Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 80

  • 27 331
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
За мен топ събитието от миналата тема е поместената снимка на Едже с новия стайлинг! Това ще бъде предизвикателството пред Еда!И пред Мелда!,
Това ще бъдат шокиращите промени, за които се говори в трети сезон! Това ще бъде изненадата!
Ако се върнем към оная сцена от ресторанта на Ниса - какво стана! Само заради рисунката на Едже, Еда лудна от ревност,взе решение да се премести в мавзолея, забрави сестрите, майка си, баща си и се гушна в Харун!След като твърдо беше решила да се разделят!
Ако се заформи тоя нов триъгълник не знам дали ще застана зад Еда! Щастието веднъж каца на рамото ти, изпуснеш ли го, не го заслужаваш!

# 31
  • Мнения: 11 516

ВСЕКИ ДЕН ПО НОВА ОТ 20.00
ВСЕКИ ДЕН ПОВТОРЕНИЕ ПО Фемили ОТ 12.30


значи то не е всеки ден, а е всеки делник. В събота и неделя нали го няма?
по въпроса за анкетата... не става ясно, дали се пита за България или за Турция.
Ако е за България... Няма как да започне през септември, нещо ,което едва сега започва да се снима.
От Нова да купят 3 серийки ли?

Абсолютно всички сериали в Турция имат лятна почивка. ПОвечето ги дават от средата на септември до средата на юни и имат около 40 епизода на сезон. Единствено "Незабравима" не направиха почивка цяла година (от средата на юли 2009 до средата на юли 2010) и първият им сезон беше 53 епизода, колкото са и седмиците в една година. Полагаше им се заслужена почивка на актьорите.  Трябва да минат поне 20 епизода (тоест 20 седмици), за да ги купят тук.

Новите сезони на сериалите обикновено започват да се заснемат през септември, актьорите отпочинали, почернели...

p.s. kalamitsi, по въпроса за Рамазан Байрам, отговорих ти на предишната страница долу преди двете огромни снимки

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 10:16 от diziler

# 32
  • plovdiv
  • Мнения: 0

ВСЕКИ ДЕН ПО НОВА ОТ 20.00
ВСЕКИ ДЕН ПОВТОРЕНИЕ ПО Фемили ОТ 12.30


значи то не е всеки ден, а е всеки делник. В събота и неделя нали го няма?
по въпроса за анкетата... не става ясно, дали се пита за България или за Турция.
Ако е за България... Няма как да започне през септември, нещо ,което едва сега започва да се снима.
От Нова да купят 3 серийки ли?

Абсолютно всички сериали в Турция имат лятна почивка. ПОвечето ги дават от средата на септември до средата на юни и имат около 40 епизода на сезон. Единствено НЕзабравима не направиха почивка цяла година (от средата на юли 2009 до средата на юли 2010) и първият им сезон беше 53 епизода, колкото са и седмиците в една година. Полагаше им се заслужена почивка на актьорите. НЕ разбирам защо е това недоволство тук.  Трябва да минат поне 20 епизода (тоест 20 седмици), за да ги купят тук.

Новите сезони на сериалите обикновено започват да се заснемат през септември, актьорите отпочинали, почернели...

p.s. kalamitsi, по въпроса за Рамазан Байрам, отговорих ти на предишната страница долу преди двете огромни снимки
В тази анкета става въпрос за започването на филма по АТВ,а не по Нова-затова е недоволството(имаше слухове за няколко дати на започване,които не се състояха),а по Нова наистина ще го чакаме след нова година.

# 33
  • Мнения: 9

ВСЕКИ ДЕН ПО НОВА ОТ 20.00
ВСЕКИ ДЕН ПОВТОРЕНИЕ ПО Фемили ОТ 12.30


значи то не е всеки ден, а е всеки делник. В събота и неделя нали го няма?
по въпроса за анкетата... не става ясно, дали се пита за България или за Турция.
Ако е за България... Няма как да започне през септември, нещо ,което едва сега започва да се снима.
От Нова да купят 3 серийки ли?

Абсолютно всички сериали в Турция имат лятна почивка. ПОвечето ги дават от средата на септември до средата на юни и имат около 40 епизода на сезон. Единствено "Незабравима" не направиха почивка цяла година (от средата на юли 2009 до средата на юли 2010) и първият им сезон беше 53 епизода, колкото са и седмиците в една година. Полагаше им се заслужена почивка на актьорите.  Трябва да минат поне 20 епизода (тоест 20 седмици), за да ги купят тук.

Новите сезони на сериалите обикновено започват да се заснемат през септември, актьорите отпочинали, почернели...

p.s. kalamitsi, по въпроса за Рамазан Байрам, отговорих ти на предишната страница долу преди двете огромни снимки

Относно анкетата, сигурна съм, че няма съфорумец който да е следял последните няколко разгорещени теми, и да не знае, че става въпрос за излъчването по АТВ.  Тъй като знаейки каква организация имат от Нова ТВ, едва ли на някой му минава през ум ,че ще го пуснат на датите посочени в анкетата.Още повече, че не са заснети епизодите, а няма как да се закупи незаснета продукция!  Peace

# 34
  • Мнения: 0
За мен топ събитието от миналата тема е поместената снимка на Едже с новия стайлинг! Това ще бъде предизвикателството пред Еда!И пред Мелда!,
Това ще бъдат шокиращите промени, за които се говори в трети сезон! Това ще бъде изненадата!
Ако се върнем към оная сцена от ресторанта на Ниса - какво стана! Само заради рисунката на Едже, Еда лудна от ревност,взе решение да се премести в мавзолея, забрави сестрите, майка си, баща си и се гушна в Харун!След като твърдо беше решила да се разделят!
Ако се заформи тоя нов триъгълник не знам дали ще застана зад Еда! Щастието веднъж каца на рамото ти, изпуснеш ли го, не го заслужаваш!
Каламитси, това едва ли е новата визия на Едже според мен, защото във фрагмана тя е с дълга коса както в стария сезон.С този стайлинг актрисата се появи в Перла-вероятно и снимката е от тогава newsm78

# 35
  • Мнения: 186
Каламитси, но като знам коя е Едже, едва ли тя ще е новото предизвикателство за Харун.
Но и аз като теб, мисля, че която и да е около Харун, стига да не е подла като Мелда,
а открито и истински да го обича, ще застана зад нея, а не зад Еда.
Освен ако Еда се бори истински за него и изкупи грешките си.
Ако застане до него срещу всички , без страх !
И също като теб смятам, че птиченцето веднъж каца на рамото.


Но продължавам да си мисля, че новата концепция на филма не е допаднала на СЕМ,
правят се корекции по сценария и заснетите сцени и затова филма закъснява.
Не може да има друго обяснение, едва ли ще се подиграват със зрителите си.

# 36
# 37
  • Мнения: 186
Казвам ви и довиждане отново с тази песен, толкова ми хареса, не ми излиза от съзнанието, вече си я пея.
Страхотно нежна, докосваща душата и сърцето.
Какво ли е съдължението й.
http://www.4shared.com/audio/uNtLFNw0/kavak_yelleri_-_ozgur_cevik_-_.htm

# 38
  • Мнения: 93
Добро утро, мили бг мами-сладки дами, Петко и Дизилер, /Дизилер - моите благодарности за всички твои пояснения - точен си, и се радвам че си тук пак  bouquet  bouquet  bouquet/



За Мокси и прекрасното райско кътче, което пак ни е създала - Благодаря ти и приятна почивка - мнооооого ще ни липсваш.




Манпла - благодаря ти много мила - предположенията ти са точни за теб:

# 39
  • Мнения: 19
Момичета, как си представяте нова жена до Харун и щастлив край на сериала за Еда? В реалния живот никога не става така. Появили се нова любов- край! Всичко е безвъзвратно изгубено. А и това ли искате? Защо гледахме 2 сезона до сега? За да видим Харун и Еда разделени? Ако вкарат подобна интрига този сериал ще стане безинтересен за всички. Гаранция!
А Едже- лично на мен не ми харесва никак с тази прическа.

# 40
  • Мнения: 186


Лично на мен на тази ми харесва повече-пълен тузар...


Е, не, къде намерихте тнази снимка !!!
Боже, колко е хубав и страхотен тузар наистина !
Такъв мъж, коя жена не би искала да има до себе си ?!
Айде, че пак ще се ядосам на патката Еда.

# 41
  • Мнения: 186
Момичета, как си представяте нова жена до Харун и щастлив край на сериала за Еда? В реалния живот никога не става така. Появили се нова любов- край! Всичко е безвъзвратно изгубено. А и това ли искате? Защо гледахме 2 сезона до сега? За да видим Харун и Еда разделени? Ако вкарат подобна интрига този сериал ще стане безинтересен за всички. Гаранция!
А Едже- лично на мен не ми харесва никак с тази прическа.

От самото начало всички бленуваме за добрия край на филма. Сценаристите се оляха с целите си максимално да проточват сериала. Натягащо действие, защото всъщност нищо не се случва, само блато от лъжи, в което и камък няма кой да хвърли. Такава любов, завъртяна само около тях двамата, вече наистина омръзва, поне на мен. Става абсолютно нереално. А и с тази раздяла от пет години ! Виж го какъв мъж е ! Е като в манастир ли да ги изкара тези пет години, не, това никоя от нас не го вярва, че е възможно, нали ? Значи ще има нова любов до него. За него ще е заместител на любовта, вярвам, че накрая ще са с Еда. Но Еда така ми е омръзнала в последните серии с глупостите си и с това нейно семейство, че ми се иска наистина да си го получи ! Да го оцени най-сетне този добър и благороден човек, а не да реве майка ми , аблата , баща ми, абе ужас, аз побеснявам дори като го пиша.
Нова , хубава жена до Харун, това искам да видя !

# 42
  • Мнения: 93
http://www.youtube.com/watch?v=_XYfm8wli0E
 
Rosisan, страхотно е.Благодаря за превода.Така песента има още по-голямо въздействие в/у мен.Не спирай да ни радваш.

http://www.youtube.com/watch?v=BK4-u6W0zZg&feature=channel

Ади,много интересен клип си направила,а тази песен е сякаш писана за Серхан.Откъде я намери незнам,но ме кара да си се смея сама.Вече имаме "АДИтм"(запазена марка),а като изчезнеш от хоризонта,знаем че твориш

 Дани,Боби,Тарабас думите са излишни

Диди и Мохито оформленията Ви са разкошни



newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 43
  • Мнения: 19
Момичета, как си представяте нова жена до Харун и щастлив край на сериала за Еда? В реалния живот никога не става така. Появили се нова любов- край! Всичко е безвъзвратно изгубено. А и това ли искате? Защо гледахме 2 сезона до сега? За да видим Харун и Еда разделени? Ако вкарат подобна интрига този сериал ще стане безинтересен за всички. Гаранция!
А Едже- лично на мен не ми харесва никак с тази прическа.

От самото начало всички бленуваме за добрия край на филма. Сценаристите се оляха с целите си максимално да проточват сериала. Натягащо действие, защото всъщност нищо не се случва, само блато от лъжи, в което и камък няма кой да хвърли. Такава любов, завъртяна само около тях двамата, вече наистина омръзва, поне на мен. Става абсолютно нереално. А и с тази раздяла от пет години ! Виж го какъв мъж е ! Е като в манастир ли да ги изкара тези пет години, не, това никоя от нас не го вярва, че е възможно, нали ? Значи ще има нова любов до него. За него ще е заместител на любовта, вярвам, че накрая ще са с Еда. Но Еда така ми е омръзнала в последните серии с глупостите си и с това нейно семейство, че ми се иска наистина да си го получи ! Да го оцени най-сетне този добър и благороден човек, а не да реве майка ми , аблата , баща ми, абе ужас, аз побеснявам дори като го пиша.
Нова , хубава жена до Харун, това искам да видя !

За да съберат Еда и Харун накрая, тази нова, хубава жена трябва да е 100%- ов отрицателен герой. Имайки предвид турската публика, а и нашата дали някой ще одобри Харун да разбие живота на още една свястна жена? Защото Мелда, колкото и да ни е опротивяла си е супер мацка и лично за мен е положителен човек, който се озлоби от безсилие и мъка. Често се поставям на нейно място и се питам дали, ако имам мъж до себе си, като Харун, който на всичкото отгоре ми е предложил брак ще успея да сложа край и да го оставя на другата без бой.....?Точно затова много от съседите подкрепят Мелда.

# 44
  • plovdiv
  • Мнения: 0
Според мен Еда е доста неразбрана и недооценена от повечето от нас.Еда,както каза и Дани е продукт на своето общество,възпитание и среда.Тя е расла в патриархално семейство,в което възрастните са институция.Затова действията й са абсолютно логични.Тя имаше 3 възможни изхода от ситуацията:Първия и най-лесен -да загърби всичко и всички и да се отдаде на любовта си с Харун(както постъпи Мелда),Втория-по-труден беше да застане срещу всички и да се бори за тази любов(но това при положение,че Харун  е зад нея на 100% още от самото начало).И третия най-труден-да се откаже от любовта си и както каза във вчерашната серия:да изгаря отвътре,а погледа й да е студен като лед.
Е понякога смелостта граничи с глупост и на някои от нас Еда може да се струва глупава,но в действителност тя е най-смелият персонаж във филма. Това е моето скромно мнение и никого не ангажирам с него.

Общи условия

Активация на акаунт