Жената зодия Овен/ 18 тема

  • 20 985
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 348


Margalo,skoro mai shte ni izgonqt ot tuk.Ne mislish li? newsm78

# 46
  • Мнения: 678
Маргало ,що така мътни ми се виждат стъклата на очилата.Почисти ги малко....

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 594
кВи са тия снимки тая сутрин бе Joy ВиЙ подивяФтИ нЯщУ Joy

Е, ощИ ИнЪ танцЬОркЪЪЪЪ, бравУс, бравУс. Иве, а ти филма по тази картина гледа ли го.  Мнаго ми хареса . И филма е със заглавието на картината. За Вермеер и колегите му от онова време мога да ти кажа, че мога да стоя пред картините им със часове.
МойтУ сУпрУжие вика- сегашните рисуват разни абстракции сега, щотУ нИ магЪт като тия от едно време Joy

Ето ти тука, снимка от филма когато слагат на актрисата прочутата перлена обицЪ

# 48
  • Мнения: 608
Ох, обяд стана, а аз чак сега влизам. Виждам пак палавници, дето се замерят със снимки  Joy Joy
Чак се разцвилих от смях  hahaha

Фран, нищо сериозно, нали?  Hug
Изкефи ме снимката с бабата и дядото как се бухат с възглавници  Grinning
Правя нещо ново като технология и техника и ще покажа резултата, като съм готова  newsm47

# 49
  • Мнения: 116
Картинните му са така изпипани ,че имаш чувството че ги е рисувал някой с не човешка ръка.  
-Пикасо
Не съм го гледала, но съжалявам че не мога да намеря картината по която разказваха за живота на Вермеер как е обикаляла поколения и накрая на филма дават как е нарисувал  Peace страхотен филм.Действието се развива от зад на пред  doh боже как обясних.

# 50
  • Мнения: 348
Ive,vidqh,4e si pisala v angliyskata tema.Nie sme v London ot mesec i polovina.Ako moga s neshto da ti pomogna? Hug

# 51
  • Мнения: 116
ох да.Ама те са много неща и най вече за малката. Rolling Eyes Дали ще се справи.Няма ли да се обърка ако я запиша на ясла или д.градина и там се говори на английски а пък вкъщи на роден  newsm78.И за документите понеже мъжът ми ще замине първи евентуално, после аз и чак тогава майка ми с детето или направо аз със детето.Ще видим как е по добре.Или изобщо какво да правя и да заминавам ли.изобщо ама изобщо не ми се стои тук  Embarassed съжалявам ,че го казвам ама  ooooh!
КоКолина ти не си от отдавна как ти се вижда.

# 52
  • Мнения: 2 590
Момичета голям смях се смях с тези снимки, които сте пуснали.
Фран, надявам се да не си се наранила сериозно и да си в отлична форма.
Много ми липсвате момичета, надявам се да успеем да се видим скоро.
Какво ще кажете за събота, неделя или понеделник (уха 3 почивни дни, как ги чакам само  Crazy)
Да си призная, малко ме е срам, обаче вече ме понамързява бая, нищо, че не съм станала все още голяма и трудно подвижна, но често ми се приспива на работа.  Tired

Ей Зайче, я минавай на отчет как си ти, как вървят нещата, ходила ли си скоро на консултация и т.н. Аз съм чак на 23-ти, много далече ми се вижда, като се има предвид, че последно бях на 19-ти август.

Много прегръдки и целувки на всички  Hug Hug Hug

П.П. Между другото от време на време от около 3-4 дена усещам "нещо", ама не съм сигурна дали е бебка, най-вероятно е тя, защото е само на моменти през деня, но не мога да го определя дали е пукане на мехурчета, дали гъделичкане или направо изтръпване от вътре, та чак до "долу"   Embarassed   Thinking

# 53
  • Мнения: 678
Бенджи,радвай се на това което усещаш сега.Че като порасне още малко в теб бебока,няма да те оставя на мира.Бях току що влязла в 5 месец и направо не ме оставяше да спя през нощта.Постоянно блъскаше с юмручета,че и по късно до 9 м. когато вече нямаше място да се обърне.И сега вече почти  на 5 г. като я видя да ръкомаха с тези юмручета,се замислям какво е правила в корема Joy

# 54
  • Мнения: 348
Bendji,tova e newsm10!4estito!
To4no kato pukane e useshtaneto.
Az puk mnogo se kefih na ritaneto.Do posledno izpitvah udovolstvie kato go useshtah v men. Crazy

# 55
  • Мнения: 1 568
Bendji,tova e newsm10!4estito!
To4no kato pukane e useshtaneto.
Az puk mnogo se kefih na ritaneto.Do posledno izpitvah udovolstvie kato go useshtah v men. Crazy


И при мен беше така  Joy

# 56
  • Мнения: 22 432
Хехе, пощурели сте пак с тези картинки....)
Аз днес се мотах в къщи, разчиствах и подреждах прането, най-мразя като се застъпят и летни и по-дебели дрехи, че ми пращят шкафовете по шевовете.
Ама тук е такъв страхотен вятър, че няма накъде повече...

missus Vermeer, този филм го даваха по Холмарк едно време, за картината на Вермеер. )
А за Англия, зълва ми е от 3г там, а мъжа и от преди това. В момента е супер трудно, работата е кът и не е много розово положението. А в началото имате и доста разходки по документи и др. подобни.

Франчи, дано не си се ударила много след това падане.

Бенджи, те усещанията ще се засилват. ) Сега сигурно подритва, но понеже има много място и не се усеща точно като ритници. )
Калина като се разрита и корема ми подскачаше, беше много яко. ))))

Маргало, какво става с детенце, как е? Подаде ли жалба срещу лекаря?

# 57
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Абе само аз не съм разбрала, че Франчи е паднала #Crazy
Сигурно чета през тема smile3538

ФРАНЧОТИ,
Да минава бързУ newsm10

# 58
  • Мнения: 410
а добър ден.добре дошла на Ивето  bouquetя сега да я питам за профил във фейсбук-там сме всички оФце-Ивеее давай имети-ние една по една ще те намерим Winkпри нас е супер-имаме си тате от понеделник-още не може да се наспи,сега почива и чака да се обадят за следващия курс,а тогава можем с Оливия да дойдем в Русе..МАРГАЛЧЕЕЕЕ-кво ще пием този път??? newsm78Оливия се справя добре на яслата,малко тръгнаха сополи,ама е нормално при толкова много деца Joyлек ден.

# 59
  • Мнения: 2 132
Мацки, нищо ми няма, бе!Добре е че лудите в това време бяхме малко и се знаем.Иначе щях да умра от срам...

За събота съм на линия, ако ще се виждаме, де Laughing

Общи условия

Активация на акаунт