Тема: Вярна на себе си / Ezo Gelin - тема 3

  • 37 947
  • 567
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 460
Тоя Йомер е отврат отвсякъде... Sick Sick Sick По-гнусен мъжки образ не мога да си представя! ooooh! А как му се ще да изглежда велик... Sick

# 511
  • Мнения: 8
Отдавна не гледам БТВ, и занапред ще е така. С излъчването на 1/3 от серията, те напълно се подиграха със зрителите си. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 512
  • Мнения: 1
Изпуснах началото на днешната серия. Йомер и наставника му  май бяха организирали "коктейл" в хотела ли. Леле, тия мафиоти ще съсипят хубавия бизнес на Кадим. Съжалявам Кадим. А Йомер все на жени без мъже налита и все ги обгрижва. Гаден ми е от всякъде, наистина по-противен мъж едва ли ще се намери - безхарактерен, подъл, жалък на моменти и много зъл, когато се почувства силен. Ако няма положителна развръзка накрая, ще е жалко. Не знам какво послание са искали да отправят създателите на филма, но със сигурно са замисляли и трети сезон. А наистина имаше силни образи, никой не отрича това, но ме е яд, че ще го претупат много накрая.

# 513
  • Мнения: 0
момичета серийката днес полувин час ли беше
и от къде мога да я изгледам или още не е качена
благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 514
# 515
  • Мнения: 0
мерси много   bouquet  bouquet Hug Hug

# 516
  • Мнения: 8
Момичета,защо спират Езо? В днешната програма има друг филм Rolling Eyesзащо така?

# 517
  • Варна
  • Мнения: 136
Езо е от 16.30 до 17.00, накълцаха последната  серия по 25 мин.

# 518
  • София
  • Мнения: 6 219
това с 30 мин. серии е подигравка! да го бяха пусали да се изгледа наведнъж и после колкото серии на др. сериали да дават!!!
 А бе никаква логика няма!

# 519
  • София
  • Мнения: 15 512
   Нямаше ли днес да свършва?

# 520
  • Мнения: 930
утре ли свършва филма?

# 521
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Ужас, тъкмо пуснаха серията и то взе, че мина половин час... Настина си е подигравка това...

# 522
  • София
  • Мнения: 15 512
  По програмата на Бтв, май утре е края!

# 523
  • Мнения: 683
Мисля че утре е последната серия. Аз гледах серията на турски и не остава много до края. Езо явно предчустваше какво ще се случи. Момента с хладилника където той беше озарен от тази светлина е много силен според мен...дори ми се насълзиха очите  newsm45 А после и момента с перлите...
Днешният епизод е качен вече в ютуб за тези които не са успели да го гледат.

# 524
  • Мнения: 8
Ани, благодаря! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт