Боя за коса-blond 15 (Клуб на блондинките)

  • 97 345
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Много добре изглеждат, но нямам опит с тях.
Аз преди малко попитах в другата тема какво да си куя от проф. на Лореал за моята изтощена и суха коса Абсолют рипер серията или Форс вектор?

# 16
  • Мнения: 372
don domat мисля,че зависи от състоянието на косата ти. Абсолют-а май  беше за изтощена коса,а Форс Вектор,до колкото помня беше за накъсана коса.  smile3506

# 17
  • Мнения: 1 424
  bouquet за новата темичка.
Аз съм станала за боядисване и днес си купих две бои, че ще мацотя този път цялата коса (без върховете). Отново съм си със старата боя Веллатон 9.1 - цветът си ми харесва и за сега не смея да рискувам с друг.....ако намеря време ще сложа и снимка след боядисването и изправянето Wink

# 18
  • Мнения: 7
Страхотна е темата   GodaiVa  bouquet Heart Eyes
Много съм щастлива ,че иаз съм сред вас !
Ако това съм аз  Miiai в началото ,имам едно i  в повече ! Wink


Аз опитах всичко .Също като теб бях много любопитна и останах супер приятно удовлетворена. Тези на Лакме ги има и във вариант Лорел /малко по-скъпи/.

Mirama много хубави ти стават всички цветове и косата ти е страхотна ! Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 768
don domat мисля,че зависи от състоянието на косата ти. Абсолют-а май  беше за изтощена коса,а Форс Вектор,до колкото помня беше за накъсана коса.  smile3506
Така е. То зависи от косата, въпросът е как мага да определя каква ми е точно, защото не мисля,че косата ми ще почне да се накъсва , ако не е изтощена.

# 20
  • Мнения: 14 490
мен пак ме няма Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 75
Хайде,сега - който прави кичури непременно да покаже снимки,че  newsm66

Мога да покажа една идея за кичури - http://www.flickr.com/photos/43057438@N06/4951760078/
Снимката е от преди 2 години.Основата е Loreal Excellence 10.21 + бели кичури/с фолио/.И сега понякога ми минават такива мисли да се върна към тях , ама ..... засега удържам.
Mirama, поздравления за цвета  Hug и то с този номер.Аз лично не бих могла да го постигна   Simple Smile.

# 22
# 23
  • Мнения: 75
А мене дали ще ме приемете в клуба? Thinking

# 24
  • Мнения: 372
А мене дали ще ме приемете в клуба? Thinking
Е как?!  Hug

# 25
  • Мнения: 22 438
Мерси момичета за милите думи за цвета. )
Мисля окончателно да се установя на него. )

# 26
  • Мнения: 121
Благодаря за темичката макар, че влизам все по - рядко.
Сега съм в отпуск и ще ви следя по - изкъсо.
При мен няма нищо ново.

# 27
  • Мнения: 75
А мене дали ще ме приемете в клуба? Thinking
Е как?!  Hug
Благодаря! Grinning Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 021
След боядисване с

резултат:   http://i55.tinypic.com/a37l2.jpg

Много русо почти до жълто.Преди се боядисвах с номер 204,но исках да кача няколко нюанса,първите седмици не можах да свикна с новия(100) цвят и се чувствах МНОГО РУСА,сега не ми прави впечатление,но много ми личат корените.

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 894
здравейте Simple Smile
да се запиша и аз в новата темичка, поздравления за авторката  bouquet
и ето и една снимчица на косата ми(извинявам се за лошото качество, но мисля че добре се вижда цвета Rolling Eyes)
http://media.snimka.bg/7085/020425094.jpg
последно се боядисвах с Palette Deluxe 218

Общи условия

Активация на акаунт