Отговори
# 690
  • Мнения: 270
Честита дъщеричка, Wine!! Нека бъде много здрава и да ви носи само щастие!!!

Леле, май наистина се почна. Вече си имаме 4 бебенца.  Heart Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 1 957
Честита дъщеричка, Wine!

# 692
  • София
  • Мнения: 5 762
Зеленоочка,гледам и твоята лентичка отива към своя край!  Grinning
Ставам да къпя бебка и да папка после!  Grinning

# 693
  • София
  • Мнения: 1 395
Wine честитооо! Да качваш снимки, да се слушкате с принцесата и да ти оставя време да ни пишеш всичко за нея! Hug

Скорпионче, Медела са единствените, които знам че са близки по качество с Авент, може би и по-добри, не знам. Аз си бях доволна от Авент, но много майки имат проблеми с нея. Не мисля че ще съжаляваш ако си я вземеш!
Мажа се с крема на Авент. Определено има резултат. Преди ми се плачеше при всеки допир, сега само боли Crazy

zarat, оле, когато ходих до НОИ исках обяснение точно на болничния си. След като една служителка се предаде да разбере нещо ме изпрати при някакви по-висши. Там малко грубо ми казаха счетоводителката ми да си прочетяла член 41 и че не е права. Тя беше казала същото, а и зарат го цитира даже, та не ми е ясно какъв им е проблемът, но не съм чела и члена Rolling Eyes Та болничният ми от работа в момента се изчислява ОТ болничния ми по майчинство! Две жени даже се скараха там едната казваше "болничните не влияят на другия болничен", другата викаше "влияят, и още как", но важното в крайна сметка е че получавам 80/90% (не помня колко беше болничният) от предния си болничен Sad

# 694
  • Мнения: 2 286
WINE, ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мили мамчета, мислех, че моето бебче, ще е септемврийче, но моята госпожичка подрани твърде и се роди още на 26.08 в 34-та седмица. От вчера вече сме си вкъщи. Надявам се да няма последствия от това, че полежа в ковьоз....
Казва се Елис!
Честито бебче! Да ти е здраво и много щастливо!Чакаме снимки.Как се чувстваш? Hug

# 696
  • Мнения: X
Wine, честита дъщеричка Елис! Да е здрава и щастлива!  Hug Hug Hug Hug
Разкажи ни повече, когато можеш!
  bouquet

# 697
  • Мнения: 3 505
WINE, честито бебе! Да ти е жива и здрава и много да те радва малката госпожичка! Не се притеснявай, че е лежала в кувиоз. Моника като се роди един ден преди термин, в 40-та седмица, пък също лежа в кувиоз. Нищо й няма.  Hug

# 698
  • Варна
  • Мнения: 245
Wine да ти е жива и здрава малката принцеска, да папка и слушка мама и тати   bouquet
Сложих те отпред, но ще се радвам да ни споделиш и мерките на беборана. Бързо възстановяване и не се притеснявай за кувиоза Wink

# 699
  • sofia
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТИ НИ ДВЕ НОВИ БЕБЧЕТА ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА.

# 700
  • Мнения: 5
Леле, каква изненада
Честита дъщеричка, wine! Жива и здрава и много да ви радва.

# 701
  • У дома
  • Мнения: 62
wine, честито бебче, много ни изненада.

Да е жива и здрава малката Елис, да радва мама и тате!


Да ви кажа мъжо много ме ядоса, поплаках си и от един час съм с контракции, чудя се дали да не си поприготвя някои неща в сакчето или да си легна малко  newsm78.

Засега си мълча, ама да не ги изненадам посред нощ.

# 702
  • Мнения: 486
Pozitive,болезнени ли са ти контракциите?хайде приготви багажа ,че ти е време! Peace

# 703
  • Мнения: 1
Wine, честита малка принцеска! Да е жива и здрава и много да ви радва!   bouquet

# 704
  • Мнения: 55
Wine да ти е жива и здрава дъщеричката! Много хубаво име сте избрали Hug

Общи условия

Активация на акаунт