Son bahar - Любов назаем - Тема 32

  • 19 296
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 761
Момичета какво правите. Аз молко се отплеснах в разговори.
Нинка виждам че си сложила нови снимки. До Еркан - където е седнал с една дама - не е ли дамата - приятелката на Шехи или така ми се струва.

# 16
  • Мнения: 876


Благодаря ти Белл темата е чудесна!!!!

В цвят лила

Мерсаж, Мамче! Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 876


Белл, направо ........лилава симфония си сътворила, скъпа! newsm10  love001 smile3525
 
 
 

 Супер си! smile3501 Неуморима!  bouquet  bouquet  bouquet

Крал 66, мерсаж!  Hug

# 19
  • Мнения: 0
Момичета какво правите. Аз молко се отплеснах в разговори.
Нинка виждам че си сложила нови снимки. До Еркан - където е седнал с една дама - не е ли дамата - приятелката на Шехи или така ми се струва.
Да Мамче тя е  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 876
Искам да направя коментар за серията но!!!!
Като се замисля днешната серия няма какво да кажа!!!!
Просто гледаш и добре че знам какво ще стане че иначе щях да умра от претеснение
защото тук е половин серия трябва да чакаш да схванеш как завършва!!!!
Целият филм го разпокъсаха и го напровиха на нищо изгуби се тръпката!!!!
Нямам какво да кажа само това че този Ердал получава явно кризи от вълнение и от спомени болезнени в миналото.
Когато Сабиха викаше той- неможа да издържи!!!!
Аз се пресейдинявам към вашето мнение че много истински играят .
Браво за кой- ли път ще го кажем  bouquet  bouquet

Така е, страхотна игра, невероятни са!  Peace Peace Peace

# 21
  • Мнения: 36 761
Този болен мозък си има, катализатор на кризите, май не понася някой да страда....а сам причинява такова, когато чуваше молбите на Сабиха, изпадна в нещо като криза и пи хапчето си, и друго имам чувството, че онази жена със него го трови с нещо.....когато сервираше, акцентираха върху чашата, от която щеше да пие Ердал, незнам може само на мен да ми се е сторило! Този ненормалник, накара и Галип да отиде, милата Сабиха не спря да .....иска храна за детето и лекарството му и как му...говореше....татко, ти ще дойде, миличко, този път ще дойде....колко голям ще пораснеш, знаеш ли?....направо шок и ужас....половината серия, не можах да я гледам, не издържах......побъркани и сценаристите, да ви кажа.......!!! hahaha hahaha hahaha hahaha
Права си, че нещо му става когато усети страданието. Предишната криза като получи беше когато измъчваха брата на Еда. Сега като чува Сабиха да вика и се моли за храна на детето - същата история. Не съм сигурна дали дамата го трови, но съм убедена че го ненавижда и изпитва страх от него. Дадаха чашата според мен за да се види как й треперят ръцете. След това проследиха и таблата - също й трепереха ръцете. Да Сабиха вече вярва в Галип. Като успокояваше Керем и накрая каза Галип и замълча и само игра с лицето - беше като озарено. Вече вярва че само той ще ги спаси Hug Hug Hug Hug

# 22
# 23
  • Мнения: 36 761
Момичета какво правите. Аз молко се отплеснах в разговори.
Нинка виждам че си сложила нови снимки. До Еркан - където е седнал с една дама - не е ли дамата - приятелката на Шехи или така ми се струва.
Да Мамче тя е  bouquet  bouquet
Йес. Може да се каже, че не съм гледала филма само като фон. Познах я.

# 24
  • Мнения: 36 761
Искам да направя коментар за серията но!!!!
Като се замисля днешната серия няма какво да кажа!!!!
Просто гледаш и добре че знам какво ще стане че иначе щях да умра от претеснение
защото тук е половин серия трябва да чакаш да схванеш как завършва!!!!
Целият филм го разпокъсаха и го напровиха на нищо изгуби се тръпката!!!!
Нямам какво да кажа само това че този Ердал получава явно кризи от вълнение и от спомени болезнени в миналото.Когато Сабиха викаше той- неможа да издържи!!!!
Аз се пресейдинявам към вашето мнение че много истински играят .
Браво за кой- ли път ще го кажем 
bouquet  bouquet
newsm10 newsm10

# 25
# 26
  • Мнения: 36 761
Момичета каква игра направи и Галип, когато стоеше на кръстопът и не знаеше на къде да тръгне, преди това в колата само каза "ПРоклет да съм, че ти се доверих" и останалото безмълвна силна игра.
Сабиха също - моли се на всички за храна на детето, иска да освободят детето, пък с нея да правят каквото искат - и само повтаря на Керем татко ти ще дойде и ще ни освободи. След едно от поредните говорения каза накрая Галип - замълча и само игра с лицето. Страхотни са и двамата. Направо си го преживяха това което го изиграха. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 36 761


Заслужават си го Оскара!!!!!

# 28
# 29
  • Мнения: 36 761
Нинка с тази актриса да не е играл в някой филм?

Общи условия

Активация на акаунт