Тема: Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 21

  • 43 245
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6

Сега и аз набъзо да кажа какво мисля след като ви прочетох . Чичек за мен е противоричив образ  още от самото начало . Не искаше брата ама се смири и спа с него . Неискаше да се жени за Саваш , но се ожени за него . Рева тръшка се но общо взето все наглася нещата в своя полза . Завъртя и Назан и я спечели на своя страна . . Била положителен образ ако нямаше полза от всички тези събития. И нещо което казах още когато я влюбиха в Саваш Факта , че тя се е е влюбила неозначава , че и Саваш е длъжен да се влюби в нея . Насила нестава. Дори и Саваш да е разделен от Ясемин той нея обича  така че нищо не се променя . И всики разумен и уважаващ себе си и ближния човек би трябвало да го знае.  Heart Eyes
[/quote]

Аз пък да се изявя като адвокат на Чичек: newsm78

Какво друго и оставаше, освен да се адаптира. Приспособяването е заложено в природата на всички същества.  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 0
От анонса става ясно,че Китка ще разбере, че Ясето има дете, но тя все още не знае, че то е на Саваш. Тя ще се развихри като си мисли, че това и дава предимство или поне е намалило шансовете на Ясемин, но когато разбере истината може би ще прибере платната /както правеше до сега/.
На мен също ми е любопитно как ще реагира Шахи на истината за Йомер и по-точно кой и как ще и я съобщи? Но си мисла че реакцията няма да е безболезна.

# 722
  • Мнения: 0
Момичета  Саваш не обича , не е влюбен , не  е бил влюбен и няма и да се влюби в Чичек кое точно и дава повод да иска от него това. ВСИЧКО ТОВА Е МНОГО ГЛУПАВО И НАИВНО ако Чичек е толкова умна битрябвало да го осъзнае. И ако наистина е добра и справедлива изобщо нетрябва да влиза в подобни сценарии.

иос без да съм съдник на Чичек   Mr. Green мисля , че можеше да постъпи по достойно във всички си ситуации   Heart Eyes

# 723
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
От анонса става ясно,че Китка ще разбере, че Ясето има дете, но тя все още не знае, че то е на Саваш. Тя ще се развихри като си мисли, че това и дава предимство или поне е намалило шансовете на Ясемин, но когато разбере истината може би ще прибере платната /както правеше до сега/.
На мен също ми е любопитно как ще реагира Шахи на истината за Йомер и по-точно кой и как ще и я съобщи? Но си мисла че реакцията няма да е безболезна.

Бедна ми е фантазията.........................

Шахито може да стане нов човек? Heart Eyes
 Ама не ми се вярва! Joy Joy Joy

# 724
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Момичета  Саваш не обича , не е влюбен , не  е бил влюбен и няма и да се влюби в Чичек кое точно и дава повод да иска от него това. ВСИЧКО ТОВА Е МНОГО ГЛУПАВО И НАИВНО ако Чичек е толкова умна битрябвало да го осъзнае. И ако наистина е добра и справедлива изобщо нетрябва да влиза в подобни сценарии.

иос без да съм съдник на Чичек   Mr. Green мисля , че можеше да постъпи по достойно във всички си ситуации   Heart Eyes

Dajoan, аз нали казах, че съм адвокат на Чичек rotfImbo rotfImbo

# 725
  • Мнения: 0
Иос нали трябва да изпишем темата  Peace

# 726
  • Мнения: 640
Все пак трябва да знаем ,че много малко са тези ,които са можели да заповядат на Чичек. Каквото и да си приказваме ,ако са се отнасяли с нея ,както с обикновените вански момичета ,то тя нямаше да учи в университет. Едва ли ,за това е получила помощ от майка си, просто си го е извуювала сама.Много неща при нея са смесица от традиция и нови разбирания. АМ е строг и жесток с нея в някои моменти ,но все пак той я е пуснал да учи.

# 727
  • Мнения: 0
Чичек е момичче , а  за АМ и него подобни тя е само стока и нищо друго .  На него просто му е било все едно какво ще прави само да си запази честа , та да си оправдае ценатата . И както той каза че се е тръшкала ревала , не яла да я пуснат да учи той просто я е пуснал да не и гледа истериите и да не си нарушава рахатлъка . Така че не е Жана Дарк  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 8
Според мен Чичек щеше да е положителен образ, ако не натрапваше любовта си на Саваш, и то от позицията на съпруга. Много бързо забрави, че е такава само на хартия и след уговорката й за това със Саваш. Влюбена е, мога донякъде да я оправдая, но по нищо не личи да е оглупяла от любов. Знае какво иска и при открила се възможност, показва упорития си характер, за да постигне целта, така както се е образовала, както е взела шофьорска книжка и т.н.

# 729
  • Мнения: 640
Тя си е момиче ,което си е постигало желанията по един или друг начин. Според мен трябваше мъжът й да остане жив ,но примерно да не може да се движи и да видим дали щеше да й разреши да учи. И ако не й разреши ,тя какво щеше да направи ,за да продължи образованието си.Просто сега нейния образ е малко безполезен на сериала.

# 730
  • Мнения: 0
За краткота време през което присъсва съпруг № 1 каза ясно и точно " Да аз съм Балдар " и с това изчерпо всичките и пориви. Естесвенно нямаше да учи забравили как я влачи в университета в Ван . Sad

# 731
  • Мнения: 640
Щеше да е интересно с времето да го убеди. Той много скоростно изчезна от полезрението и Чичек се проявява само като заплаха и то мнима ,за щастието на Саваш.

# 732
  • Мнения: 0
Много противоречив на пръв погле образ е Китка. Но според мен тя много добре си гони целите. Когато трябва плаче, когато трябва е слаба и хленчи я на рамото на Саваш, я на  Назан, та дори и на Шахи. Когато обаче е нужно тя звъни в полицията и накисва баща си, изправя се пред него и го приканва да стреля, опълчва му се и много добре шантажира / "ще се разведа със Саваш"/. Тя знае какво прави и за тоова продължавам да твърдя, че е умна макар и влюбена.

# 733
  • Мнения: 683
Момичета, само искам да дам линк за новата тема след като стигнем до 50 страница да се преместим там  Hug


нова тема

# 734
  • Мнения: 640
Аз не съм казвала ,че е тъпа.Казвам ,че е безсмислен образ. Много повече можеха да го развият ,защото отначало образа на Чичек беше напредничав ,носеше доста добри идеи за младите момичета , но го изоставиха и той застина.Дано я разбудят ,но да не бъде в противниковия на Саваш ,лагер.

Общи условия

Активация на акаунт