Някой гледа ли FLN?

  • 24 977
  • 225
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 219
О да! Това винаги ме е изумявало!

Ей заради такива предавания и каналите тип Дискавъри и подобни хич не ги жаля парите за кабелна!

# 46
  • Мнения: 1 296
В едно кулинарно предаване по FLN преди време правиха мариновани агнешки котлети на барбекю. Аз не съм готвачка, но тези така апетитно изглеждаха, че чак се облизах. Мъжа ми купи котлети и ги направих и аз, тъй като рецептата е лесна, просто изисква време за мариноването, но е супер. А Джада и Рейчъл като почнат да обясняват какво ядат и какъв вкус има............лелеееееей, направо ми иде да скоча в телевизора. Ама и те такива звуци на задоволство издават докато ядат, че то хич да не си гладен, ще ти се дояде Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 15 458
Много са ми интересни предаванията за жилищата с малко пространство. Как само успяват да съчетаят кажи-речи всичко необходимо - и дневна, и кухня, и работен кабинет, че и спалня. И то горе долу в квадратура като гарсониерата на моите свекита. Навремето като им влязох в дома, направо нямаше къде да се разминеш от тия тежки дивани, че и с фотоьойли, едни масивни секции...Свят ми са завиваше там като влезех. Ама тогава не е имало такива дизайнери в БГ-то Joy

     Joy,то и сега ги няма в БГ  Peace!

# 48
  • София
  • Мнения: 6 219
Тайна, така е... но все пак има доста книжки и подобни предавания, които показват интересни неща.
Освен това ако имаш достатъчно пари за дизайнер, когато обзавеждаш апартамента си, може да се получат доста интересни неща.
Друг е въпроса с интересните архитектурни решения, които показват по тези предавания.
Аз такива определено не съм срещала в БГ. А талантливи хора и тук не липсват...


Изобщо не ми говорете за кулинарните предавания! Ако тортите са толкова вкусни, колкото и красиви ей сега тук ще се размажа...

И по фиеста тв има много хубави рецепти, които никога не биха ми хрумнали. Също така има и предавания, които разказват повече подробности за съставките, вкусовете, химичните процеси и т.н. (такова има и по едното дискавъри, но скоро не съм го срещала)   

# 49
  • Мнения: 1 296
А предаването за сватбите някой гледа ли го?

# 50
  • София
  • Мнения: 15 458
А предаването за сватбите някой гледа ли го?
Всичко гледам, но кулинарните най ми харесват. Джада и Рейчъл ме дразнят, но  другите ми харесват !Любимец ми е ... ох, изхвръкна ми името от главата...Антъни Бордейн, много ме кефи!Мога да го гледам непрекъснато, колкото и да повтарят!

# 51
  • Мнения: 1 296
Той е симпатяга Peace, точно по негова рецепта правих агнешките котлети.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 219
Сватбените са ми нещо много лигави...
Не са ми мания, но им хвърлям по едно око.

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Харесва ми предаването с осигуряването на кетъринга на сватбите. Обаче нямаме от известно време превод. Не съм много добра с английския и си признавам, че ми е трудно. Искам да разбирам всичко, особено когато става въпрос за готвене.

# 54
  • София
  • Мнения: 15 458
   Аз им се чудя, какви пари хвърлят, само за храната на сватбите, понякога има по десетина ястия, особено азиатските, индийските! Съобразяват се с алергичните гости, искат хората да хапнат хубаво и да са доволни. И готвачите се съобразяват с младоженците,снимките, ритуалите, а не като тук, сервират студената храна и не им дреме кой какво прави.И  ако може да се мине най-евтино с храната, няма значение дали гостите са я харесали.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 219
Вече и тук се съобразяват с гостите по сватбите (може би в по-добрите ресторанти)
Пълната скръб е на разни други събития от сорта на фирмени партита с по 150 човека. Особено ако ресторанта е евтин. Или храната е хубава и е малко (като за един зъб) или пък е много, но не става за нищо и е студена. А и това май зависи от хората, които организират събитието. Имам познати, на които изобщо не им пука какво ще ядат гостите на сватбата и наистина изобщо даже не си помръднаха пръста за избор на храна...  #Crazy

# 56
  • Враца
  • Мнения: 2 219
това ми е любимият канал! Flutter гледам почти всичко с голям интерес, готварските, мдните, дизайнерските предавания...
абе, всичко!

# 57
  • Мнения: 1 296
В събота вечерта гледах предаването за ремонт на дома. Хванах едно семейство, азиатци мисля, че бяха, с ремонт на хола. Страшен ремонт им бяха направили, с местенце като сепаре, бар, кът за телевизия. Мнооого ми хареса. И след тях дадоха ремонт на друго семейство, които си купило къща с голям хол, който е хем студен, хем непрактичен и неуютен. И наистина на мен ми изглеждаше дори и разхвърляно, но като се има предвид, че те са с две малки деца...Както и да е. Направиха им супер промяна, огромното помещение беше разделено на зони, и мъжа и жената си имаха работно място. Абе...с дена дума, стана супер уютно и свежо. Благородно завиждам на хората, че могат да си позволят подобни промени и ремонти. Водещата няколко пъти подчерта, че въпросният хол е по-голям от размера на апартамента, в който са живели досега.

# 58
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Аз много харесвам Divine Design/Божествен дизайн и Bathtastic/Бантастично. Simple Smile Кандис е страхотна, много идейна и креативна. Много харесвам как променя изцяло помещението, как смесва цветове и материи, изобщо за мен е мечта. Simple Smile А по баните за увличам, защото много искам бъдещата ми баня да е хубава и непреходна във времето. В смисъл след 5-10 години още да си я харесвам, а не например сега като видя баня в бели плочки и да се изприщвам. Ако се сещате за какви бели плочки говоря.
От кулинарните харесвам предаването на Майкъл Киарело, ако така се казваше. Гледала съм го само 1-2 пъти, но нещата, които прави ми се струват много достъпни, лесни и вкусни.
Наистина от известно време няма субтитри, аз си мислех, че е нещо от настройките на нашия ТВ, ама явно е генерално.

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте, моят любим канал, моята голяма драма - вече не сме на булсат и сега го нямаме. Опитвам се да намеря начин да го гледам през нета, но нещо не мога да го намеря. Някой да има предложение.
ПС - аз съм пристрастена към Кандис

Общи условия

Активация на акаунт