Отговори
# 30
  • Мнения: 174
Портокалчо, много е хубава тази новина!
Дано има кой да ти помага. Лека бременност ти желая, по късно ще те приветствам за добре дошла в отбора  Laughing

# 31
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте, искам да ви се оплача, че от три-четири дни ще се побъркам.
Освен всички разправии с майстори, лошото време и други странични дразнители,
моето бебе е решило да ме докара до лудост.
Такива истерии прави. Не мога да го позная. Щом е буден реве. Непрекъснато.
Хвърля играчката, която му подавам и пак реве. Гушкам го, той ме бута и се върти в мен.
И пак реве. Непрекъснато. Вече и аз не го издържам. И в момента се дере (от 6 часа сутринта е това).
Какво да му направя, по дяволите, за да млъкне?

# 32
  • Мнения: 57
ООООООооооо Портокалчоооооооо, честито  Hug, много сте палави с твоя мъж  Joy. Другата година с две бебчета ще е прекрасно, ако имахме финансова възможност и аз бих постъпила така   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 404
Здравейте, искам да ви се оплача, че от три-четири дни ще се побъркам.
Освен всички разправии с майстори, лошото време и други странични дразнители,
моето бебе е решило да ме докара до лудост.
Такива истерии прави. Не мога да го позная. Щом е буден реве. Непрекъснато.
Хвърля играчката, която му подавам и пак реве. Гушкам го, той ме бута и се върти в мен.
И пак реве. Непрекъснато. Вече и аз не го издържам. И в момента се дере (от 6 часа сутринта е това).
Какво да му направя, по дяволите, за да млъкне?

Да не го мъчи нещо? Зъбче, коремче? Пробва ли с гел за зъбки да го намажеш?  newsm78
И Явор, като никога, е буден от 4 часа......

Портокалчо, честито!!!!! Трудно ще е, но пък децата с малка разлика после са си много близки Simple Smile Ние сме така с брат ми и никога не ни е било скучно Simple Smile

# 34
  • Мнения: 174
Gulia купи му гел за зъбки.

# 35
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Правя опити да го мажа, но той не ми дава.
Стиска си устата, върти се и гела отива размазан по бузите.
Направо е нетърпим.

# 36
  • Мнения: 1 404
Правя опити да го мажа, но той не ми дава.
Стиска си устата, върти се и гела отива размазан по бузите.
Направо е нетърпим.

Аз го мацвам на бибата и му я давам....

# 37
  • Мнения: 53


Хилоу а добър ден Зелен рошко съм днес,ей преди 15мин. се събудихме,Мишко сега се търкаля в кошарката и милия не смее да измрънкоти че  е недоволен от застояването си там.Писихриси не питай кой филм нямах време за филм...Емо се прибра към 21:30ч. а дотогава от 20ч. се приспиваме с мърмота.Лелеее изпи ми силите..изгоря ми лагерите...бушоните и туй нататък.Заспа и като се събуди след час,та после към 12ч,после в 2:30ч. и от тогава до 5ч. се дудуркахме цокахме и аз издивях много му се ядосах пак,после ми беше гадно Обаче това незлизане вчера явно го изнерви,и от следобяд като се почна та и през ноща ...еми всеки ще се му врътне бушона. Като гледам как духа незнам не ми се мисли за днес.... Tired ох спирам до тук...


Портокалчо ако няма някоя причина в теб ,в твоя организъм...незнам какво...ама няма начин да не можеш.Лекаря който ме следи и ме изражда(аз също съм секцио) каза циганките дето ги раждат едно след друго..дан ме мислиш че всички успяват естествено да родят.Колко има и със секцио,пък си раждат.Е те като те наблюдават какво.Хайде бягай на преглед и идвай да се похвалваш. Wink Hug


Брей брей влизам в темата и понеже надушили новината гледам 15 мами и няколко скрити От кога не била толкова пълна темата  hahaha
Хайде отивам да се разсънвам и да видя какво ще го правя днес Мишоту,до обяд са му интересни играчките после да му мисля.Че от вчера е почнал да нарежда като е ядосан и си бърбори нещо и тук таме се чува мама
хайде усмихнат ден  Hug

# 38
  • Мнения: 386
Gulia,една бърза разходка и за двама ви ще е добре.

Портокалчо, децата с малка разлика много  играят заедно, освобождавайки на мама време за нея си; не растат егоисти; разхода за второто е много по-малък и въобще -не се шашкай , дано вс е наред!

