Отговори
# 45
  • Мнения: 57
Вълканова незнам какво ще правим със сучковците, моя последните 2 нощи по 4-5 пъти се буди и само цица го успокоява, нестига че в полусънно състояние му мия зъбите и той се нерви ами  и след някой час суче и каква е файдата от миенето на зъбите вечер? Почвам да мия само на обяд и след кашата следобяд.
А днес му правих грах и много му хареса, ама на мен не ми хареса докато махна всички обелки на грахчетата простооооооо........
Лек ден от нас  Hug

# 46
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, другите деца ходят, говорят, ядат, ползват гърне,
а моето диване само реве, пфу  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 88
Мойто пък няма никакви зъби.

# 48
  • Мнения: 82
Брей,брей как сте се разписали за един ден!!!!
Хай и аз да се доредя из първите 100 стр в темата  Mr. Green
Портокалчо,и от мен честито!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet и други са забременявали за толкова кратко време,горе главата!  Hug
За мойто сукалче кво да кажа,от месец и тя се буди да цока посред нощ,тва от раждането не знаех кво е да се става и храни посред нощ ама....
Янечек и аз съм в чуденка  с дрехите как да я обличам,че цяло лято е по памперс,само навън мятах някоя рокля или боди.И тя не търпи чорапи и обувки,докато не ги свали не мирясва!
Записах малката на кухня,май се похвалих вече  newsm78 утре ще взимам първата манджа,та сега ми е чуденка какъв режим да и правя.Сега цокаме преди всяко хранене,наобед и следобед пюре.Сега пак така ще правя,ама едното ядене от кухнята ще отива за вечеря,а тогава искам да си и е само мляко. Rolling Eyes С каката го бях измислила,щото тя беше захранена рано,съотвенто и на кухня беше отрано,и млякото и беше само вечер,после супата замести млякото вечер,ама на каква възраст беше, когато това стана не помня  Rolling Eyes
На Анджи и проби горно ляво зъбче,гледам скоро и другото ще го последва....
Ние с мъжо най-сетне се наканихме и вчера отидохме и извадихме паспорти на лапетата.Общо взето бързо стана/макар че имаше опашки/ ,щото се прередихме естествено.Полицаите като ни видеха с малката веднага ни пуснаха напред,очаквах да се появи отнякъде българищината и някой от опашката да се развика,ама за мое учудване нямаше недоволни,или поне гласово нямаше,на ум може и да са ни псували.Пак се пазабавихме,щото от едното районно ни препращаха в другото,от другото пък ни бяха казали,че сме за първото.....,после хванахме обедна почивса....ама стана работата.Та по 10лв ни взеха на дете,който ще вади да знае.Очаквах,че поне за Анджито ще е по-малко сумата ама уви.
Ай пак много се разписах,ще ида да кача снимка за колажа,че и аз съм забравила....а и докато дребното спи,кърти от два часа вече,пу-пу  Laughing

# 49
  • Мнения: 6
Евалата Портокалчоооооооо Grinning Grinning Grinning Баш ми е драго за тази новина!!!!!!!!! Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 307
Мда, другите деца ходят, говорят, ядат, ползват гърне,
а моето диване само реве, пфу  Laughing

нищо, важното е кой се смее последен хихихи Mr. Green

# 51
  • Мнения: 418
Хопалянка Simple Smile)) Тук сме си вече ... прибрахме се скоропостижно.... Peace Mr. Green Mr. Green
Тонито нещо се разболя, ходихме там на лекар, обаче не успяха да разберат от кво е тая кашлица, която ни душеше почти седмица... Не е настинал ...
Стигнахме до бившия ми личен, бърза помощ ни удариха един урбазон че не можем да дишаме  newsm78 и накрая решихме да си се приберем в Сф и да си отидем при личната, че то голям зор е да си вземеш доктор от друго място  #Cussing out
Иначе добре си изкарахме  Peace Simple Smile

Портокалчо Супер  Peace Стига да искаш две бебета да гледкаш... но пък е доста приятно да раснат заедно в игрите и забавленията  Peace
Ето го на мама плувеца Simple SmileWink

# 52
  • Мнения: 53
Хайде Кло добре дошли,да ви приветствам и тук с Тонито  Hug Ама той голям плувец леле да му гризна дупето сладко. Grinning Сега ще има да сервираме по няколко закуски и кафета.Нали е студено и сега сме много готвачки рано сутрин хихихих  hahaha

Реню вие хубаво се научихте без пзмперс ама нощно време слагаш нали? А иначе как ти дава знак че иска да пиш или пръц? Wink

Ей Норче ама голям образ си  Hug

Синческа хубаво сте попаднали на хора при паспортното,аз трябва да си сменям личната карта ама как да отида с Мишока  newsm78 дали ще се намери добра душа да ни пусне..кой знае.

Маймунскито не се ослушвай кога ще ни поканиш на обяд...с тези вкуснотиики дето готвиш на Калата само ни изкушаваш хихихи Mr. Green

Относно цокльовците...Мишко почна да пие и АМ колкото и да не ми се иска...намаля ми кърмата,и той милия ко да прави.Чудех се да се боря да си върна кърмата..за кога си мисля уж не искам да цока до 2 годинки...ама не искам и да пие АМ..е дилема..ама ако се нервя и тревожа още и капка няма да остане. Tired Е това не значи че като пие АМ не цока и цицка.Особенно нощем че и от двете на цокане.А през деня ако е неспокоен или иска да заспи,само цицка ни спасява. ooooh! Как ще се справиме незнам...Според мен нощно време вече не от глад нали хапват доволно уж..по скоро е за успокоение и занунване. Whistling

Хайде чакам Мишото да се събуди всеки момент,добре че заспа вече два часа нуна..еми от сутринта само придрема по обяд и заспа чак преди около два часа...ама как заспа не ме питайте.Лека и полека вечер  Hug

# 53
  • Мнения: 386
Не, Миа, изобщо не пикае докато спи, сутрин към осем се събужда , две-три цунки ,после гърне и тогава. Иначе ми дава  знак с кратък звук като от напъване. Акането пък отдавна е само в гърнето.
 А покрай зъбите също се сучем денонощно и безспир, голяма цицомания, голямо чудо! Кой ти гледа млякото, важно му е да джмока.

# 54
  • Мнения: 1 404
аз съм тъжна....
Явор цял следобед плака (не знам защо), едни картофи не можах да обеля, порязах се 100 пъти, счупих белачката.... И накрая му се навиках..... Cry

# 55
  • Мнения: 57
Кой ти гледа млякото, важно му е да джмока.
  Joy Joy Joy
Ще ме убиете просто  Laughing
А за гостито с удовоствие ще каня ама като си гледам майсторите как са се забързали май за другата пролет ще имам жилище, нас кучета ни яли  Laughing Обаче Вик дружината е страшна, ей сега започнаха да работят, май си просят почерпка образите, нещо ми се подмазват  Joy
Айде лека нощ без много цицки  Laughing

# 56
  • Сливен
  • Мнения: 203
Какви са тези сънища по два часа Shocked, не ви е срам Laughing, и зъби си имате и си ги миете, ааа Laughing
моето щръкло стана в 6,30 и спа на обяд цяаааал час. От тогава все след нея. Ако не ми е в ръцете е по пода, ако е по пода то дърпа кабелите, заиграването хич го няма, освен да я оставя да дърпа кабелите на компютъра Thinking, ако случайно се заиграе, каката на третата минута минава дръпва я целува я по главата така че чак да я наклони и заминава оставяйки писъци след себе си. Съответно аз виквам, защото нямам нерви - събужда се по 3 пъти, търси хапване и заспива, и така от 12 през час и половина.
Кло, жалко че се е разболял Тони, ама наистина по-добре да го гледа лекар, на който имаш доверие.
Пиша това от пет часа ooooh!.
Тони явно всички са криви днес - аз успях да обеля едни патладжани и сега след като вечеряме ще ги пържа - до кога не се знае...
Браво Renew, аз не съм упорствала. Пробвах, не се получи и оставих за следващото лято. Искам да кажа, че малкта госпожица още не е заспала Cry

# 57
  • София
  • Мнения: 307
Обаче Вик дружината е страшна, ей сега започнаха да работят, май си просят почерпка образите, нещо ми се подмазват  Joy
 Laughing

ми почерпи ги де, и те душа носят, виж кое време е а те бачкат ли бачкат?? Laughing


Маймунски, тез прословути бисквити.... ми много лепкави станаха бе..... или аз нещо не съм направила както трябва?!?

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 21:03 от elvireste

# 58
  • Мнения: 97
Ейййй, човек да не ви остави за едни ден....то завърнали се мами от почивки и  такива дето отдавна не са влизали, бременности /Портокалчо ЧЕСТИТООООО.........браво на вас с мъжо.

Аз пък днес цял ден съм в офиса, бебката я заточих при свекито. Къщата ми вече е на вили и могили и утре ще трябва да се понапъна с шетането.

Норче - аз тъкмо щях да ги пробвам тез много коментирани вече бисквити и ти сега ме хвърли в размисъл  newsm78 Да не си объркала рецептата или печенето ?
Крем - нямам търпение вече да видя Вико колко е пораснал. Връщай се насам да ти олекне малко с бавачката.
Кло - Тони има страшни бузки.....сигурно редовно му ги гризкаш  Laughing

Да ви се оплача....днес бях на кожен лекар и потвърди съмненията ми за Витилиго   newsm45 Предписа ми някакво мазило от което се надявам да има ефект, защото тази болест удря яко по суетата. Засега петната ми са основно по пръстите на ръцете и под мишниците. Направо ми идва да се гръмна ама ще трябва да го преживея. Най-вероятния виновник е тъпата щитовидна.

Добреее.....намрънках ви се.  Лягам си.

   

# 59
  • Мнения: 57
Норче странно за бисквитките, аз верно че ги препекох ама станаха много твърди по-скоро, ама трябва пак да пробвам тези дни Simple Smile
Айде лекааааааааа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт