Купувате ли дрехи втора употреба?

  • 52 003
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 666
Манго не е много далеч/различно от втората употреба...

Живееш в чужбина. За България Манго е класа. Особено, ако не си бил в чужбина. А ако сравним цените....

# 16
  • Мнения: 1 252
Купувам, да!
Попадала съм на много стойностни неща.

# 17
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Живееш в чужбина. За България Манго е класа. Особено, ако не си бил в чужбина. А ако сравним цените....

Тук си живея,ама явно не съм просветена що е туй класа... Laughing

# 18
  • Мнения: 12 666
За Маркс и Спенсър какво ще кажеге?  Едва ли не бутик в Мола, безумни цеви, боклук до боклука.

# 19
  • Мнения: 4 916
МиС съм купувала само от чужбина, бяха с добро качество, особено мъжките. Спомням си, че правеха страхотни намаления от типа "трябва да изчистим складовете до неделя". Тук не знам как са.

# 20
  • Мнения: 2 622
Купувам,само да намеря нещо,което ми харесва,хич не ми дреме че е от втора употреба.Имам такива страхотни попадения,които нося незнам колко години вече.Имам слабост към дънкови поли и най-хубавите ми модели са именно от втора употреба за смешни цени.А едно дънково манто,чисто ново,купих само за 12лв.Никакви скрупули и задръжки нямам,само да намеря нещо хубаво Peace

# 21
  • Мнения: 9 814
За първи път влязох в такъв магазин преди две-три години.
Излязох погнусена.
Сега преди около месец леля ми ме склони да вляза и купих, НО неща с етикетите.
Дънки Бенетон за около 2 лв. за детето е най-доброто ми попадение.
Имаше страхотни неща, но бях с две деца и никаква възможност да ровя и гледам.
Но пък попаднах в магазин- подредена стока по цветове, много персонал...

# 22
  • Мнения: 581
 Само бельо и обувки не купувам втора употреба. Иначе почти всичките ми дрехи са от такива магазини, като повечето са или чисто нови, или супер запазени. Предпочитам ги по следните причини:
 
Да, купувам. Доста по-качествени са. А цените в България са ненормални.  Не искам да давам безумни пари за неща от по-онзигодшната колеция на  средна класа магазин.  Да не говорим, след като видях 5 мацки, облечени в едни и същи якета на Манго.

# 23
  • Мнения: 135
Не купувам.  Магазините миришат гадно. Не се чувствам човек втора ръка, за да нося нечии чужди дрехи. Поне докато имам възможност, ще си купувам само новички дрешки.

# 24
  • Мнения: 322
За България Манго е класа.

За мен остава загадка, защо най-обикновена конфекция от рода на Манго, Бенетон и Зара в България минава за елитно облекло  Rolling Eyes Купувам много неща от Манго, съотношението цена/качество (по време на намаления) ме устройва, но изобщо не се чувствам "хай", носейки подобни дрехи  Mr. Green Аз съм си непретенциозна кежуълка  Flutter

По темата - купувала съм неща от секънд хенд, имам няколко находки, но много рядко влизам вече - нямам нерви да ровя  Peace

# 25
  • Мнения: 9 814
 Поля_от_слънчогледи, как да не класа като на бебето, подчертавам бебето! купих яке на Бенетон за 60 и кусур лева?
На база кризата, доходите на болшинството хора....ами скъпо е.

# 26
  • Мнения: 322
Да, в това отношение си права  Peace Има нещо, което много ме дразни в Манго - като си разлепя етикетите, оригиналната цена в евро е по-ниска от началната в лева  Tired Но нали стандарта ни е висок...

# 27
  • Мнения: 9 814
Ами от там вече си прави сметка, защо хората влизат в секън хенда.
Нов, лъскав магазин за дрехи втора ръка отвориха срещу на блока на приятелка. Подреден е като Бенетон.
Често пием кафе у тях и децата играят на терсата, та наблюдавам, що народ влиза вътре, и с какво количество дрехи излиза.

# 28
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Цитат
За мен остава загадка, защо най-обикновена конфекция от рода на Манго, Бенетон и Зара в България минава за елитно облекло   

Нито в Зара нито в Манго и подобни стъпвам,както споменах за мен са на едно ниво с втората употреба.
Но харесвам Бенетон,основно Левис,Вранглер и хот-спот са моите магазини,най-обикновени ежедневни дрехи,прилични и качествени,не са парцаливи и са ми удобни,но под термина елитни разбирам съвсем друг клас облекло.

# 29
  • Мнения: 322
Г-жо Мафани, сподели къде се намира този магазин  Praynig
Преди години имаше много хубаво магазинче до Халите, почти всичко беше ново с етикети, но го затвориха. Оттогава не съм попадала на подобен  Tired


ahasver, не всичко в Манго е парцаливо, но не отричам, че има и доста боклуци... Досега нямам нищо, което да се е разтеглило от пране например, но аз доста подбирам  Peace
Иначе хот-спот са ми много любими, особено нещата на Форнарина, но не са ми по джоба  Peace

Общи условия

Активация на акаунт