Попътен вятър на порасналите ни деца - 6

  • 28 513
  • 719
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 762
Нези, миличка, честит рожден ден. Бъди жива и здрава, обичана, щастлива.И най- важното никога не се променяй  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета представям ви най- новия член на семейството ни:
Нейно напикачество величаво Карина  Laughing

# 646
  • Мнения: 22 522
Здравейте момичета. )
Извинявам се за нахлуването си, по принцип си ви чета, но не пиша....)

Сега бих искала да попитам, дали на някоя от вас детето е в Технически университет-Габрово. Трябва ми малко инфо за кандидатстуденти, изпити и т.н. Конкретно ме интересува изпита тест по математика и евентуално бълг.език и литература.
Много ще съм благодарна ако някой може да помогне с информация. )

# 647
  • София
  • Мнения: 1 762
Mirama, всички тестове ли е интересуват? Имам предвит, че искаш по тях да се подготвя някой за кандидатстване? Ще намерим, колко му е.  Hug

# 648
  • София
  • Мнения: 900
Малиииии - разкостихме се от празници

Нези - да си винаги толкова мила, готина и усмихната!!!
Честит празник сладур!!!



Абетка - малееее, каква трюфелина  Hug Hug Hug
Па ако знаеш какво те чакаааааа - мамина сладурка!
Успех с отглеждането - ще ти легне на сърце!  Hug

Готин следобяд сладкиши  Hug Hug Hug

п.с. Беноуууу - много си несеризна  Twisted Evil
Мисли му ко шъ тъ праа утрИ  Mr. Green

# 649
  • София
  • Мнения: 1 762
Мино, не ме гълчи, моля те  Praynig Не съм несериозна бе жена, ще тръгна на танци, ама кажи как да избягам от толкова задължения. Довечера Ангелаки е пак на разни шесторки и няма кой да гледа тая пикла. Ама утре ще се оправдавам айде  Laughing

И все пак да си призная, наистина се срамувам, че вече втори път не мога да дойда  smile3555 smile3538 Flushed

# 650
  • София
  • Мнения: 3 728
Здравейте, сладурки!
Ето че си имаме и днес празник и повод за красиви китки! Да ни е жива и здрава Незито, много любов и щастие пожелавам, само хубави неща да й се случват!
Абет, страхотно кученце си имаш! Голямо сладурче! Много да те радва и да не ти прави бели в къщата!
Хайде, до утре!

# 651
  • Мнения: 1 647
Честит рожден ден , Нези! newsm59

# 652
  • Мнения: 1 252
Ихаааа, йощ един скорпоин
Нези честита да си, здрава, успяла и обичана ! Hug




Каринааа, много сладка, като видя животинче се разтапям .

# 653
  • Мнения: 22 522
Mirama, всички тестове ли е интересуват? Имам предвит, че искаш по тях да се подготвя някой за кандидатстване? Ще намерим, колко му е.  Hug

Интересуват ме тези по математика, и да, за подготовка ми трябват. ) Евентуално и българският език и литература.
Става въпрос за голям човек, който отдавна е излязъл от училище и си работи. )

# 654
  • Мнения: 3 410
Нези, да си жива, здрава, много обичана и успешна  Hug
Момичета в четвъртък съм на концерт във Филхармонията - залата е под земята, покрива е един площад зад катедралата на който не се разрешава да се ходи, за да не се нарушава акустиката долу в залата. После ще разправям как е било - ще бъде концерт по Бах.

# 655
  • Мнения: 7 046
Мили приятелки,толкова ме трогнахте!!! Hug Страшно сте мили и много,много ме зарадвахте!!!Ще се радвам още повече ,ако утре видя по-голямата част от вас ! Heart Eyes Не мога да слагам разни картинки с почерпки ,но утре ще пием по едно вино за мое здраве! Wink

# 656
  • София
  • Мнения: 16 182
Нези, честит рожден ден с пожелания за здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Целувките - утре, на живо.
Абет, много е сладка кучката. Но д--пе да ти е яко от сега нататък все с нея ще се съобразяваш. Представи си, че години наред ще имаш бебе. Дано и мъжете помагат от време на време.
Мама Тин, приятно изкарване на концерта. Много интересно звучи мястото.

# 657
  • Мнения: 3 371
 #Cussing out Направо полудях !!!! Компа ми съвсем се скапа и само заради теб , мила Нези , не полетя през 15 етаж !
Честит Рожден Ден , бъди здрава , щастлива , много обичана и обичаща ! Запази нежността и изящността си , съхрани женствеността си , за да радваш още дълги години любимите си хора и всички нас , които много те обичаме ! Heart Eyes
Гледам , подарили са ти вече китки , аз ще премина към тортата ! Wink

# 658
  • Мнения: 3 371
Абет ,  Heart Eyes ми тя е прекрасна просто ! Искам да я намачкам , такова пухкаво топченце е ! Не знам как ще се разделиш после с нея ! Peace
Стеф ,  Hug само нЕма да се плашиш! Ще ти пратим ей тоз доктор да те реанимира - все пак сме в сградата на 3 поликлиника !


И да ти кажа , направо ме хвърли в размисъл - от кога пък ти е толкоз заслабнало сърчицето ! newsm78 Явно , утре трябва да приложим по- сериозна терапия! Peace
Рòса ,  Hug много се радвам , че ще се видим утре ! Хич не го мисли - после ще те яд ,че не си дошла !
Тиниииии ,  Hug така се радвам , че си изкарваш страхотно ! После разкажче в цветни картинки , нали знаеш ! Hug
Момичета ,  Hug не може да си представите колко се радвам , че утре ще ви нацелувам по домова книга ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 22:07 от gospojata

# 659
  • Мнения: 413
Уууухххххххххххааааааааааааааа!!!!!
Госпожо мила , тоз доктор прави ли профилактични прегледи  Mr. Green
Щото ако трЕбе , ще се оплача от учестено дишане Wink

Маааааалииииии, аз вечер , гъна йога , дишане  , ооооооооооооммммммммммммм  Heart Eyes
а вие тук се вихрите ма истински Peace
Не знам какво и е на Стефи , може би е преумора , нали скоро мъжът и имаше  празник .

От толкова едраналин , забравих кафето


Албенче , имаш си страхотна пухена сладурка  Hug
Ние в двора имаме 70 кг. каракачанка, ти знаеш , бе зор си е Peace
Никога не съм гледала малко кученце , имахме кавказка овчарка, мъжът ми я доведе на около 2г.
никой не знаеше на колко е всъщност , бяха му я дали  - доста страшничка , но женско , все пак се води  Crazy
След като я преспахме  Cry/ след 7 год. / взехме каракачанка.
Мъжки на 2г и 4 м  Whistlingот един овчар .
Събори оградата , яде по.................не е за приказка , но иначе  newsm74
особено децата и Видин , взаимна любов , ма мен ми се пада да го реша , чистя от " боцките " , храня и ей такива дреболии Shocked
АЙде увлякох се , а що работа имам  Thinking
До довечера lalalala

Общи условия

Активация на акаунт