 8
  • Мнения: 5
Добре, а дойде ли ти след това процапване или си в очакване?
На мен никога не ми се беше случвало такова нещо, още повече, че тестовете за овулация бяха негативни 2-3 дена преди това мое зацапване....Тоест, овулацията в смисъл на евентуално отделяне на яйцеклетката, е било факт от няколко дни... Факт Simple Smile Абе няма май много логика в тези неща, в това започвам да се убеждавам....

# 9
  • София
  • Мнения: 13 206
Greene, нормално е след цитонамазка. Аз за раничката знам, че при мен няма, защото имах там проблеми и много стриктно следя шийката  Wink

latinkani нямам идея дали мен питаш, но не ми е дошло, има време още до датата. Теста ми беше положителен един ден, на следващия отрицателен. Това оцветяване се появи около 4 дни след + тест, а овулацията я усетих в деня след теста някъде...
Ама то не беше зацапване това, просто на хартията се виждаше леко кафеникаво оцветяване на секрета. И това за около 24 часа

# 10
  • Мнения: 1 085
Аз знам че 7 дена след овулацията е имплантирането(както разбира се и вие),но всеки организъм е различен и не може да се каже.Може пък и да е някаква инфекция,но надеждата умира последна.Стискам ви палци  Praynig

# 11
  • Мнения: 1 085
Цитат:Колко време след инсеминация става имплантирането?
Имплантирането обикновено става 5-11 дни след овулацията, така че се очаква 5-11 дни след добре таймирана инсеминация.Това е също често срещано при някои жени да имат някои зацапване, което може да се случи навсякъде от 3 до 12 дни след овулация

Така че не се предавайте духом Hug

# 12
  • Мнения: 5
Благодаря, Vache  , теб питах. Значи и аз съм в същия кюп с една разлика - 0.01 на кръвния тест вчера  Confused
Единствената надежда, която все още ми "процапва" в съзнанието е това, че гърдите не ме болят още... Тайно очаквам евентуално чудото ЧХГ-то да избухне, с което да ми се дигнат другите нива на хормоните... Simple Smile

Освен това ме гложди въпросът - добре, де - ако това зацапване е свързано по някакъв начин с предполагаема имплантация, може ли да предполагаме, че е имало опит за имплантация, която да не е завършила на 8ми-9ти ден още... и това зацапване да е било примерно първи някакъв признак, но да не е отделен още чхг...


 

# 13
  • София
  • Мнения: 13 206
Чакай, чакай много го мислиш... успокой се!
Не съм пускала никога кръвни тестове, та не знам какви трябва да бъдат и кога точно започва да се отделя. Но искам да ти кажа, че гърдите не са признак. При мен при втората бременност гърдите си ме боляха от овулацията, че до края. При първата нямам спомен за такива неща.
Успокой се, изчакай си датата на цикъла, направи домашен тест. Таз работа не е дето се вика на живот и смърт да е този месец. Ако зацапването е свързано с имлантацията, да допуснем, че е така при теб нищо не можеш да знаеш. Съжалявам, че ще го кажа, но много жени не разбират дори, че са били бременни, просто им закъснява малко цикъла и после им идва, а е имало бременност. Така че и имплантирана оплодена яйцеклетка може дето се вика да "падне". А това не се случва просто ей така.. винаги си има причина.

Стига си се притеснявала, защото те чака бременност. Ми ти представяш ли си как се кара бременността, в която ще си задаваш купища въпроси и ще имаш купища притеснения. Така че спокойно! Кога трябва да ти дойде?

# 14
  • Мнения: 5
Simple Smile Аз за себе си говорех, че съм правила кръвен тест...
Иначе, да, доста съм притеснена и неспокойна и всичко останало... Simple Smile
Трябва да ми дойде в понеделник или вторник другата седмица...
Междудругото, права си за това, че много жени дори не разбират, че са били бременни. За приятелката ми, за която беше нежелана бременността, потвърдена с кръвен и какви ли не други тестове, тя приключи спонтанно около 4  дена след закъснение...
Тоест, ако  не си беше направила изследвания и тестове, жената нямаше и да разбере, просто щеше да й закъснее малко...

Ами незнам вече и аз какво да направя, някак не ми е в природата да чакам  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт