Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 62

  • 32 543
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 273


Тъмно, но очите блестят newsm78

# 61
# 62
# 63
  • Мнения: 2
здравей Кати радвам се да те видя,къде са другите защо ги няма..да не би да им е свършил Демирола..?!?  newsm78 Joy

# 64
  • Мнения: 73
                                                                 
                             
                                                                    Цветя за Ринка,да оздравява бързо.

# 65
  • Мнения: 2
Този септември все по-противен ми става...всяка година септември месец дойде ли аз съм болна...   #Cussing out #Cussing out  ма то ся има май-накакъв грип.. newsm78 newsm78

# 66
  • Мнения: 273
здравей Кати радвам се да те видя,къде са другите защо ги няма..да не би да им е свършил Демирола..?!?  newsm78 Joy

Който е пил Демирол, сега спи Joy Joy

# 67
  • Мнения: 2

Незнам защо,но тази снимка на Аси и Демир ми е най-любимата..  Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2
здравей Кати радвам се да те видя,къде са другите защо ги няма..да не би да им е свършил Демирола..?!?  newsm78 Joy

Който е пил Демирол, сега спи Joy Joy

Значи който е пис Демирол и Асикалм ще спи до вечерта..  Joy Joy Joy

# 69
# 70
  • Мнения: 2
Хайде приятно гледане на "Под липите"  Hug Бюлент отначало не ми беше много симпатичен,но май вече свиквамм...  newsm78 newsm78

# 71
  • Мнения: 73
Бетинче,добре дошла  при нас. И аз като Иван и Андрей,Ви казвам,пишете ги тези имена на кирилица. Бетинче,какво бе мама прави  цяло лято ,та не дойде да попълниш редиците ни  с млади и свежи сили. Имаш да наваксваш,я въж Симито и Сиси колко са активни. Симито даже е по активна от всички нас. Понякога само двете с  с Катерина поддържат темата,да не забравяме и малката дъщетичка на Катето,която помага на мама и прави кличета и колажи. За младите  от най-старата луда фенка.
                                                                                     
                                                                                   

# 72
  • Мнения: 273


Пил е от Демирола Joy Joy

# 73
  • Мнения: 273
Дидок, благодаря за милите думи Hug
И аз като теб много се радвам на младите, защото ентусиазма им е заразителен Hug

# 74
  • Мнения: 273


Много смешно предложение, бе, това да не е комедия Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт