Тема: Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 21

  • 43 249
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
А Л И  newsm51 МНОГО БЛАГОДАРЯ!  
KKATINNA ДОБРЕ ДОШЛА! Аз също от скоро се включих при пишещите, уверявам те компанията е страхотна. На балкона е по- скучно.

Момичета, аз писах, че Китка е умна и ще си даде сметка, че печалившия отбор е на Саваш, но тя бърза да ме опровергае. Та вземам си думите назад. Тази вече се вижда май в леглото на Саваш, но май ще се спрепне докато тича натам. Мина ми една екзотична мисъл: Ако Саваш реши уравнението, види какво се случва около него и заяви на мама Корлеоне "Аз си вземам Ясемин и детето и заминавам в Италия. Вие се оправяйте!" Какво ще стане? В началото, когато почина баща му Шахи плачеше и го молеше  да остане и да углави фамилията, а да не заминава за Италия.
Саваш е много прав когато заявява, че тя  му е по- голям враг о АМ. Дано образа му се развива в тази посока.

# 706
  • Мнения: 640
Шахито не знае ,че детето е на Саваш и затова напъва Чичек да се мушне под завивките luvbedКак би действала ,ако знаеше ,че детето е внучето й предстои да видим. Саваш специално за това не е прав ,според мен ,да я нарича враг.
Прекалено много искаме от Шахито. Как да влезе в главата на Саваш и да разбере ,че я лъже за Омер.чичек не я харесвам още от самото начали и няма да я коментирам, но според мен в образа й има големи противоречия.

# 707

pavlinaio Да ти е сладко заявката е изпълнена

# 708
  • Мнения: 640
alians, да си жива и здрава! Ще започна да се търкалям. tooth tooth tooth
Това като нищо мога да го изям.Особено обичам сиропираните сладкишчета.

# 709
  • Мнения: 0
На мен пък Чичек ми е симпатична,но ми се иска да има собствена любовна история, а не да се мъкне след Саваш.Само дано не я прикрепят към Мехмед,че тогава ще стане манджа с грозде.

# 710
  • Мнения: 9 795
Шахито не знае ,че детето е на Саваш и затова напъва Чичек да се мушне под завивките luvbedКак би действала ,ако знаеше ,че детето е внучето й предстои да видим. Саваш специално за това не е прав ,според мен ,да я нарича враг.
Прекалено много искаме от Шахито. Как да влезе в главата на Саваш и да разбере ,че я лъже за Омер.чичек не я харесвам още от самото начали и няма да я коментирам, но според мен в образа й има големи противоречия.


АНИ  пита за анкета newsm78
Поста на ПАВ ми даде идея Hug

Как ще реагира Шахнур,к огато разбере че си има внуче newsm78

- ще поиска тест за бащинство
-ще обяви Ясемин за лека жена и ще пожелае да й отнеме детето
- ще се обяви против детето и Ясемин
- ще се зарадва на детето , но не и на Ясемин
- ще се зарадва и на детето и на Ясемин
-ще се промени към добро
- ще стане по зла Mr. Green Heart Eyes

 Joy Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 640
Последния отговор ми се струва нереален ,защото по- лоша от сега, няма накъде. Joy Joy Joy

# 712
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Най-любопитния за мен момент също е този, когато Шахнур научи истината за внука си. С нетърпение чакам да и падне ченето. Как ли ще го изиграе Томрис.

# 713
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
На мен пък Чичек ми е симпатична,но ми се иска да има собствена любовна история, а не да се мъкне след Саваш.Само дано не я прикрепят към Мехмед,че тогава ще стане манджа с грозде.

 Здравейте и от мен!
Отдавна не съм се включвала, но сега ми се иска и аз да се изявя като" вещ анализатор":

И на мен все ми се ще да вярвам, че Чичек не е от лошите. Вярно, че от това, което ни показват виждаме, че тя се радва на думита на Шахнур. Но пък възможно е тя все още да си мисли, че Саваш и Я. са се разделили. Пък и от къде да знае чие е детето на Я......
Нали все пак обича Саваш, мисля че това я оправдава. Нека все пак видим как ще се развият събитията пък тогава да я съдим.
Че то инак не останаха положителни образи във филма.

И накрая един поздрав от мен за всички празнуващи. Един прекрасен клип на Planet:


http://www.youtube.com/watch?v=Ell1-aECSqg

# 714
  • Мнения: 640
Лейля какъв герой е? Mr. Green

# 715
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6

Мърморещ!!!!!!

Мрънкало от световна класа! Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 0
Али Благодаря за превода. И приятен празник.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Лили идеята за анкета е добра .


Сега и аз набъзо да кажа какво мисля след като ви прочетох . Чичек за мен е противоричив образ  още от самото начало . Не искаше брата ама се смири и спа с него . Неискаше да се жени за Саваш , но се ожени за него . Рева тръшка се но общо взето все наглася нещата в своя полза . Завъртя и Назан и я спечели на своя страна . . Била положителен образ ако нямаше полза от всички тези събития. И нещо което казах още когато я влюбиха в Саваш Факта , че тя се е е влюбила неозначава , че и Саваш е длъжен да се влюби в нея . Насила нестава. Дори и Саваш да е разделен от Ясемин той нея обича  така че нищо не се променя . И всики разумен и уважаващ себе си и ближния човек би трябвало да го знае.  Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 640

Мърморещ!!!!!!

Мрънкало от световна класа! Joy Joy Joy

Тя е извън класациите. Joy Joy Joy

# 718
  • Мнения: 0
Последния отговор ми се струва нереален ,защото по- лоша от сега, няма накъде. Joy Joy Joy

Пав според мен Шах ще удари яко дъното преди да тръгне нагоре.  Mr. Green Така че има на къде  Twisted Evil

# 719
  • Мнения: 0

Любимият герой на Пав  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт