Тема: Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 21

  • 43 245
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 167
Поздрави и Благодарности за всички, които правят темата прекрасна - поклон неуморни момичета  bouquet

Лакунче,поздрав и за теб мила, колко е приятно когато цари добросъседство и приятелство Hug

# 31
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Минавам да ви кажа лека нощ Hug Hug Hugи да ви пусна едно силно романтично видео Joy Joy Joy Joy

Езел Sezon Fragmanı 2

http://www.facebook.com/video/video.php?v=424611621234&ref=mf

на 13 септември ни очакват големи емоции и нас Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ще диплим мъжката либоФ Laughing Laughing Laughing

Ама много сте готини беееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

lacunababe  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet две теми една цел - романтиката !  Joy Joy Joy

# 32
# 33
# 34
  • Мнения: 0
Лукан укрепете си балкона на 13 сеп сме при вас  Heart Eyes



И от мен   bouquet Благодаря.

# 35
  • Мнения: 1
Тема може да пусне всеки

Ти така си мислиш! Я да ме видиш какъв гьон съм в тази насока! И на четири коня да ме разпънете, пак няма да мога. Няма и да се науча. Просто това не са неща за мен.
Затова казах, че едни от нас могат да вършат едно, други - друго и затова е добре да се работи в екип.
Поради което и поздравления за всички, които правят по нещичко, за да се чувстваме добре, включително и тези на балкона.

# 36
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Али, Keii супер сте момичета. Hug Hug  bouquet  bouquet
Такава вълнуваща нощ ! Филма е супер и бандата ни е на ниво ! Радвам се , че съм в такава приятна компания  Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 31
Али, Кей     bouquet  bouquet  bouquet благодаря ви, че ви има, че сте с нас  Hug Hug Hug
филмът наистина е страхотен  Heart Eyes но всички ние сме тук и заради вас и bz  newsm20 newsm20

 lovekiss lovekiss newsm51

Лакунче
  Hug мерсаж за вуйче   bouquet добре ме подсети за мъжката любов  Mr. Green


още не съм изгледала до края, ама май не видях Ешреф  Thinking ако го махнат ще ми липсва  Confused

# 38
  • Мнения: 23
...и така героите са уморени Rolling Eyes
много вълнения изпитах тази вечер,прекрасна серия беше според мен, даже много по силна от старта на първи сезон,така че ще ме извините още съм в еуфория Mr. Green
от мен лека и спокойна нащ smile3524

# 39
  • Мнения: 1
Другата седмица трябва да ни преместят в сектор Драми или Трилъри. Хич няма да ни е настроението като тази вечер. На едно място видях хитрата усмивка на Чичек и се връщам на моята си приказка - това момиче големи ядове ще ни създава, хич не е толкова благородна. То се почна още от тази серия.

# 40
  • Мнения: 0
Момичета от анонса много не може да се каже , но като гледам ще разплетат любовните интриги и ще се връщаме пак към екшъна на чело с дон Шахи  Mr. Green

А Саваш как го подмятаще това детенце на брега , като се разхождаха направо протегнах ръче да го хвана. Joy Joy

# 41
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Момичета, искам най-сърдечно да благодаря на всички, които с труда си помогнаха да изгледахме този вълнуващ епизод! На БЗ,  Али, Ари, Аша. НА Съни67 и Кеи благодарение на които успяхме да изгледаме финалните епизоди на миналия сезон. И на всички други, които споделяйки своите емоции , със своето присъствие направиха от тази тема това което е!
БЛАГОДАРЯ ВИ!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 42
  • Мнения: 23
Другата седмица трябва да ни преместят в сектор Драми или Трилъри. Хич няма да ни е настроението като тази вечер. На едно място видях хитрата усмивка на Чичек и се връщам на моята си приказка - това момиче големи ядове ще ни създава, хич не е толкова благородна. То се почна още от тази серия.
и каква доволна физиономия направи #2gunfire като каза Шахнур,че Саваш окончателно се е разделил с Ясемин Crossing Arms , а аз винаги съм я оправдавала донякъде,че е ощетена от съдбата

# 43
  • Мнения: 1
Другата седмица трябва да ни преместят в сектор Драми или Трилъри. Хич няма да ни е настроението като тази вечер. На едно място видях хитрата усмивка на Чичек и се връщам на моята си приказка - това момиче големи ядове ще ни създава, хич не е толкова благородна. То се почна още от тази серия.
и каква доволна физиономия направи #2gunfire като каза Шахнур,че Саваш окончателно се е разделил с Ясемин Crossing Arms , а аз винаги съм я оправдавала донякъде,че е ощетена от съдбата

Ама и наш Савашчо хитрец - тази работа свърши, майко. Каза го, но обърнат с гръб към нея, щото Шахито е копой, веднага ще разбере, че я лъже. Аз продължавам да смятам, че Чичек нарочно каза пред баща си за развода. Тя е наясно, че той и Шахнур няма да разрешат това да се случи. Иначе се прави на готина, горда и приятелка.

# 44
  • Мнения: 2 685
МОМИЧЕТА НАПРАВО МЕ УБИХТЕ КОГА ПРЕВЕДОХТЕ И ФРАГМАНА ДА НЕ БИ И ЦЯЛАТА СЕРИА ВЕЧЕ ДА ИМА ПРЕВОД  hahaha
можем вече да не се чудим С ще каже за Чичек на Я

Общи условия

Активация на акаунт