СЕПТЕМВРИ - тема 29

  • 23 854
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 82
Излизахме навън, че от ходене-мрънкане се не трае. Ама много вятър. Ива с качулка, а мен чак глават ме заболя от вятър.
Аз за клуб не съм проверявала, все си мислех, че толкова малки деца не ги пускат - то поне да ходеше стабино.
Аз идеи за зимата още нямам. Баща й снощи каза, че може сутрин да ни оставя в някой МОЛ и вечер да си ни прибира, но бая скъпо ще му излезе  hahaha

# 61
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Ужасно ми се объркаха плановете Confused Имам билети за U2, но по ред причини се разсъхна детегледането. Нито мога да ги взема на концерта двете, нито да ги оставя за 4 дена. Егати.

# 62
  • Мнения: 414
Бу,мнооо гадно Sad

# 63
  • Мнения: 277
A такааааааа... ми ей тъй като мене я карайте: който не си прави планове, няма кво да му се провали  Mr. Green Ама съм гадна...  Mr. Green Иначе съм ангелче  Innocent

# 64
  • Мнения: 493
Ние се завърнахме Simple Smile
Прекарахме си супер, за малко да ни хване времето и да не можем да слезем... Новото при нас е е вее ходим за 1 ръка, което си е постижение  Flutter И си разбихме тиквата на един слаоледен фризер, сега имаме синка по слуай Р.д.
Отивам да ви изета  Crazy
Ето малко снимки от нашата ваканция: http://www.facebook.com/album.php?aid=208185&id=789623710&l=e5805a9152

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 14:39 от BebEshOnDeL

# 65
  • София
  • Мнения: 2 150
Гласувах и аз с друго. Ходи хванат за една/две ръце, но сам още не смее.
След като ни подуха вятърът един час в крайна сметка се озовахме в клубчето - беше пълно с дечурлига и Никола се изкефи много Grinning Игра цял час, без да забележи, че ме няма Party
Честно казано вирусите там не ме притесняват толкова - нали същите деца играят и на площадката. А пък в клубчето не пускат болни уж Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 212
Здравейте!
Завърнахме се след двумесечно обикаляне по селата, още не сме разопаковали багажите, но минавам да ви видя за малко.
И да ви почерпя, днес пораснах с още една годинка  Simple Smile



Като се организирам ще седна да попиша повече за нас. За кратко - проходихме, имаме почти 2 зъба (първия - от миналата седмица, втория - от вчера  Mr. Green). Кофтито е, че компа ми нещо изтрещява и работи два часа, после забие и не ще да тръгне известно време.... Просто не знам като го изключа дали ще захапе отново... Ама колкото - толкова. Ще го употребя максимално с вас.
Сега ви оставям, че чакам гости и трябва да се приготвям
 Hug

# 67
  • Мнения: 314
Mirinda: жива и здрава да си! cheers

# 68
  • Мнения: 71
 Честито Миринда! Да си жива и здрава. Да те слушат много децата и особено съпружието.   bouquet

 Аз гласувах с лазене, ама ходи ако го придържам за ръката.

 BebEshOnDeL страхотни снимки. Изглеждаш чудесно. Започнах 90 дневната диета и като те гледам такава стройна, пък и бременна  Wink ми действаш като стимул. 

# 69
  • Мнения: 2 785
Миринда, честит празник   bouquet.Здрава и много щастлива   bouquet

Казвайте къде ходите в дъжда! (Моля, спестете си отговор "в къщи, къде навън да ходя, да не съм луда като тебе" Simple Smile ) Че тука два-три дена сме от мол на мол, ама не си е работа, много скъпи излизат разходките Wink
Ааааааа, при вас е по добре....ние МОЛ си нямаме,Кофур- също , така че  или мерим улиците/ за дъжд и вятър си има дъждобрани за колички  Wink / или сме в клуб , в града ни има и една сладкарница с детски кът- там също става да се отиде......та честно казано, ако на мен ми се излиза....времето винаги е подходящо  Mr. Green.
Днес например бяхме в клуб, след това пробихме ушите на малката ......почти не плака милата,по скоро изглеждаше обидена от цялата манипулация  hahaha.
Я, да ви питам....в  големите вериги магазини когато ходите.....къде оставате количката  newsm78.
Бебешондел, страхотни пейзажи видях 69 и 70-та са направо  Crazy,а на 54та сте мнооого  сладки  Heart Eyes.
Бу, много гадно  Tired.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 504
ЧРД Миринда, жива и здрава!
Бебешондел...добре си изкарвате гледам... Grinning Изглеждаш страхотно ...
Бу..дано намериш решение...

# 71
  • Мнения: 66
  Миринда, ЧРД!!!!   Да си здрава и все така усмихната и само готини неща да ти се случват! Ай кат се оправи времето дрънни един тел. да се видим ( па и да почерпиш  Mr. Green ).

  Аз резервирах места в ресторант и църквата за събота и чакам вече да идва голямата дандания. Ще бъдем около 20 души- все рода. Че то на сватбата ми бяхме 30  ooooh! Мен лекинко ме втриса от такива многолюдни тържества, но следващото за Ади мисля да е за дипломирането му.
  Ади ходи сам по 1-2 метра, но е доста нестабилен и навън го държа за ръка. Не мрънка много за сметка на крещенето, ама го преживявам. Като е лошо времето най обичам да си намирам работа с колата. Днес до Младост и обратно утепахме има-няма 2 часа.

  Бебешондел, снимките са разкошни! Обзе ме носталгия като ги гледах. За последно съм била там преди двадесетина години. Трябва пак да се възкача някой ден, но незнам с кой, че ММ повече от 500м. пеша не върви  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 046
Лелее сбърках се  Crazy, стопаните на къщата демек майка и татко се обадиха, че се прибират предсрочно и какво чистене падна не е истина, а имам още толкова, а време хич. Уж съм предупредила майка, да не очаква чудеса с мистър Мрън на ръце, но все пак неудобно е така........

Поли влизам си с количката без проблем, аз честно в магазин не мога ли да вляза с количката не припарвам изобщо. Ако си мисля, че имам неща, които биха били обект на проблеми ги затварям в сейфчета разни и така, после се старя да не забравя да си прибера нещата отбратно все пак  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 8
За анкетата -гласувах с ходи, и то много отдавна.
В магазин влизам с количката, ако не ги устройва хич и не бих влизала. Но честно казано никой не ми е правил забележка, гледали са ме лошо, но толкова.
Честит рожден ден на Миринда!  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

ЧРД на САми и Аси...ДА са здрави, а майките им да намират време за форума Wink
Днеска някакво слънчице огрява... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт