Листопад (Yaprak dökümü) - 41 ТЕМА

  • 34 990
  • 735
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 106
Чебурашка мислим еднакво Hug Heart Eyes

# 196
  • Мнения: 265
А добър ден ..
Аз ще ви кажа как ще свърши филма ама ако сгреша някъде трябва soya-fen да ме поправи.
 
И така ...

Хайрие ще убие Али Ръза с помощта на Шефкет и ще си купят обратно старата къща.  Лейля ще обърне резбата и ще избяга със сестрата на Джем в Америка. Седеф ще раздели Ферхунде и Митхат  и ще се омъжи за него и ще има близнаци.
Ахмет и Нехир ще основат публичен дом и Неджля  ще е съдържателка там.
Фикрет ще остане инвалид след катастрофа и  Джеврие ще се грижи за нея. Таксин ще си вземе нова жена (съученичка на Дениз) и ще има още много деца.
Ферхунде ще отиде в манастир и ще стане послушница докато не я намери продуцента на "Стъклен дом" и от съжаление  не я покани да участва във филма.
Нуниш ще съблазни Садун и ще му стане официална любовница.
Айше ще избяга от Текинови и ще отиде при Левент. Те с Аслъ ще я осиновят и ще я отгледат като свое дете.
На края на филма има надпис : "Следва продължение .... "

# 197
  • Мнения: 11 994
алабала&Ники


 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy гениално  Crazy

# 198
  • Мнения: 265
На мен също не ми стана ясно защо Оуз изпрати снимката на  Неджля  ... какво целеше с това? Уж успокоява Лейля, че всичко ще е наред и й забива нож в гърба . Целта му е да скара двете сестри ли? И без това отношенията им са като наскоро залепена счупена кристална ваза и всеки момент може всичко да се срине, а той всява напрежение. Странно как ги видя Ферхунде и за къде се беше запътила тя на летището след като ги видя се върна в апартамента си.
Ама като гледах барбекюто чак ми потекоха лигите ... странно,ч е само кюфтета правиха на него ... и чушки.
Поне да бяха метнали няколко свински вратни пържоли да омиришат квартала Simple Smile
Баба Джеврие ме изкефи както винаги ... като чу за пикник и забрави дома и тръгна със обичаната си снаха Simple Smile
сцената с палтото на неджля ми напомни за розовото палто на Лейля ... доста единтична сцена, но определено бялото много й отива на Неджля спор няма.

# 199
  • Мнения: 112
Само на мен ли ми се стори, че на баба Джеврие и светнаха очичките към Мустак Митхат? Опасна бабка, ей...  Laughing

# 200
  • Мнения: 265
Само на мен ли ми се стори, че на баба Джеврие и светнаха очичките към Мустак Митхат? Опасна бабка, ей...  Laughing

Ама и на него му светеха очите  докато й правеше комплименти и й целуваше ръка. Може да иска да спечели съюзник в нейно лице за да унищожи Текинови. А и нали е джентълмен и като види непозната дама прави комплименти и се държи като кавалер. ама й мустака му потрепваше от вълнение докато я гледаше  Joy Joy Joy

# 201
  • Мнения: 11 994
Само на мен ли ми се стори, че на баба Джеврие и светнаха очичките към Мустак Митхат? Опасна бабка, ей...  Laughing


Митхат и Джеврие  #Crazy опасна двойка биха били

# 202
  • Мнения: 112
Само на мен ли ми се стори, че на баба Джеврие и светнаха очичките към Мустак Митхат? Опасна бабка, ей...  Laughing

Ама и на него му светеха очите  докато й правеше комплименти и й целуваше ръка. Може да иска да спечели съюзник в нейно лице за да унищожи Текинови. А и нали е джентълмен и като види непозната дама прави комплименти и се държи като кавалер. ама й мустака му потрепваше от вълнение докато я гледаше  Joy Joy Joy
Има, има нещо такова... мустаците като на стар котарак му потрепваха, дааа  Joy Joy Joy

# 203
  • Мнения: 1 525
Добър ден и от мен!
Започнах да чета, но реших да спра и да споделя моите впечатления от снощните серии.
Чудя се ...
Седеф - мило момиче, сладко. Показва как може да се живее. Ходи на курсове, намира си работа. Не показват много от образа й във филма. Но е видно, че двете с майка й се справят. За разлика от Текинови. И докога ще се мъкне като ученичка в съседската къща с надежда да види Шефкет (всъщност отдавна не съм ги виждала заедно), направи добро впечатление на родителите му (да кажат на синчето си - виж това момиче, съберете се). какво върши всъщност и какво цели? Защо не погледне някъде встрани, не само в Шефкет. Той и без това си затвърждава ролята на мухльо. На колко години е станал, все за ръчичка с мама и тати. Не може сам до банката да отиде. Не може да се срещне с Ферхунде сам. Ужас! Добре го поступаха снощи. Ама да видим сега колко серии няма да се прибере в къщи с тия синини.
Лейля - мъчно ми е за нея. В тези събития напоследък. Защо се върна при Оуз... Защото няма при кого друг да отиде. И при сценария, според който друг освен Назми нов образ не се появява. Имат ли право на втори шанс. Имат. Но ми е трудно да разбера Оуз. Точно реша, че е добър, че иска да й помогне и ето какво направи снощи със снимката. А Лейля всъщност има ли при кого друг да отиде. Цялото й семейство е заедно. Само тя е в страни. Заради някаква разпра с Неджля (която вече не помня каква е била).
Неджля - брей! тоз дол дренки, от който са и двете, е голяма работа. Скъпо палто, вирнат нос... Думи нямам. Забравя коя е и от къде е тръгнала.
Защо никой не търси къща сериозно? Четири големи деца, и само Али ръза да търси. Пък и с асансьор, че някой го болят краката..
Фикрет- там е сложна работа. Как го казаха ... много добре прозвуча, когато Джеврието я нямаше. Ама бе за кратко.
А Джеврието (пази боже да ти е в къщата), ама внася много светлина във филма.
А синът й - защо само мълчи. Я както можа да приказва в старческия дом, да вземе да каже нещо повече от "Майко!!!".

# 204
  • Мнения: 4 076



  Не защото Оуз не е бил ничий съпруг, а защото, първо, наистина тя имаше отношения с него, които Лейля никога дотогава не е имала, и второ, тя наистина беше сложила точка и искаше да продължи нататък. Но, ако Лейля е виновна заради постоянното си завръщане към миналото, то и Неджля не е по-добра в това отношение. Именно бягството и с Оуз го доказва. Нали беше решила да започне нов живот, нали съветваше Лейля да не се занимава с него, защото не е добър човек? Въобще и двете сестри много си приличат, макар и напълно различни на пръв поглед. А що се отнася до това, че имала право да се сърди на сестра си... не съм особено съгласна, макар че наистина тя не може да знае, че всъщност Оуз е изпратил съобщението.
Няма никакво значение кой е изпратил съобщението,а това,че Лейля отново поддържа връзка-и то явно каква,секс и лъжи отново,-с Оуз.С което му отваря широко вратата на Текин за нови проблеми за всички тях,като още не са превъзмогнали старите.
На коя жена Оуз беше съпруг в истинския смисъл на думата?И двата му брака бяха фиктивни,кухи,фалишиви,сключени поради външен натиск.Един подпис не превръща хората в семейство.
Ако Неджля сега се заинтересува от Оуз,въобрази си,че трябва да изживеят "любовта" си и  напусне съпруга си,ще потвърди думите ти,че и тя е заседнала в миналото и не мърда от там,също като Лейля.Поведението й дотук говори точно обратното:да,тя сбърка-никой не е безгрешен,съжали,извини се,даде на Джем каквото искаше той,запозна сестра си със свестен мъж и сега се опитва дори да подражава на свекърва си в старанието си да бъде една от тях.Това ми говори,че тя желае да остави миналото си зад гърба си и да продължи напред без простотиите от ранната си младост.

# 205
  • Мнения: 112
Няма никакво значение кой е изпратил съобщението,а това,че Лейля отново поддържа връзка-и то явно каква,секс и лъжи отново,-с Оуз.С което му отваря широко вратата на Текин за нови проблеми за всички тях,като още не са превъзмогнали старите.
На коя жена Оуз беше съпруг в истинския смисъл на думата?И двата му брака бяха фиктивни,кухи,фалишиви,сключени поради външен натиск.Един подпис не превръща хората в семейство.
Ако Неджля сега се заинтересува от Оуз,въобрази си,че трябва да изживеят "любовта" си и  напусне съпруга си,ще потвърди думите ти,че и тя е заседнала в миналото и не мърда от там,също като Лейля.Поведението й дотук говори точно обратното:да,тя сбърка-никой не е безгрешен,съжали,извини се,даде на Джем каквото искаше той,запозна сестра си със свестен мъж и сега се опитва дори да подражава на свекърва си в старанието си да бъде една от тях.Това ми говори,че тя желае да остави миналото си зад гърба си и да продължи напред без простотиите от ранната си младост.
Това, което съм подчертала, не противоречи на поста ми по никакъв начин. Прочети още веднъж и ми кажи къде съм твърдяла, че Оуз е бил истински съпруг на някого, камо ли за подписи и чудеса, които не съм споменавала изобщо.
И да, Неджля се завърна към миналото си още тогава, когато избяга с Оуз.  Всеки може да сгреши - ок. Но тази грешка какво е? Не е ли завръщане към миналото? Ми то в тоя смисъл и за Лейля може да се каже "Е какво толкова, доверила се е отново на Оуз (точно, както и Неджля) и сгреши, всеки допуска грешки". Категорично за мен са еднакви в това отношение.
Да, разбира се, че има значение кой е изпратил съобщението. Най-малкото подбудите са различни. В този смисъл Неджля има право да се сърди, защото и аз на нейно място бих помислила, че се опитват да ме забъркват в нещо, от което съм се измъкнала отдавна. Но подбудите на Лейля не са такива, едва ли щеше да е с Оуз сега, ако имаше и най-малка представа, че тъкмо Неджля ще бъде замесена по някакъв начин между тях.

# 206
  • Мнения: 113
 doh Аз взех та прочетох какво пише в Уикенд, но те казват че било версия от форумите  Mr. Green и е още по-абсурдно и смешно от сценария на ала бала ники  Peace

# 207
  • Мнения: 0
здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 208
  • Мнения: 2
Здравейте може ли и аз да се присъединя към вас...  newsm78

# 209
  • Мнения: 0
много ясно

Общи условия

Активация на акаунт