Аз влязох да споделя, че дребчо е без памперс от доста време, може да се каже, че сме го отказали.

# 39
  • Мнения: 174
Renew на чужд гръб и 100 тояги са малко  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 307
Браво. Аз не посмях да го откажем памперса и той спря да ходи на гърне. Само след сън го карам на тоалетната с приставката и пишка, ама като го сложа на гърне и му е рефлекс да се изправи и не става. А акането става на 3-та лъжица когато яде.

Сигурно ако имах смелост досега и ние да сме без памперс че Митко не обича да е с мръсноо дупе и иска смяна веднага дори прекъсваме ядене за да
сменим памперса

А за разходката Реню е права. Аз малкия докъто си пих кафето го полюлях на люлката на терасата и сега спи като къпан. Чакам го да стане да ходим на разходка да си вземем манджата. Ако следобед не ще да спи пак ще го изкарам на разходка. Да ви кажа на Митко повече му харесва това време от колкото жегата. Много си е добре детето вобще не му е студено. Само дето на мен ми е кофти и ми е студено ама ....

# 41
  • Мнения: 4
Здравейте!  Simple Smile

Портокалчо: честито!  Hug

Янечек: мисля,че ти беше споменала за Кло.Тя е на гости при баба и дядо и беше казала,че ще са там около месец.  Simple Smile

Мами,кажете ми как са вашите сучковци???Посред нощ голямо цокане пада при нас.Как ще го отбивам незнам.Чета ли чета...

До скоро!

# 42
  • Мнения: 14 654
Благодаря за темата, Миа Simple Smile
Маймунски, ама да! И на мен ми се дояжда като чета за манджите на Калоян, то не са мусаки, огретени с кашкавал....
Аз започнах да чета какво има в готовите пюрета и да правя супи от същите продукти, само спестявам вит. Ц и гума ксантан  Laughing
Оказа се, че като сложа малко нишесте в супата и на Камен (а и на мен) повече му се услажда. Пшеничено и царевичко ползвам.
Вчера благоволи да яде дори каша - 1/4 от нормална порция, ама на него си му стига.
Започнал е да повтаря съвсем умишлено кратки думички и звуци  Grinning Като му правим "боц" и то казва "боооо". Вчера кихам и то след мен имитира кихане Simple Smile
Памперс ще носи още, идното лято възнамерявам да го махам. Цяла зима нямам желание да бърша пикня от паркета и да пера по 10 комплекта дрехи.
Откъде купувате хубави дрешки на бебетата да ви питам? Цяло лято го държах по боди и сега нямам какво да му облека, освен някоя дрешка, наследена от племенницата. И друг проблем - детето е свикнало да е голо и босо и сега побеснява от дрехите и чорапите. За обувките да не говорим - докато не си махне се тегли, рита, блъска... Но няма как - ще свикне.
Портокалче,
честито  Laughing А след секцио може да се забременява 6 месеца след раждане - така ми каза моята лекарка.
пп: Вълканова,
моят сучко е лигня - понякога суче често, понякога не иска и ми създава проблеми с препълнени гърди. Като никнат зъби нощем суче по-често. Обикновено 1-2 пъти на нощ, но при зъби - 4 пъти поне.

# 43
  • София
  • Мнения: 307
добро утро и от мен!

като гледам времето навън май ще правя бисквитките от Маймунски  Laughing

и аз уча Пламена на номера но досега се е научила само да маха за чао. и то не винаги....
памперса няма да го махам до другото лято, освен причините изброени от Янечек, чета в една от книгите ми че не трябва да се бърза с това упражнение, преди 18 мес. вредяло на психиката и обикновено след като се "научи" без памперс, следва нощно напикаване....

до скоро

# 44
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Здравейте, дами! Hug
Портокалчо, честито! Аз забременях 11 месеца след секцио Simple Smile Много е хубаво и си е голяма веселба сега.
Желая ти лека и щастлива бременност! Hug
Поздрави на всички и хубав ден ви желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт