Някой гледа ли FLN?

  • 24 973
  • 225
  •   1
Отговори
# 135
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Някои от Вас са ми много странни!
Какво точно от това, което много подробно съм написала не разбрахте?
На сайта на Булсатком много ясно е написано, че абонати плащали поне три месеца НВО или Синемакс получават подмяна на основния приемник безплатно. Ако вече имате поне един HD  приемник, просто трябва да направите необходимите настройки. Дала съм Ви линк. След изпълнение на това упражнение списъците с програми стават два. Не можете да ги виждате едновременно. Превключването от основния списък към списъка с FLN става с натискането на бутончето FAV на дистанционното. Аз се справих съвсем сама с демонтирането на стария, с монтирането на новия приемник и с всички настройки. Като чета на колко годинки са дечицата Ви на повечето от Вас мога да съм майка, а на децата - баба. Не проумявам защо тази задачка толкова Ви затруднява?
А иначе - аз най-много харесвам "Ловци на къщи" и "Място под слънцето". Заради тях и се постарах да направя всичко възможно да имам FLN.

# 136
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
 HugБлагодаря и аз ще отида да си сменя декодера.   bouquet

# 137
  • Мнения: 2 433
Някои от Вас са ми много странни!
Какво точно от това, което много подробно съм написала не разбрахте?
На сайта на Булсатком много ясно е написано, че абонати плащали поне три месеца НВО или Синемакс получават подмяна на основния приемник безплатно. Ако вече имате поне един HD  приемник, просто трябва да направите необходимите настройки. Дала съм Ви линк. След изпълнение на това упражнение списъците с програми стават два. Не можете да ги виждате едновременно. Превключването от основния списък към списъка с FLN става с натискането на бутончето FAV на дистанционното. Аз се справих съвсем сама с демонтирането на стария, с монтирането на новия приемник и с всички настройки. Като чета на колко годинки са дечицата Ви на повечето от Вас мога да съм майка, а на децата - баба. Не проумявам защо тази задачка толкова Ви затруднява?
А иначе - аз най-много харесвам "Ловци на къщи" и "Място под слънцето". Заради тях и се постарах да направя всичко възможно да имам FLN.

Да ти кажа... следвах всички инструкции. Приемника ни е нов,дистанционното също... Справих се със всички настройки. ОБаче!!! списък така и не ми излезе. Да не говорим,че нямам бутон FAV  на дистанционното... Thinking Някаква идея?????????

# 138
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Смених декодера ,но не ми дадоха ново дистанционно.
  Излиза списък с всички програми от копчето на  меню или следващото беше. Не съм си в къщи в момента и не съм сигурна ,но е едно от двете.  . Моето е такова.

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Аз имам съвсем различен въпрос. Тези от вас, които са сменили декодерите със HD(high definition) телевизори ли са? Защото аз НЕ съм и ако си взема тоя декодер дали ще мога да вадя от него сигнал за обикновен тв? Щото звънях в булсатком, ама имам чувството, че не ме разбраха какво питам.

# 140
  • Мнения: 2 433
Смених декодера ,но не ми дадоха ново дистанционно.
  Излиза списък с всички програми от копчето на  меню или следващото беше. Не съм си в къщи в момента и не съм сигурна ,но е едно от двете.  . Моето е такова.

но ни го дадоха с новият приемник.. Предишното беше сиво newsm78

Та какво????? какво правя с това дистанционно ???

# 141
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Не съм те прочела правилно. Помислих,че не ти излиза списъка с програмите.  Peace
Грешката е моя.

Янтра   Имаш предвид ,че не си с плазмен телевизор ли?
Ако е така, спокойно можеш да си смениш приемника.Новият приемник  ти го  дават с кабел за плазмен телевизор. Просто трябва да си купиш кабел с тип букса за твоя телевизор.
А този  техният кабел си го запазваш за всеки случай.  Peace

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Сигурни ли сте? Тоест някоя от вас с новия приемник моля да пробва на обикновен кинескопен телевизор.
Баси, няма да си купя плазма пък Close ! А си харесвам каналите на булсата.

# 143
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Сигурни ли сте? Тоест някоя от вас с новия приемник моля да пробва на обикновен кинескопен телевизор.
Баси, няма да си купя плазма пък Close ! А си харесвам каналите на булсата.
Да сигурна съм. При майка ми е обикновен телевизора. Смених и приемника с новият в събота.
Купувахме , допълнително кабел/ скарт букса/ за да го свържем към приемника.
Нека все пак ,някой да види какъв точно кабел ще ти трябва за да си сигурна ,че ще стане за твоя телевизор.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Кабела е лесен Simple Smile Мерси за инфото.

# 145
  • Мнения: 550
Сигурни ли сте? Тоест някоя от вас с новия приемник моля да пробва на обикновен кинескопен телевизор.
Баси, няма да си купя плазма пък Close ! А си харесвам каналите на булсата.
става със стария кабел, но ти дават и HD...

profesorkata_1, може ли пак да дадеш линка, защото като го отворя ми вади резултати от търсене във форума на булсат за "12606".

# 146
  • София
  • Мнения: 6 219
Е, добре де вие тотално оспамихте темата с обсъждане на кабели и букси... Направете си тема в ДиС примерно и се обяснявайте колкото си искате.  Tired


# 147
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
до orez

Линкът вече не ти трябва. Булсатком си направиха труда да сменят излъчващия транспондер 12606 и прехвърлиха любимата ни програма FLN на някой от техните нормални излъчватели. Така че ако вече си с HD устройство програмата си я имаш без всички допълнителни упражнения, които правих аз. Под номер 316 в списъка е.

Vanya_I извинявай, че леко изместихме фокуса! Съгласи се, че трудничко ще ни е да коментираме телевизия, която не можем да гледаме!
А аз освен предаванията, които изброих в предишен мой пост харесвам от кулинарните това на Майкъл Киарело. Всичко му се получава някак съвсем леко и просто, без кой знае какви чудеса и същевременно резултатите са буквално вълшебни.

# 148
  • Мнения: 2 433
до orez

Линкът вече не ти трябва. Булсатком си направиха труда да сменят излъчващия транспондер 12606 и прехвърлиха любимата ни програма FLN на някой от техните нормални излъчватели. Така че ако вече си с HD устройство програмата си я имаш без всички допълнителни упражнения, които правих аз. Под номер 316 в списъка е.


добре де...аз ли само не разбирам.  newsm78 Къде е този списък????
При мен на 12606 няма никакъв списък. А ТВканалите на булсатком за ми 74
Не се сърдете че питам - и не го приемайте като спам... Понякога просто човек има нужда от помощ, и когато има някой който може да стори това... е много по лесно! Благодаря ви за разбирането

# 149
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Случайно попаднах на темата. Ние също си сменихме устройството и програмите са вече само 74. Явно трябва да направим нещо допълнително, но никой от Булсатком не ни обясни.

Общи условия

Активация на акаунт