Ескапел или???

  • 49 558
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте на всички! Снощи докато правихме секс с приятеля ми стана лека обърквация и той свърши в мен.  Sad Запътила съм се сега към аптеката, но реших да прочета това-онова за спешните контрацептиви и доста се наплаших! Sad Доста жени, въпреки ескапел-а, са се оказали бременни и се чудя има ли някакъв по-добър аналог на тази таблетка??? Моля спешно за съвети, мнения...  Cry

# 1
  • Мнения: 8 921
Като начало – знаеш ли кога ти е овулацията?

# 2
  • Мнения: 7
Ами опитах се да сметна, но..... последно цикъла ми дойде на 19

# 3
  • Мнения: 425
Най-добре тичай при гинеколога, като те прегледа ще се види имало ли е овулация, или предстои такава и ще ти даде най-точен съвет.

# 4
  • Мнения: 5 254
Като смятам, ако грубо овулацията ти е на 14-я ден, тя все още предстои. Но пък сперматозоидите живеят до няколко дни, така че вероятността да забременееш не е малка. След като не искаш бебе точно сега отиди и си вземи хапчето. Един аборт има не по малко лоши последствия.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
Да , хапчето по- добре от нищо!

# 6
  • Мнения: 351
Изпий таблетката, после ще се уплашиш повече, ако не планирате бебе.

# 7
  • Мнения: 9 814
Не виждам за момента друга алтернатива освен спешната контрацепция.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 555
Като се плашиш - ползвай презервативи.
Сега единственото, което можеш да направиш е да си купиш Ескапел.

# 9
  • Мнения: 567
И при мен се случи веднъж и ползвах ескапел, това ми се видя единствената алтернатива

# 10
  • Мнения: 56
Няма алтернатива на Ескапел. Това е единственото хапче за спешна контрацепция. Вярно, не е много полезно да се пие, но пък по- добре хапче отколкото аборт. Така че тичай към аптеката..

# 11
  • Мнения: 7
Благодаря на всички за вниманието! Изпих ескапела и дано всичко е наред! Хубав ден!

# 12
  • Мнения: 9 467
Добре си направила,че си го изпила.Друг избор и нямаш,де.
Късмет!

# 13
  • Мнения: 3 158
Цитат
Няма алтернатива на Ескапел. Това е единственото хапче за спешна контрацепция.
[/i][/b]

Не е вярно,има и друго хапче за спешна контрацепция-Еlla One...за скромните 50лв!

# 14
  • Мнения: 615
Цитат
Няма алтернатива на Ескапел. Това е единственото хапче за спешна контрацепция.
[/i][/b]

Не е вярно,има и друго хапче за спешна контрацепция-Еlla One...за скромните 50лв!

  Tired
На авторката стискам палци, всичко да е наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт