С каква Боя боядисвате Черната си коса ?

  • 8 468
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз съм доволона от Пелете безамонячна.
До преди да излезе на пазара се боядисвах с Кастинга - много бързо пада, иначе след самото боядисване е супер. Има и на Рубела, българска безамонячна, също не е лоша, даже напротив. По добра от Кастинга като издръжливост.

# 16
  • Мнения: 1 073
  Ползвам Vitality's ZERO ( безамонячна ) година и половина. Не слагам чак черно ами цвят 3-ка Много съм доволна- дълготрайна и страхотен блясък. Ползвала съм и амонячна на Vitality's и от нея съм много доволна

Исках да попитам тази боя покрива ли бялата коса или трябва да взема от амонячната?
Преди години моята фризьорка ме боядисваше с такава боя но не помня амонячна или безамонячна е била но тогава нямах и толкова бяла коса  Tired.
За съжаление не мога да ти отговоря, защото имам само един бял косъм и безамонячната ми го покрива. Амонячната е щадяща. Вече са доста осъвременени и не увреждат косата като масовите бои. Гаранция, че няма ефект на сухи краища след боята. В кутията има 2 пакетчета с масла, които предпазват косата докато се боядисваш и блясъка е гарантиран ( дори и при светлите нюанси ).
 За  Loreal Casting не мога да кажа нищо лошо. Цвета ми е издържал повече от месец. Преди да излезе новия Кастинг ползвах само стария и бях доволна, но тази е по -добра -

# 17
  • Мнения: 217
Благодаря за отговора!!! Hug
Ще си взима да я пробвам .
  bouquet

# 18
  • Мнения: 183
Вчера се боядисах за първи път със Syoss.Останах очарована от консистенцията.Разнася се страхотно.Сега остава да видим колко ще издържи  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 891
Чифели  Peace

# 20
  • Мнения: 136
iiv, а как е като количество, ще стигне ли 1 боя за гъста и дълга до кръста коса. Аз по принцип се боядисвам с Palette Deluxe синьо-черно и съм много доволна, косата става ужасно мека и лъскава, като на кутийката  Flutter  Боядисвам се с 1 боя, стига ми горе-долу, зависи как се боядисам де. Иначе преди съм се боядисвала с Aroma Color, от нея също съм доволна, много е трайна.  Peace

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Момичета,това ли е безамонячната на Палет,която хвалите http://beautycosmetic.biz/schwarzkopf-palette-color-gloss-boya-kosa-p-4254.html ?
 Какви точно са първите два цвята? Мисля да поръчам от сайта,а не се ориентирам добре за цвета  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 8 921
Момичета,това ли е безамонячната на Палет,която хвалите http://beautycosmetic.biz/schwarzkopf-palette-color-gloss-boya-kosa-p-4254.html ?
 Какви точно са първите два цвята? Мисля да поръчам от сайта,а не се ориентирам добре за цвета  Rolling Eyes
1.0 черен трюфел е черно, не синьо-черно. Клепах се веднаж с такава,много неспорна като количество. Бях взела 2 оп. и не ми стигнаха до никъде.Става гъста и трудно се разнася.Но за цената си е добра Peace

Syoss се чудя дали да не я пробвам. А балсамчето ù как е?

# 23
  • Мнения: 1
Последната ми боя беше ето тази


Боядиса ме една приятелка в домашни условия.
Номера е 200- черен абанос.

Няма такъв страхотен цвят и такова покритие вече повече от месец.

Уточнявам се допреди 3 боядисвания бях шоколадова, боядисана след русо и кичури.

При фризьора с професионална лонда- до 2  седмици и половина ми избиваха кичурите- сега няма помен от тях Peace

Мм чудесно, тъкмо ми предстои боядисване и се изкушавам да пробвам друга марка.До момента съм с Palette Deluxe синьо-черно и също съм много доволна. newsm78 Ще решавам коя да е  Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
А от къде купувате Vitality's ZERO и каква и е цената? Аз също ползвам кастинг доволна съм, но искам да сменя малко Simple Smile един кастинг ми стига за средно дългат ами коса, от тази една ще ми стигне ли, повече или по-малко е от кастинга?

# 25
  • Мнения: 217
А от къде купувате Vitality's ZERO и каква и е цената? Аз също ползвам кастинг доволна съм, но искам да сменя малко Simple Smile един кастинг ми стига за средно дългат ами коса, от тази една ще ми стигне ли, повече или по-малко е от кастинга?

Бях ги гледала в магазинчето до църквата Св.Никола на центъра .
Не съм минавала скоро но провери там за друго място не се сещам Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: X
Mirellka, мерси Simple Smile

# 27
  • Ловеч
  • Мнения: 782
От както забременях миналата година не съм се боядисвала, но преди това се боядисвах само с Wellaton. Бях много доволна.
Взимах една синьо-черна и една черна и ги смесвах.

# 28
  • Мнения: 136
Хмм... и какво се получава като ги смесиш? Много ми е интересно какъв е ефекта, защото обожавам да се боядисвам синьо-черно, но имам чувството, че пада много бързо, а черното е доста по-трайно... Поне по мои наблюдения, независимо каква е марката на боята. newsm78

# 29
  • Мнения: 3
От около година използвам Eco-Farkom, гръцка. Имам доста бели коси, но боята е хубава не се измива и се боядисвам на два месеца, след като ми израсне и се покаже бялата коса.

Общи условия

Активация на акаунт