гинекологичен преглед преди забременяване-къде във Варна?

  • 1 377
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
здравейте,
темата ми не е много точно формулирана,но иначе щеше да стане много дългаявам.
По- скоро не съм убедена, че имам овулация..
Искам да се прегледам профилактично и да ми се определи овулацията( ако такава настъпи този месец).Кога трябва да отида на доктор.Ако някое е доволен от конкретен лекар моля дайте координати.
Преди първата ми бременност имам "функционални кистички" и ОВУ нямам в конкретния месец на прегледа.изписаха ме противозачатъчни и след тях при първи опит забременях...сега обаче нестава....
Моля някой ако може да даде инфо да го направи.
Мерси

# 1
  • Мнения: 35
Не съм от Варна, но ходих в майчин дом. В момента немога да се сетя името, но знам, че ходих при някаква доцентка. Аз лично съм доволна, но там работят без направления и прегледа беше около 30 лева преди 2 години. Чудя се дали да не отида отново там  newsm78

# 2
  • Мнения: 211
момичета в случай на бременност вътрешния преглед вреден ли е? питам защото аз си мисля че е вреден и поради тази причина ходя винаги след цикъл на лекар без да сме правили опити за бебе, за да е сигурно че не съм бременна, а ако прегледа не е вреден ще мога да отида по всяко време.....

лъки ако имаш кистички не е ли по-добре да се консултираш с онкогинеколог- мога да ти препоръчам Явор Корновски- майчин дом, всъщност ти си забременяла и имаш вече дете или имаш аборт, за да ти се определи овулацията мисля че трябва да отидеш на 10-ия ден

никол в майчин дом почти всички лекари са добри , и сега прегледите са около 30 лева, мисля че има лекари, които работят и по здравна каса, виж им в сайта

# 3
  • Мнения: 135
таласъмче, Мерси

Незнаех на кой ден трябва да отида.
Да имам дете на 3,5г.. Искам второ. Ще отида на преглед другия месец
Мерси

# 4
  • Мнения: 35
момичета в случай на бременност вътрешния преглед вреден ли е? питам защото аз си мисля че е вреден и поради тази причина ходя винаги след цикъл на лекар без да сме правили опити за бебе, за да е сигурно че не съм бременна, а ако прегледа не е вреден ще мога да отида по всяко време.....

Таласъмче, питала съм за това моята гинеколожка, тъй като отидох на преглед след правени опити и преди да знам бременна ли съм или не и тя ми беше казала, че няма проблем.

# 5
  • Мнения: 12
Майчин дом Д-р Станева

Общи условия

Активация на акаунт