Son bahar - Любов назаем - Тема 32

  • 19 297
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 884


Заслужават си го Оскара!!!!!
smile3521 smile3521 smile3521 newsm10 newsm10 newsm10Да и аз съм на това мнение! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 31
  • Мнения: 0
http://www.haberler.com/oyle-bir-gecer-zaman-ki-den-ilk-detaylar-2206579-haberi/
това е информоция за новия филм на мен ми го превежда тугъл  интересни разкрития

# 32
  • Мнения: 884
http://www.haberler.com/oyle-bir-gecer-zaman-ki-den-ilk-detaylar-2206579-haberi/
това е информоция за новия филм на мен ми го превежда тугъл  интересни разкрития


Май ще бъде интересен сериал!  Wink

Започва септември по КанакД  Peace

# 33
# 34
  • Мнения: 884
   
   
 
   
 

# 35
  • Мнения: 36 762
Обаче Кемал аби колко виновен се чувства, че отвлякаха Сабиха. Когато Галип се караше на охранителите, Кемал реши да ги защити като каза - и аз бях там и стоях като глупак. Голяма драма за всички....

# 36
  • Мнения: 0
Мамче доколкото знам няма филм със нея просто са поканени може би заедно
незнам поради каква причина са там  bouquet
Да Галип си права в колата как го изигра
реве си като на живо бегай- немам думи  Thinking Thinking Thinking
да се неповтарям в изказванията не че съм пристрастена към него  го харесвам толкова  а човека си е майстор в играта

# 37
  • Мнения: 36 762
Тука нашия човек много хрисим стои  ThinkingА кой е мъжа до него newsm78

# 38
  • Мнения: 0
Обаче Кемал аби колко виновен се чувства, че отвлякаха Сабиха. Когато Галип се караше на охранителите, Кемал реши да ги защити като каза - и аз бях там и стоях като глупак. Голяма драма за всички....
Вчера нали това казах че стоеше Кемал че ли е захапал бастун .Друг път е по- недоверчив и разпитва...!!!
Затова се чуства виновен  защото той беше там а Галип не newsm78 newsm78

# 39
  • Мнения: 36 762
Сега да се изкажа за капитана. С тази дългата коса хептен се забелязва че е почти побеляла, и с този мустак - направо си го състаряват. Че той както играе последните серии в нашия сериал изглежда с 10 години по-млад. На кому е нужно да го състаряват не мога да разбера. Да не Дидемата да исак така Thinking Thinking Thinking

# 40
  • Мнения: 884
Тука нашия човек много хрисим стои  ThinkingА кой е мъжа до него newsm78

Не съм много сигурна, но ми прилича на един певец и актьор Mahsun Kırmızıgül

# 41
  • Мнения: 0
Тука нашия човек много хрисим стои  ThinkingА кой е мъжа до него newsm78
Май-лека се е по напил ..!!!! Joy Joy
Бел този ще го гледаме па ще видим дали ще ни хареса newsm78 newsm78 newsm78
Но много се съмнявам не ми допада партньорката му newsm78 newsm78 Joy Joy

# 42
  • Мнения: 36 762
Нинка, освен че се чувства виновен Кемал за отвличанеот за първи път го виждам и уплашен - не разреши на Рухсар да се обади на родителите си, за да не ги забърква и тях. Притеснен е че няма лекарства и специална храна за Керем. Да не би да е такъв, защото вече итой ще става баща Thinking Thinking

# 43
  • Мнения: 36 762
Тука нашия човек много хрисим стои  ThinkingА кой е мъжа до него newsm78
Май-лека се е по напил ..!!!! Joy Joy
Бел този ще го гледаме па ще видим дали ще ни хареса newsm78 newsm78 newsm78
Но много се съмнявам не ми допада партньорката му newsm78 newsm78 Joy Joy
И кой е този филм. Коя му е партньорката

# 44
  • Мнения: 884
   
   

   

[  

Общи условия

Активация на акаунт